Abstinentai vs Baubilas (70:63)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 27 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pavasario „Sportturo“ taurėje „Abstinentai“ įveikė „Baubilą“

2014 balandžio 28 d., Pirmadienis, 00:15 val., peržiūros: 835

Balandžio 27 dieną, J.Dobkevičiaus vid. mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės rungtynės tarp "Abstinentų" ir "Baubilo" komandų. Pergalę po atkaklios kovos, rezultatu 70-63 iškovojo „Abstinentai“. Ši pergalė „Abstinentų“ komandą kilstelėjo į antrąją pogrupio vietą ir kovas „Abstinentai“ toliau tęs pavasario "Sportturo" mažojoje taurėje , tuo tarpu "Baubilas" liko trečioje pozicijoje ir turės kovoti dėl pavasario "Sportturo" iššūkio taurės.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, o po pirmojo kėlinuko, rezultatu 15-8 pirmavo „Abstinentai“. Antrąjį kėlinuką komandos sužaidė taikiai, 17-17 ir komandas skyrė tie patys 7 taškai.

Trečiajame kėlinuke „Abstinentai“ dar labiau nutolo ir įgijo solidžią 13 taškų persvarą, 54-41. Ketvirtajame kėlinuke lemiamą tašką rungtynėse padėjo „Abstinentų“ komandos kapitonas S.Banaitis, pataikęs dvi tritaškes bombas ir paskandinęs priešininkų komandą. Tiesa "Baubilas" per paskutiąją minutę dar bandė galbėtis spausdami priešininkus po visą aikštelę, kadangi dėl pražangų limito „Abstinentai“ liko žaisti keturiese. Tačiau panaikinti solidžios persvaros "Baubilui" nepavyko ir turėjo pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 63-70.

Naudingiausi žaidėjai:

Abstinentai: Saulius Banaitis – 25 tšk. (8 išpr. praž.), Kęstutis Aleksandravičius – 13 tšk., Artūras Jankevičius – 12 tšk., Martynas Šiukščius – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Baubilas: Dmitrij Kvitka – 20 tšk., Tomas Vaišvila – 12 tšk., Rytis Musteikis – 11 tšk.

Pavasario „Sportturas“ taurėje „Nepyk“ startavo pergale prieš „Baubilą“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 23:24 val.)Nerezultatyviame pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės mažajame finale pergalę pasiekė „Baubilas“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 21:15 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronza po atkaklios kovos pasipuošė „Abstinentai“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 19:49 val.)Ketvirtame kėlinyje „Stumbrą“ įveikę „Abstinentai“ pasiekė pusfinalį (2014 gegužės 06 d., antradienis, 22:43 val.)„Savi“ turėjo pripažinti „Abstinentų“ pranašumą (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:26 val.)„Kauno Rami“ nepaliko vilčių „Baubilui“ (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Nepyk“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:44 val.)„Abstinentai“ tik po pratęsimo palaužė BC „Liukso“ krepšininkus (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 02:22 val.)Atkakliose rungtynėse pergalę šventė ,,Baubilo“ ekipa. (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:50 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt keliauja į Mažosios taurės finalą (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:45 val.)