DNC vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (58:63)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ ketvirtfinalyje paguldė ant menčių „DNC“

2014 gegužės 05 d., Pirmadienis, 23:04 val., peržiūros: 1267

Pirmadienį, gegužės 5 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, pavasario "Sportturo" mažosios taurės 2014 rungtynės, tarp vietos "DNC" ir svečių A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt ekipų. Rungtynių pradžioje žymiai geriau atrodė aikštės šeimininkai, kurie įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau antrą kėlinuką rezultatyviau sužaidę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Po pertraukos "DNC" ir toliau strigo, ko pasekoje svečiai išlaikė savo pranašumą. Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje atitrūkę svečių žaidėjai išsaugojo pranašumą bei pergalę savo rankose, kas ir atvėrė jiems kelią į pusfinalį. 58:63 (20:12, 7:18, 19:19, 12:14).

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai startavo pelnydami penkis taškus iš eilės, tačiau kiek vėliau svečiai į tai atsakė taikliu tolimu metimu. Toliau sekė dar viena sėkminga bei rezultatyvi "DNC" atkarpa 9:1, kurios dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties taškų. Vėliau A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt puolimas kiek atsigavo ir jiems pavyko šiek tiek sušvelninti atsilikimą, tačiau netrukus šeimininkai surinko dar kelis taškus iš eilės, taip susigrąžindami dviženklę persvarą. Vis tik pačioje pabaigoje svečiai dar sugebėjo sumažinti deficitą iki aštuonių taškų. 20:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje geriau žaidę svečiai sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Aikštės šeimininkai taikliu tolimu metimu ir vėl kiek atitrūko, tačiau neilgam, nes netrukus sekė A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt ekipos trys iš eilės taiklūs tritaškiai metimai, kurių dėka jiems pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas bei įgyti keturių taškų pranašumą. Pačioje kėlinuko pabaigoje šeimininkai sugebėjo tik šiek tiek sušvelninti savo deficitą. 27:30.

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė panašiai, todėl skirtumas tarp jų išliko tie patys trys taškai, tačiau netrukus aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir susigrąžinę iniciatyvą į savo rankas įgijo septynių taškų persvarą. Į tai A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt atsakė keliais rezultatyviai pasibaigusiais išpuoliais, po kurių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų. Tai buvo dar tik pradžia, kai vėliau, per likusį laiką iki trečio ketvirčio pabaigos svečiai surengė spurtą 0:8 ir vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas. 46:49.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nieko nelaukė ir surinko aštuonis taškus iš eilės, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki vienuolikos taškų. Kiek sutrikę aikštės šeimininkai desperatiškai bandė mažinti atsilikimą, ir tik vieninteliam A.Girskiui tai pavyko padaryti. Po šešių iš eilės jo taškų "DNC" ekipos deficitas sumažėjo iki penkių taškų, tačiau svečių krepšininkai laikėsi tvirtai ir nepasidavę spaudimui sugebėjo išlaikyti pranašumą savo rankose, kuris leido jiems pasiekti pergalę bei atvėrė duris į pusfinalį. 58:63.

"DNC": Aurimas Girskis – 20 tšk., Edgaras Zaidelis – 16 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Donatas Budginas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Arūnas Kalnutis – 11 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Marius Satkevičius – 19 tšk., Karolis Vosylius – 13 tšk. (21 atk. kam.), Grant Aleksa – 12 tšk.

Po pergalės Marius Marčenkovas kalbėjo: "Sakiau komandai, kad koks bebūtų pirmas, antras ar kiti kėliniai nepasiduokit skubėjimui ir neapgalvotiems veiksmams, mes žaisim drausmingai, o gale matysim kas bus. Džiaugiuos komandos stiprybe žaisti prie minusinio rezultato, šiandien jie laimėjo, nors žinoma galėjo būti visko. Kaip ir sakiau prisidėjo kiekvienas, Edgaras Baukys puikiai patraukė greitose atakose, Grant Aleksa su Mariumi Satkevičiumi davė tritaškių, kiti ir atliko didelį darbą, ypač Karolis Vosylius, kuris rungtyniauja be keitimų, nes yra mūsų pagrindinis ramstis. Gale vos nepaleidome rungtynių, pradėjo jaustis spaudimas, baimė suklysti, tai atsiliepė, reziume. Ačiū "Persvaros" žaidėjams!"

Pralaimėtojų ekipos treneris Donatas Budginas sakė: "Trūko mūsų pagrindinio aukšto žmogaus bei nepataikėme, todėl ir pralaimėjome. Dar koją pakišo per didelis pasitikėjimas savo jėgomis, varžovai pabaigoje gerai pataikė ir pabėgo. Sveikinu varžovus".

A.S.K „Persvara & Orca.lt“ įtemptose varžybose palaužė „Vilkijos“ ekipą. (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 13:48 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nepaliko jokių vilčių „BK Centre“ ekipai (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 16:20 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt keliauja į Mažosios taurės finalą (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:45 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Compensos“ penketuką (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 12:13 val.)Kone visas rungtynes pirmavusi „A-Statyba“ nugalėjo „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 19:54 val.)BC „Straight“ tvirtu žingsniu žengė ant aukščiausios pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pakylos (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:29 val.)„Kolegos“ pratęsime užtikrintai įveikė „DNC“ krepšininkus (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:26 val.)„DNC“ sugebėjo panaikinti 18 taškų deficitą ir laimėti rungtynes (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:31 val.)„DNC“ tris kėlinukus kovojo su „Remza & Adotas“,bet po to užtikrintai laimėjo (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 02:28 val.)