Nepyk vs Baubilas (73:68)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 07 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Pavasario „Sportturas“ taurėje „Nepyk“ startavo pergale prieš „Baubilą“

2014 balandžio 07 d., Pirmadienis, 23:24 val., peržiūros: 1162

Balandžio 7 dieną Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės reguliariosios A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Nepyk“ (šeimininkai) ir „Baubilas“ (svečiai) ekipos. Rungtynių pirmoji pusė klostėsi panašiai abejoms ekipos, kurios demonstruodamos panašaus lygio žaidimą rungtyniavo koja kojon. Po pirmųjų 10 -ies minučių ekipas skyrė tik taškas „Baubilo“ naudai, o po antrojo kėlinuko išliko nepakitęs – pirmoji susitikimo dalis baigėsi rezultatui esant 33-34. Trečiajame kėlinyje „Baubilo“ ekipa sugebėjo šiek tiek atsiplėšti, ir po 30 minučių žaidimo pirmavo 5 taškais. Visgi ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą perėmė šeimininkų ekipa, kuri antroje kėlinio pusėje rezultatą persvėrė į savo pusę 70-65. Per likusias kelias minutes „Nepyk“ neprarado iniciatyvos ir nugalėjo „Baubilą“ rezultatu 73:68 (19:20, 14:14, 19:23, 21:11).

Komandos nuo pat susitikimo pradžios rungtyniavo apylygiai ir viso pirmo kėlinio metu tarp ekipų nebuvo didesnio taškų skirtumo nei 5 taškai. Būtent šitokį pranašumą ketvirčio viduryje įgyjo „Baubilo“ ekipa. Bet toliau jiems pratęsti ir didinti persvaros nepavyko – priešingai, tada „Baubilo“ varžovai ėmė po truputį mažinti atsilikimą. Galiausiai kėlinio gale pataikė iš trijų taškų zonos „Nepyk“ ekipos žaidėjas M.Valatkevičius ir pranašumas buvo sumažintas iki taško. Toliau, per kitas pirmosios rungtynių dalies antrojo kėlinio minutės, ekipos žaidė taškas į tašką ir taip iki pat šio kėlinio pabaigos. Tad nei viena ekipa neatitrūko ir viskas turėjo spręstis per kitus du kėlinius. Po dviejų kėlinių 33-34.

Trečiojo ketvirčio pirmojoje pusėje sėkmingiau rungtyniavo „Baubilo“ ekipa. Ir nors per pirmas pora minučių „Nepyk“ į varžovų taškus atsakydavo taškais, tačiau toks žaidimas nutrūko, kuomet „Nepyk“ į savo krepšį praleido 2 tolimus metimus bei dvitaškį bei pati nesugebėjusi atsakyti niekuom, nuo „Baubilo“ pirmą kartą susitikime atsiliko 9 taškais 41-49. Visgi toliau aikštės šeimininkai sugebėjo vėl surasti kelių link varžovų krepšio ir taip neleisti varžovams labiau nutolti. Galiausiai trečiajam ketvirčiui pasibaigus „Baubilas“ turėjo 5 taškų pranašumą 52-57.

Ketvirtajame kėlinyje „Nepyk“ ekipa po truputi ėmė mažinti atsilikimą nuo varžovų, kol galiausiai 5 žaidimo minutę rezultatas buvo išlygintas 65-65. Nuo to momento daug sėkmingiau rungtyniavo aikštės šeimininkai – T.Milius sužaidė naudingai ekipai ir kitų žaidėjų indėlis leido nuo „Baubilo“ atitrūkti 5 taškais. Vėliau „Nepyk“ savo įgytos persvaros nebepaleido ir galutiniame rezultate šventė pergalę 73-68.

Rokas Kabašinskas „Baubilas“ mintys po rungtynių

- Kodėl nepavyko nugalėti?

Nes nebuvo Musteikio.

-Tik viena priežastis, daugiau nieko?

Aš galiu plačiau tą priežastį papasakoti. Kai Rytis būna komandoje jisai mažiausiai 6 rezultatyvius rankšluosčius paduoda, perima bliuzoną, atkovoja gerimų buteliukų mūsų, tai žymiai mums geriau sekasi (juokauja). Taip tai daug naujų žaidėjų, nes čia tokia nauja lyga. Prisirinkom naujų žaidėjų ir dar nelabai vienas kitą supratom. Taip ir gavosi, kad pralošėm. Galų gale, galbūt, nėra tokio ažiotažo kaip, tarkim, „Įmonių“ lygoje, kur atkrintamosiose kovojam dėl kiekvieno kamuolio. O čia atėjom pasižaisti. Viskas bus gerai kitose rungtynėse.

Nepyk: Mantas Valatkevičius – 21 tšk., Darius Krasauskas – 14 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Valatkevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Milius – 11 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Baubilas: Aismantas Zasas – 21 tšk. (9 išpr. praž.), Tomas Vaišvila – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Rokas Kabašinskas – 14 tšk.

Pavasario „Sportturo“ taurėje „Abstinentai“ įveikė „Baubilą“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 00:15 val.)Nerezultatyviame pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės mažajame finale pergalę pasiekė „Baubilas“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 21:15 val.)Vėlykinėje dvikovoje „Nepyk“ įrodė savo pranašumą prieš „Savus“ (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 23:26 val.)„Kauno Rami“ nepaliko vilčių „Baubilui“ (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Atkakliose rungtynėse pergalę šventė ,,Baubilo“ ekipa. (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:50 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Nepyk“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:44 val.)„Kauno technikos kolegija“ aštunfinalyje lengvai įveikė „Nepyk“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:39 val.)Solidus žaidimas antroje rungtynių pusėje „Baubilo“ komandai atvėrė duris į turnyro pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 19:16 val.)„Baubilas“ nukovė „Best 4 You“ ir žengė į ketvirtfinalį (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 22:57 val.)