ACME vs BC „Ambi“ (59:85)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

BC „AMBI“ nesunkiai įveikė „ACME“ krepšininkus.

2014 balandžio 22 d., Antradienis, 22:57 val., peržiūros: 786

Balandžio 22 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 reguliariosios I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Acme“ (šeimininkai) ir BC "AMBI" (svečiai) ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (10:19). Antrame kėlinyje BC "AMBI" toliau draskė šeimininkų gynybą rezultatyviomis atakomis ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (27:46). Trečiame kėlinyje "ACME" komandai pavyko sumažinti skirtumą 3 taškais – (45:61). Ketvirtame kėlinyje svečiai neatsipalaidavo ir laimėjo rungtynes rezultatu – (58:85).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo BC "AMBI" komanda, kuri pelnė 5 sausus taškus iš eilės. Netrukus ir "ACME" komanda pelnė savo pirmuosius taškus ir sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo – (4:5). Sužaidus dar apie 5 minutes svečiai surengė spurtą – (2:10) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 9 taškų – (6:15). Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po pirmo kėlinio priekyje buvo BC "AMBI" – (10:19).

Antro kėlinio pradžią abi komandos pradėjo apsikeisdamos atakomis. Šeimininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 7 taškų – (16:23), bet ilgai netrukus skirtumas šoktelėjo iki 10 taškų – (18:28). Sužaidus dar 3 minutes svečiai laimėjo dar vieną atkarpą (2:12) ir likus žaisti apie 3 minutes komandas skyrė jau 20 taškų – (20:40). Per likusį laiką "ACME" komandai pavyko sumažinti skirtumą vienu tašku ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (27:46).

Trečio kėlinio pradžia geriau susiklostė šeimininkams, kurie pelnė 8 sausus taškus, kurie leido sumažinti skirtumą iki 11 taškų – (35:46). Kėliniui įpusėjus BC "AMBI" komandai šiek tiek pavyko vėl atitrūkti nuo varžovų ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 15 taškų – (40:55). Per likusį laiką komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (45:61).

Ketvirtą kėlinį galingai pradėjo svečiai, kurie surengė dar vieną didesnį spurtą – (2:12), skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 26 taškų – (47:73). Vėliau "ACME" komandai pavyko vėl apmažinti skirtumą iki 18 taškų – (55:73). Visgi rungtynes svečiai užbaigė dar vienu spurtu (4:12) ir galutinis rezultatas buvo – (59:85).

ACME: Darius Arlauskas – 24 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Julius Vizgaitis – 12 tšk., Karolis Ignatavičius – 8 tšk. (15 atk. kam.)

BC AMBI: Andrius Beržininkaitis – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Čypas – 19 tšk., Julius Povilaitis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Ungurys – 11 tšk. (11 atk. kam.), Saulius Grebliauskas – 10 tšk.

„Green death“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2014 gegužės 06 d., antradienis, 00:11 val.)„BC AMBI“ antroje rungtynių dalyje perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Naujokus“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:25 val.)Nerezultatyviose rungtynėse, BC „Ambi“ palaužė „Ryterna Group“ ekipą. (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:05 val.)„Kulautuva“ žengia į kitą etapą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 22:19 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „ACME“ pranoko „Ryterna Group“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:49 val.)Prastai startavęs „Vieningas Kaunas“ susitvarkė su BC „Ambi“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 23:18 val.)„Vieningas Kaunas“ įrodė savo pranašumą prieš „Acme“ (2014 balandžio 08 d., antradienis, 22:07 val.)