BK Centre vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (51:80)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 gegužės 03 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nepaliko jokių vilčių „BK Centre“ ekipai

2014 gegužės 03 d., Šeštadienis, 16:20 val., peržiūros: 1303

Gegužės 3 dieną Kauno kolegijos didžiojoje salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 atkrintamosios aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko „BK Centre“ (šeimininkai) ir A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (svečiai). Pirmajame šio susitikimo kėlinyje A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt žaidė nesustabdomai ir įgyjo net 18 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje „BK Centre“ pavyko reabilituotis ir toks pagerėjęs šeimininkų žaidimas jau buvo signalas priešininkų ekipui, jog dar niekas nebaigta. Po dviejų kėlinių 28:40. Visgi antroje susitikimo dalyje A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt neleido suabejoti komandos sėkme atkrintamosiose, kurie ženkliai geriau nei priešininkai žaidė abejose aikštės pusėse, o rezultate viskas atsispindėjo. Rungtynės baigėsi užtikrinta A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt pergale rezultatu 80:51 (26:8, 14:20, 20:10, 20:13).

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt jau nuo pat pirmų minučių ėmė jautį už ragų ir didino savo atotrūkį nuo varžovų. Čia labai sėkmingai veikė M. Leknicko ir K. Vosyliaus tandemas, kurio metu buvo pelnomi lengvi taškai. Tad jau kėlinio laikui įpusėjus rezultatu 6-17 pirmavo svečiai. Toliau vaizdas aikštelėje ne ką pakito – „BK Centre“ per kitas 5 minutes tesukrapštė pora taškų, kai tuo tarpu „BK Centre“ varžovai jų pridėjo dar 9. Kėlinys baigėsi rezultatui esant 8:26.

Per kitas dešimt minučių „BK Centre“ pademostravo kokybiškesnį žaidimą ir turėdami 20 taškų deficitą spurtavo net 12-0. Tai pastariesiems leido ženkliai sumažinti atsiliką, kuris įpusėjus kelinuko laikui siekė 8 taškus 22:30. Toliau žaidimas daugmaž išsilygino, bet kiek tiksliau atakuoti krepšį vėl sekėsi A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt, kurie nors ir nežymiai, bet padidino savo atotrūkį. Po pirmosios rungtynių dalies 28-40.

Po ilgosios pertraukos „BK Centre“ nebepavyko nieko panašaus sukurti, kaip tą buvo pavykę antrajame ketvirtyje. Antroje rungtynių pusėje daug ryškiau atrodė M. Marčenkovo ekipos žaidėjai, kurių sėkmingi, aštrūs prasiveržimai, atsikovoti kamuoliai, žemas klaidų skaičiui sukūrė neabejotiną pranašumą pireš „BK Centre“ ekipos žaidėjus. Tą parodo ir skaičiai – laimėtas kėlinys rezultatu 10-20, o bendrame rezultate 38-60.

Per paskutines 10 minučių išliko panašios žaidimo tendencijos kaip ir prieš tai. A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt prie savo turėtos persvaros pridėjo dar 7 taškus ir galutiniame rezultate „BK Centre“ ekipos sutriuškimas pasiekė 29 taškų ribą 51-80.

M. Marčenkovo A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt mintys po rungtynių.

Na ką, iš tikrųjų, po praeitų rungtynių buvo gan grėsmingas varžovas „BK Centre“, vistiek turi pajėgių žaidėjų. Gal jie šiandien nesužaidė pagal savo galimybes, bet , kaip sakyti, mes gynyboje gerai apsigynėm. Kaip sakyt, nuo tos gynybos prasideda visas puolimas. O po to puolime darėsi vis lengviau – buvo įgytas pranašumas, niekur skubėti nebereikėjo, ko pasekoje taip smagiai pabaigėm. Dabar lauksim kitų.

BK Centre: Alex Pimkov – 34 tšk. (9 išpr. praž.), Kirill Timofeev – 8 tšk. (6 išpr. praž.), Samuel Mylnikov – 5 tšk. (5 išpr. praž.)

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Karolis Vosylius – 22 tšk. (19 atk. kam.), Edgaras Baukys – 21 tšk. (8 išpr. praž.), Grant Aleksa – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Mantvydas Leknickas – 10 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Compensos“ penketuką (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 12:13 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ ketvirtfinalyje paguldė ant menčių „DNC“ (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 23:04 val.)A.S.K „Persvara & Orca.lt“ įtemptose varžybose palaužė „Vilkijos“ ekipą. (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 13:48 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt keliauja į Mažosios taurės finalą (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:45 val.)Kone visas rungtynes pirmavusi „A-Statyba“ nugalėjo „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Green Death“ penketukas Pavasario „Sportturas“ taurės starte parkludė „BK Centre“ (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 16:55 val.)BC „Straight“ tvirtu žingsniu žengė ant aukščiausios pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pakylos (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:29 val.)Rungtynių pabaigoje 4-iese likę ,,Legionieriai“ , turėjo pripažinti ,,BK Centre“ pranašumą. (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 23:06 val.)