Naujokai vs Best 4 You (70:64)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 25 d., Penktadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Nors ir likę keturiese, „Naujokai“ nugalėjo „Best4You“ ekipą.

2014 balandžio 25 d., Penktadienis, 23:04 val., peržiūros: 701

Balandžio 25'ąją dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje, įvyko Pavasario "Sportturas" taurės rungtynės, tarp "Naujokų" (šeimininkai) ir "Best4You" ekipų. Nors rungtynių pradžioje "Naujokai" nedelsiant išsiveržė į priekį, tačiau rungtynių eigoje, "Bes4You" ekipa po truputį mažindami skirtumą, sugebėjo sukurti intrigą. Ketvirtąjamė kėlinuke, "Naujokai" liko keturiese, likus žaisti daugiau nei pusę kėlinio, tačiau sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu (70 – 64)

Pirmasis kėlinys iškart prasidėjo šeimininkų spurtu. "Naujokų" ekipa nedelsiant išsiveržė į priekį – (18 – 3). Tačiau kėliniui tęsiantis, svečiai sugebėjo sušvelninti rezultatą. Kėlinukas baigėsi (27 – 19), šeimininkų naudai.

Antrąjame kėlinuke, kova vyko labai apylygi. Abi komandos žaidė koja, kojon. Šis kėlinukas nebuvo pernelyg rezultatyvus, ir švečiams jį laimėjus 4'iais taškais, ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (41 – 37) "Naujokų" naudai.

Po ilgosios pertraukos, :"Best4You" ekipa parodė, jog atsilikinėti jiems atsibodo. Per kelias žaidimo minutes, jie išlygino rezultatą. (48 – 48). Tačiau kėlinio galą geriau sužaidė šeimininkai. Šį kėlinuką, šeimininkams laimėjus minimalia persvara, rezultatas po trijų kėlinių buvo (58 – 53), šeimininkų naudai.

Paskutinis rungtynių kėlinukas vėl prasidėjo lygia varžovų dvikova. Šeimininkai nepaleido savo pranašumo iš rankų, nors jiems ir nepavyko jo padidinti. Tačiau penktąją žaidimo minutę, šeimininkų komandos žaidėjas Žygimantas Gulbinas, patyrė stiprią kojos traumą, ir turėjo pasitraukti iš varžybų. Šeimininkams likus vos keturiese, likus žaisti dar pusę kėlinio, jau atrodė, jog švečiams pagaliau pavyks sunaikinti turimą deficitą ir perimti rungtynes į savo rankas. Visgi "Naujokai" parodė kovos dvasią, ir neleido svečiams to padaryti. Daug prie to prisidėjo Mantas Birutis, kuris graibstė kamuolius puolime, kaip obuolius krentančius nuo obels. Ir po kiekvieno puolime nusiimto kamuolio, išprovokuodavo pražangą. Taigi šeimininkams pavyko išsaugoti turimą kelių taškų pranašumą, ir laimėti rungtynes rezultatu (70 – 64)

Naudingiausi žaidėjai:

Naujokai: Petras Maciulevičius – 21 tšk., Mantas Birutis – 15 tšk. (19 atk. kam., 6 išpr. praž.), Žygimantas Gulbinas – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Krugiškis – 14 tšk.

Best 4 You: Remigijus Kulikauskas – 21 tšk., Lukas Balasevičius – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Ramunas Šimanskas – 10 tšk.

"Naujokų" komandos treneris, Linas Malinauskas:
" Atsitiko tai, ko labiausiai ir bijojome – jog susirinksime penkiese ir kažkas gaus traumą. Turėjom būti šeši, bet kažkas smarkiai pavedė. Kaip ten bebūtų, džiaugiamės pergale"

„Kulautuva“ tik po pratęsimo, palaužė „Best4You“ ekipą. (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 15:18 val.)„Baubilas“ nukovė „Best 4 You“ ir žengė į ketvirtfinalį (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 22:57 val.)„ICE“ užtikrintai pradėjo „Pavasario“ taurę (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)„ICE“ iškovojo antrąją pergalę „Pavasario“ taurėje (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Naujokai“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 23:10 val.)„BC AMBI“ antroje rungtynių dalyje perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Naujokus“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:25 val.)