A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt vs Vilkija (65:63)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

A.S.K „Persvara & Orca.lt“ įtemptose varžybose palaužė „Vilkijos“ ekipą.

2014 balandžio 25 d., Penktadienis, 13:48 val., peržiūros: 930

Balandžio 24'ąją dieną, Šančių vidurinėje mokykloje, įvyko Pavasario "Sportturas" taurės, rungtynės tarp A.S.K „Persvara & Orca.lt“ (šeimininkai) ir "Vilkijos" ekipų.
Pirmąją rungtynių pusę, geriau atrodę (šeimininkai), po truputį didino savo turimą pranašumą. Ilgosios pertraukos metu, jie turėjo 9'ių taškų persvarą. Tačiau trečią kėlinį švečiai sužaidę fantastiškai išsiveržė į priekį. VIsgi paskutiniam kėlinuke, šeimininkai susiėmė, ir tvarkingai sužaidę paskutiniąsias dešimt minučių, iškovojo pergalę, rezultatu (65 – 63)

Pirmąjame rungtynių kėlinuke, abi komandos demonstravo tvarkingą krepšinį, matėsi judėjimas aikštelėje, daromi deriniai. Kova vyko apylygi. Kėlinukas buvo ganėtinai rezultatyvus, ir šeimininkų komanda, šį kėlinuką laimėjo (23 – 18)

Antrasis kėlinukas buvo panašus į pirmąjį. Komandos žaidė panašiu ritmu. Skirtumas tik tas, kad metimai krito nebetaip gerai. Visgi iš šį kėlinuką geriau sužaidė šeimininkai. Laimėję kėlinuką (17 – 13), ilgosios pertraukos metu priekyje buvo jau 9'ių taškų skirtumu (40 – 31)

Po ilgosios pertraukos žaidimas apsivertė aukštyn kojom. Švečių komanda pradėjo gintis agresyviau, taikyti spaudimo taktiką. Šeimininkams pradėjo tragiškai kristi į krepšį, ko negalėtume pasakyti apie "Vilkijos" ekipą. Švečiai atakavo ~71% taiklumu, ir užtikrintai laimėjo kėlinuką (6 – 24). Po trijų kėlinių, rezultatas buvo (46 – 55) svečių naudai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje, abi komandos vėl žaidė apylygiai. Didžiąją kėlinio dalį, skirtumas praktiškai nekito. Visgi, likus kelioms minutėms iki varžybų pabaigos, šeimininkai pradėjo spurtuoti. Šeimininkų gretose traumą patyrė Edgaras Šipila, ir tai rodės dar labiau užvedė komandos draugus. Jie užbaigė kėlinuką spurtu (12 – 1), ir tai jiems leido iškoboti pergalę 2'ių taškų skirtumu (65 – 63).

Naudingiausi žaidėjai :

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Grant Aleksa – 15 tšk., Marius Satkevičius – 10 tšk., Edgaras Šipila – 9 tšk.

Vilkija: Gytis Vyšniauskas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Mančinskas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Martynas Gustainis – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Grant Aleksa komandos treneris M.Marčenkovas:
"Nervingos varžybos iš tikrūjų. Daug apeliacijų, ir iš mūsų pusės ir iš varžovų. Baudų iš tikrūjų labai daug. Nežinau, gaila iš tikrūjų kad taip pasibaigė rungtynęs su ta traumele tokia va, kolegai. Džiugu, jog laimėjom, bet va šitas dalykas labai apkartina."

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2014 balandžio 26 d., 12:51 val.
nu jo... čia puikus pavyzdys kaip nereikėtų rašyti straipsnių
Persvara2014 balandžio 25 d., 21:00 val.
Kas rašė straipsnį, persiskaitykite jį dar kartą :)
A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Compensos“ penketuką (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 12:13 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ ketvirtfinalyje paguldė ant menčių „DNC“ (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 23:04 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt keliauja į Mažosios taurės finalą (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:45 val.)Kone visas rungtynes pirmavusi „A-Statyba“ nugalėjo „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 19:54 val.)BC „Straight“ tvirtu žingsniu žengė ant aukščiausios pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pakylos (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:29 val.)Ketvirtajame kėlinyje surengtas spurtas leido „A-Statyba“ komandai švęsti pergalę (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 23:47 val.)