A-Statyba vs Vilkija (56:46)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 06 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

Ketvirtajame kėlinyje surengtas spurtas leido „A-Statyba“ komandai švęsti pergalę

2014 balandžio 06 d., Sekmadienis, 23:47 val., peržiūros: 938

Balandžio 6-osios dienos vakare, M.Mažvydo pagrindinėje mokykloje, savo jėgas išbandė Pavasario "Sportturas" taurės 2014 komandos – "A-Statyba" (šeimininkai) ir "Vilkija" (svečiai). Žaidėjų gausa komandos neišsiskyrė – šeimininkai rungtyniavo penkiese, o svečiai šešiese. Visgi nuo pat pirmųjų minučių komandos žaidė apylygiai, o po trijų ketvirčių jas skyrė vos vienas taškas. Visgi lemiamame ketvirtyje "A-Statyba" surengė spurtą, kuris ir vainikavo pergalę (56:46).

Pirmąjį kėlinį kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė pirmuosius penkis taškus. Po to dvejais taškai atsakė svečiai, o "A-Statyba" vėl pelnė penkis. Komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir tada "Vilkija" surengė 0:8 spurtą, kuris padėjo išlyginti rezultatą. Abi ekipos sumetė dar po vieną dvitaškį ir pirmą kėlinį baigė lygybe – 14:14.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį ir turėjo trapią persvarą. "A-Statyba" po kelių nesėkmingų atakų laimėjo atkarpėlę 6:0 ir susigrąžino persvarą į savo rankas. Tada "Vilkijos" krepšininkai atsakė taikliu tritaškiu bei dvitaškiu ir vėlgi įsiveržė į priekį. Tačiau rezultatą išlygino "A-Statyba" komandos kapitonas Edgaras Kajalavičius, kuris pataikė dvitaškį paskutinėmis kėlinio sekundėmis. Po pirmosios rungtynių rezultatas vėlgi buvo lygus – 26:26.

Trečioje kėlinio pradžioje geriau pasirodė svečiai, kurie susikrovė penkių taškų pranašumą. Tačiau greitai jiems vėl teko vytis varžovus, nes "A-Statyba" spurtavo 9:0. Po šio spurto šemininkai šiame kėlinyje daugiau nepelnė taškų, bet per daug nenukentėjo, nes praleido vos tris. Po trečiojo kėlinio minimali "A-Statybos" persvara – 37:36.

Ketvirtąjį kėlinį šeiminkai pradėjo pelnydami keturis taškus, o svečiai atsakė taikliu tolimu metimu. Tačiau po šio tritaškio rungtynėse įvyko lūžis – šeiminkai sužaidė gražią atkarpą 15:2 ir taip pasidėjo pamatus pergalei. "Vilkijos" ekipa pelnė paskutiniuosius rungtynių taškus – dvitaškį ir tritaškį – pastarasis buvo iš aikštės vidurio, tad svečiai nors ir pralaimėjo, tačiau aikštę paliko su šypsenomis veiduose. Galutinis rungtynių rezultatas – 56:46.

A-Statyba: Aivaras Pūras – 17 tšk. (15 atk. kam.), Edgaras Kajalavičius – 14 tšk. (10 atk. kam.), Deividas Šikšnys – 11 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Vilkija: Karolis Budzeika – 17 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Gustainis – 15 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Arminas Bačiūnas – 11 tšk.

Nerezultatyviame ketvirtfinalyje dramatišką pergalę iškovojo „A-Statyba“ (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 23:18 val.)Kone visas rungtynes pirmavusi „A-Statyba“ nugalėjo „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 19:54 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzine komanda tapo „Ice“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 19:53 val.)„A-Statyba“ karštame, dvejų pratęsimų trileryje, galop palaužė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą. (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 04:17 val.)„A‒Statyba“ rungtynių pabaigoje įveikė „Compensą“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)Klaidas Jankaitis atvedė „Kauno technikos kolegiją“ į „Pavasario taurės 2014“ finalą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 14:08 val.)A.S.K „Persvara & Orca.lt“ įtemptose varžybose palaužė „Vilkijos“ ekipą. (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 13:48 val.)