Nepyk vs Abstinentai (73:50)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 14 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Visas rungtynes pirmavusi „Nepyk“ nesunkiai įveikė savo varžovus

2014 balandžio 15 d., Antradienis, 00:44 val., peržiūros: 848

Balandžio 14-ąją dieną, Saulės gimnazijoje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės 2014 grupės varžybos tarp "Nepyk" ir "Abstinentai". Visas rungtynes priekyje išbuvę šeimininkai, galutinai savo varžovus palaužė trečiajame kėlinyje bei iškovojo antrąją pergalę, rezultatu 73:50.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiu komandų žaidimu ir įpusėjus ketvirčiui, komandas teskyrė vos vienas taškas. Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai laimėjo atkarpą 8:3 ir padidino savo persvarą iki šešių taškų. Tie patys šeši taškai ir skyrė komandas po pirmojo kėlinuko – 15:9. Antrasis kėlinys buvo žymiai rezultatyvesnis. Jį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais metimais iš toli, vėliau iš vidutinio nuotolio ir dar kartelį ir tolimos distancijos. "Abstinentai" pataikė dar vieną metimą iš vidutinio nuotolio ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų, tačiau tuomet šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir padidino savo persvarą iki dviženklės. Kėlinio pabaigoje "Nepyk" į priekį traukė R.Jankus, kuris surengė solo šou ir pelnė paskutinius dešimt iš komandos dvylikos taškų. Tuo tarpu "Abstinentus" gelbėjo S.Banaitis, pataikęs du tolimus metimus. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas – 35:27.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai įmetė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų, bet tada keliais taikliais metimais šeimininkai vėl pabėgo į priekį. Įpusėjus kėliniui, komandas skyrė devyni taškai. Ketvirčio pabaigoje įvyko lūžis – šeimininkai laimėjo atkarpą 12:2 ir susikrovė solidų pranašumą. Po trijų kėlinukų rezultatas 57:38. Ketvirtasis kėlinys praktiškai nieko jau nebereiškė. Komandos šį kėlinį sužaidė apylygiai, tad skirtumas tarp komandų per daug nepasikeitė. Galutinis rungtynių rezultatas 73:50.

Nugalėtojų treneris nedaugžodžiavo ir visus nuopelnus skyrė R. Jankaus draugei: "Geros rungtynės, tiesiog laimėjom. R.Jankus mūsų žvaigždė, atėjo jo moteris, tai šiandien daug taškų pelnė".

Nepyk: Rimtautas Jankus – 25 tšk., Tadas Milius – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Darius Krasauskas – 12 tšk. (11 atk. kam.)

Abstinentai: Saulius Banaitis – 20 tšk., Darius Stanaitis – 9 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 7 tšk.

Vėlykinėje dvikovoje „Nepyk“ įrodė savo pranašumą prieš „Savus“ (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 23:26 val.) Pavasario „Sportturo“ taurėje „Abstinentai“ įveikė „Baubilą“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 00:15 val.)Pavasario „Sportturas“ taurėje „Nepyk“ startavo pergale prieš „Baubilą“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Abstinentai“ tik po pratęsimo palaužė BC „Liukso“ krepšininkus (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 02:22 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt keliauja į Mažosios taurės finalą (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:45 val.)Ketvirtame kėlinyje „Stumbrą“ įveikę „Abstinentai“ pasiekė pusfinalį (2014 gegužės 06 d., antradienis, 22:43 val.)„Savi“ turėjo pripažinti „Abstinentų“ pranašumą (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:26 val.)„Kauno technikos kolegija“ aštunfinalyje lengvai įveikė „Nepyk“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:39 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronza po atkaklios kovos pasipuošė „Abstinentai“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 19:49 val.)