A.S.K. „Persvara“ vs ASU – 2 (62:58)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 10 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Įtemptose rungtynėse, A.S.K „Persvara“ palaužė „ASU-2“ ekipą.

2014 balandžio 11 d., Penktadienis, 00:31 val., peržiūros: 796

Balandžio 10'ąją dieną, Šančių vidurinėje mokykloje, įvyko Pavasario "Sportturas" taurės, reguliariojo sezono rungtynės tarp A.S.K "Persvara" (šeimininkai) ir "ASU – 2" ekipų. Visas rungtynes vyko arši kova, tačiau rungtynių pabaigoje A.S.K "Persvara" sugebėjo išplėšti pergalę. rezultatu (62 – 58)

Rungtynės prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Abi komandos atakavo neprastai. Pirmas kelias minutes sukrito visi išmesti metimai. Po to sekė šiokia tokia sausra, tačiau sėkmingiau užbaigti kėlinį, visgi pavyko šeiminikams. Užbaigę kėlinį (7 – 0) atkarpa, po pirmojo kėlinuko jie buvo priekyje (22 -16)

Antrasis rungtynių kėlinukas, vėlgi prasidėjo nuožmia, bei aktyvia kova. Vos tik svečiai priartėja, šeimininkai netrukus atitoldavo. Tačiau per daug pabėgti jiems nepavyko viso kėlinuko metu. Negana to, svečiai užbaigė kėlinuką nedideliu spurtu (2 – 7), kurie jiems leido ilgosios pertraukos metu, sumažinti deficitą iki vos 3'ių taškų. (35 – 32)

Po ilgosios pertraukos, krepšininkams matyt "atšalo" rankos. Pirmas kelias minutes taškų buvo praktiškai nepelnyta. Daug metimu skrisdavo pro šalį, ar net neliesdavo lanko. Šį nerezultatyvų kėlinuką ekipos sužaidė lygiosiomis (12 – 12), ir rezultatas po 3'ių kėlinių buvo (47 – 44), šeimininkų naudai.

paskutinis rungtynių kėlinukas buvo tikra drama. Abi komandos rodė didelį norą laimėti. Praėjus porai kėlinio minučių, svečiai pasivijo "Persvarą" ir negi išsiveržė į priekį (49 – 50). Va nuo to momento ir užvirė karas. Visą likusį rungtynių laiką pirmavo tai viena, tai kita komanda. Sirtumas nebuvo išaugęs daugiau 2'ių taškų. Toks trileris vyko iki pat paskutinių sekundžių. Likus 18'ai sekunžių, svečiai atsilikinėdami 2'ais taškais, dar turėjo šansą rezultatą išlyginti, ar net persverti jį savo naudai, tačiau suklydo. A.S.K "Persvarai" išsimetus kamuolį, jie buvo nedelsiant bauduojami. Marius Marčenkovas atsistojęs prie baudų metimo linijos, pirmąją baudą prametė, tačiau metant antrą metimą, jo ranka nesudrebėjo. Jis suteikė savo komandai 3'ių taškų pranašumą likus visai mažai laiko. Svečiai nebesugebėjo išvystyti nieko gero, todėl jiems vėl teko bauduotis. Nerijus Gintautas taipogi įmetė vieną baudą iš dvejų, ir to užteko užsitikrinti pergalę rezultatu (62 – 58)

Naudingiausi žaidėjai:

A.S.K. „Persvara“: Vytenis Gintautas – 17 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laurynas Žiugžlys – 16 tšk., Marius Marčenkovas – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

ASU – 2: Evaldas Vaitkus – 25 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Vaidotas Levanauskas – 15 tšk., Marius Trumpickas – 7 tšk.

Tautvydas Cylikas – A.S.K. "Persvara"
"Nuo pat pradžios sustojom zona, nes varžovai yra žymiai aukštesni. Žinojom, kad visas jų žaidimas eina po krepšiu, sustojom zona ir manau, jog juos tai išmušė"

LCP KK „Ragai“ lengvai peršoko „ASU ‒ 2“ barjerą (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:52 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ antroje rungtynių pusėje išsprendė reikalus su A.S.K. „Persvara“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „ASU – 2“ ekipa įveikė „Tornado KM – Asfina“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 23:38 val.)BC „Straight“ eliminavo A.S.K. „Persvarą“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „ASU-2“ ekipą. (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)„Tornado KM ‒ Asfina“ neatsilaikė prieš „A.S.K Persvarą“ (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 00:18 val.)