Kulautuva vs Best 4 You (51:49)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 23 d., Trečiadienis, 21:50 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kulautuva“ tik po pratęsimo, palaužė „Best4You“ ekipą.

2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 15:18 val., peržiūros: 825

Balandžio 23'ąją dieną. Kauno kolegijos mažojoje salėje, įvyko Pavasario "Sportturas" taurės, reguliariosios rungtynės tarp "Kulautuvos" (šeimininkai) ir "Best4You" ekipų. Varžybos vyko be galo permainingai. Tai viena, tai kita komanda spurtuodavo. Visgi šioms varžyboms prireikė pratęsimo. Po pratęsimo, "Kulautuva" palaužė "Best4You" ekipą, ir laimėjo rungtynes rezultatu (51 – 49).

Pirmasis rungtynių kėlinukas "Kulautuvai" buvo labai sėkmingas. JIe iš karto išsiveržė į priekį, neleisdami varžovams mesti jokių lengvų metimų. Šį kėlinuką jie laimėjo rezultatu (14 – 4)

Antrąjame rungtynių kėlinuke, varžybų tempas apsivertė aukštyn kojom. Pirmąjame kėlinuke, praktiškai nieko neįmetę svečiai perėmė tungtynių eigą į savo rankas. Šeimininkai daugiau nei 8'ias minutes neįmetė nė taško. Kėlinukas baigėsi (4 – 17), svečių naudai ir ilgosios pertraukos metu, svečiai jau buvo priekyje rezultatu (18 – 21)

Trečiasis rungtynių kėlinukas, vėlgi pakeitė visą rungtynių vaizdą. Šeimininkai pradėjo kėlinuką spurtu (22 – 0). Šįkart, svečiai pirmuosius kėlinio taškus įmetė vos devintąją kėlinio minutę. Nors švečiams ir pavyko kiek atsitiesti po tragiško kėlinio, ir užbaigti jį nedideliu (0 – 7) spurtu, tačiau po trijų kėlinių jie vistiek atsilikinėjo 12'os taškų skirtumu (40 – 28)

Paskutinis rungtynių kėlinukas prasidėjo, šeiminikams turint 12'os taškų pranašumą, tačiau matant kokiomis bangomis eina šios rungtynės, buvo galima drąsiai teigti, jog čia dar ne viskas baigta. Būtent taip ir buvo. Nors pirmąją kėlinuko pusę komandos žaidė apylygiai, tačiau antroje kėlinio dalyje, svečiai spurtavo (0 – 8), ir rezultatas tapo lygus ( 47 – 47) likus žaisti 2 minutes. Per likusį laiką nė viena komanda nesugebėjo įmesti taškų, ir tai lėmė, jog šioms varžyboms 40'ies minučių neužteks.

Pratęsimo metu, ilgą laiką nė viena komanda nesugebėjo pelnyti taškų, bei išsiveržti į priekį. Varžybos tapo tikra pramestų metimų, bei klaidų fiesta. Visgi šeimininkams pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės, likus minutei, tas 4'ių taškų pranašumas, atrodė pakankamas laimėti. Tiesa svečiai likus pusei minutės pelnė taškus, sumažindami skirtumą iki 2'ių taškų. Negana to likus 10 sekundžių, jie perėmė kamuolį ir turėjo šansą rungtynes išlyginti, ar net laimėti, tačiau jiems to padaryti nepavyko ir rungtynės baigėsi "Kulautuvos" pergale, 2'ių taškų skirtumu (51 – 49)

Naudingiausi žaidėjai :

Kulautuva: Erikas Mackevičius – 17 tšk. (11 atk. kam.), Emilis Mackevičius – 15 tšk., Arnas Latvelis – 10 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Best 4 You: Lukas Balasevičius – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Remigijus Kulikauskas – 9 tšk., Tomas Lincevičius – 7 tšk. (20 atk. kam.)

"Kulautuvos" treneris Š.Mačiulis:

"Nieko gero"

Nors ir likę keturiese, „Naujokai“ nugalėjo „Best4You“ ekipą. (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 23:04 val.)„Baubilas“ nukovė „Best 4 You“ ir žengė į ketvirtfinalį (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Kulautuva“ žengia į kitą etapą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 22:19 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės ketvirtfinalyje ‒ dramatiška „Kauno Rami“ pergalė (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 00:40 val.)„Naujokai“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 23:10 val.)„Ice“ nesunkiai susidorojo su „Kulautuva“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:00 val.)„ICE“ užtikrintai pradėjo „Pavasario“ taurę (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:18 val.)