A.S.K. „Persvara“ – 2nd vs Veiverių „Amberis“ (62:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 13 d., Sekmadienis, 10:45 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Pavasario „Sportturo“ taurėje, Veiverių „Amberis“ po pratęsimo palaužė A.S.K. „Persvara“–2nd

2014 balandžio 13 d., Sekmadienis, 14:20 val., peržiūros: 723

2014 Balandžio 13 d. Sekmadienį, 10:45 val. Šančių vidurinėje mokykloje įvyko pavasario „Sportturo“ pirmojo etapo rungtynės tarp Veiverių „Amberio“ ir A.S.K. „Persvara“–2nd. Po permainingos ir pratęsimo pareikalavusios kovos, rezultatu 65-62, pergalę išplėšė Veiverių „Amberis“.

Pirmajame kėlinuke dominavo A.S.K. „Persvara“–2nd, kurie pirmosiomis minutėmis pasiuntė priešininkus į nokdauną, 15-0. Po pirmojo kėlinuko Veiverių „Amberis“ turėjo 10 taškų deficitą, 14-24. Iki didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, 33-24 ir toliau pirmavo A.S.K. „Persvara“–2nd.

Per trečiąjį kėlinuką, V.Mocevičiaus pastangomis Veiverių „Amberis“ sumažino deficitą iki 6 taškų, 40-46. O ketvirtajame kėlinuke Veiverių „Amberis“ spurtavo 18-5 ir įgijo solidžią 7 taškų persvarą, 58-51. Tiesa, jos išlaikyti iki finalinio rungtynių švilpuko nepavyko ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Nerezultatyviame pratęsime lemiamą tašką padėjo Veiverių „Amberio“ komandos kapitonas N.Baltrušaitis, pataikęs tritaškį ir tuo išplėšdamas savo komandai pergalę. Galutinis rezultatas 65-62.

Naudingiausi žaidėjai:

A.S.K. „Persvara“ – 2nd: Paulius Užkurnys – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Žydrūnas Narjauskas – 13 tšk. (16 atk. kam.), Darius Grigaitis – 12 tšk., Mindaugas Vazgys – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Veiverių „Amberis“: Vytautas Mocevičius – 30 tšk. (22 atk. kam., 7 išpr. praž.), Nerijus Baltrušaitis – 15 tšk., Tadas Raguckas – 10 tšk.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nugalėjo banguotai žaidusius „A.S.K. „Persvara“ – 2nd“ krepšininkus (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Legioneriai“ pratęsime parklupdė Veiverių „Amberį“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Veiverių Amberis“ lengvai žengė į Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 ketvirtfinalį (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:59 val.)Mūšyje dėl pirmosios vietos E pogrupyje triumfavo Veiverių „Amberis“ (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 21:30 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepasigailėjo savo varžovų. (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)A.S.K „Persvara ‒ 2“ naują „Pavasario“ taurės čempionatą pradėjo pergalingai (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)Kauno „NTI ‒ PN“ iškovojo pirmąją pergalę „Pavasario 2014“ taurėje (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)