Compensa vs Košmaras (80:44)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Compensa“ nepasigailėjo „Košmaro“ krepšininkų

2014 balandžio 29 d., Antradienis, 02:09 val., peržiūros: 1171

Pirmadienio vakarą J. Dobkevičiaus vid. m-klos sporto salėje įvyko pirmasis Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 aštunfinalio mačas, kuriame susitiko: šeimininkų – „Compensos“ ir svečių – „Košmaro“ komandų krepšininkai. Abi komandos susitiko rimtai kovai dėl patekimo į kitą etapą, nes trauktis nebėra kur: laimi – tavo varžovas baigia sezoną, pralaimi- pats baigi sezoną. Kova rungtynėse prasidėjo nuo pat ginčo kamuolio. Kėlinio pradžioje šeimininkams buvo pavykę truputį nutolti, tačiau svečiai vėl greit priartėjo ir išlygino žaidimą. Po įtempto ketvirčio priekyje buvo „Košmaro“ krepšininkai rezultatu 15:16.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo laimėta atkarpa 8-0 ir vėl susigražino pirmaujančios komandos vardą. Svečiai taškų badą nutraukė taikliu tolimu metimu, bet 8 iš eilės pernytais taškais M.Samuolis padėjo komandai įgyti rekordinę persvarą šios dienos rungtynėse 29:19. Nors svečiai ir bandė sumažinti atsilikimą preiš ilgąją pertrauką, tačiau „Compensos“ krepšininkai dar tašku padidino savo persvarą ir prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo rezultatu 36:25.

Po ilgosios pertraukos į aištelę gryžusios komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, bet netrukus savo komandos spurtą iniciavo M.Sakalis per kėlinį pelnęs 9taškus. Šeimininkai dar kart šovė į priekį 8:0 ir penktają minutę jau įgijo triuškinančią 21 taško persvarą. Per likusį laiką svečiai neleido varžovams daugiau nutulti išlaikydami tą patį 21 taško deficitą – 58:37.

Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo tarši košmariškas sapnas svečiams. Jie niekaip nesugebėjo rasti būtų kaip pelnyti taškus , o šeimininkai eilinį kart sužaidė „sausą“ atkarpą 9-0. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau nepadorus 32 taškų skirtumas 69:37. Šeimininkai nutarė toliau nemažinti apsukų ir jau nieko nebelemiačiame ketvirtyje dar padidino persvarą galutinai nukautuodami „Košmaro“ krepšininkus. Rungtynes rezultatu 80:44 laimėjo „Compensa“ ir pateko į „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį.

Po rungtynių „Compensa“ komandos žaidžiantysis treneris kalbėjo:

„Šį sezoną mūsų tikslai aukščiausi – laimėti medalius, spalva nesvarbi, svarbu medalis, nes jau tris metus nieko nelaimim. Šiandien gerai pataikėme savo metimus,nuo rungtynių pradžios gerai dirbome gynyboje ir laimėjome. Manau šiandien tiesiog mes labiau norėjome laimėti.“

Compensa: Mindaugas Samuolis – 26 tšk., Mindaugas Sakalis – 16 tšk. (15 atk. kam.), Justas Medekšas – 14 tšk., Ugnius Buda – 12 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Merūnas Visockis – 10 tšk. (7 rezult. perd., 9 perimt. kam.)

Košmaras: Petras Kuzminskas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Norkus – 8 tšk., Andrius Oleckas – 7 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Compensa“ iššsaugojo pergalę prieš „Šiliainius ‒ 2“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 18:48 val.)Rungtynių pabaigoje „Sportija“ palaužė „Košmarą“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:24 val.)„Compensa“ žengia į pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Košmaras“ garbingai pasirpiešino „Sporto manijai/Ekodorai“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Šarūno Petraičio dvitaškis paskutinę sekundę leido „Kauno Rami“ iškovoti pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:42 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Compensos“ penketuką (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 12:13 val.)„A‒Statyba“ rungtynių pabaigoje įveikė „Compensą“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.) Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ nors ir liko tik keturiese, bet pergalės nepaleido (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:32 val.)