IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs A.S.K. „Persvara“ – 2nd (59:43)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 gegužės 04 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nugalėjo banguotai žaidusius „A.S.K. „Persvara“ – 2nd“ krepšininkus

2014 gegužės 04 d., Sekmadienis, 22:29 val., peržiūros: 1006

Sekmadienio vakarą J. Dobkevičiaus vid. m-klos sporto saulėje įvyko Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurs 2014, atkrintamųjų rungtynių („Iššūkio“ taurė), Aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų- „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ir svečių – „A.S.K. „Persvara“ – 2nd“ komandos. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai,tačiau netrukus žaidimą į savo rankas perėmė šeimininkai ir po 11:0 jie jau buvo priekyje. Likusį kėlinio laiką „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ išsaugojo persvarą ir po 10-ies minučių krepšinio pirmavo – 18:15. Antrajo ketvirčio pradžia buvo žymiai atkaklesnė, bet jo pabaigoje šeimininkai sužaidė atkarpą 9:0 ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo dviženklį pranašumą – 35:22. Po pertraukos į aikštelę grįžę svečiai atrodė kur kas šviežesni ir perėmė žaidimo vadžias į savo rankas. Jie sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 5taškų, tačiau šeimininkai ketvirčio pabaigoje sužaidė geriau ir neleido varžovams dar labiau priartėti – 46:38. Ketvirtąjame kėlinuke svečių žaidimas visiškai pasikeitė: netaiklūs metimai, klaidos perduodant kamuolį, skylės gynyboje lėmė, jog per kėlinuką pelnę vos 5 taškus, jie buvo priversti pripažinti „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ pergalę rezultatu 59:43.

Nors pirmojo kėlinio taškų sąskaitą atidarė šeimininkai, tačiau svečiai juos pribloškė spurtu 10:0 ir sužaidus apie 3 minutes jau pirmavo 2:10. Šeimininkai po šalto dušo dozės suėmė save į rankas ir atsakė spurtu 11:0. Ketvirčiui įpusėjus priekyje buvo „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ krepšininkai – 13:10. Likusį ketvičio laiką žaidimas vyko nerezultatyviai abiems komandoms, tik pačioje ketvirčio pabaigoje E.Kumža taikliu tolimu metimu išvedė savo komandą į priekį – 18:15.

Antrojo ketvirčio pradžia buvo atkaklesnė nei pirmoji. Abi komandos apsikeisdavo rezultatyvomis atakomis. Šeimininkai vis neleisdavo svečiams jų prisivyti. Įpusėjus ketvirčio laikui šeimininkai buvo priekyje 26:22. Tada „A.S.K. „Persvara“ – 2nd“ puolimo mašina visiškai sustojo, gynybos irgi. Šeimininkai iki ketvirčio pabaigos laimėjo atkarpą 9:0 ir prieš ilgąją pertruką jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 35:22.

Po ilgosios pertraukos svečiai į aikštelę grįžo kupini jėgų ir sportinio pykčio, tai jiems leido užlopyti skyles gynyboje ir lengviau rasti būdų kaip pelnyti taškus. Sėkmingo žaidimo dėka sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio komandas skyrė jau tik 5 taškai – 41:36. „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ vėl teko susiimti. Sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą jie išsaugojo truputį saugesnę 8 taškų persvarą – 46:38.

Ketvirtajame kėlinuke turėjo netrūkti kovos ir intrigos, tačiau to išvysti nepavyko. „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nusprendė nebejuokauti su sėkme ir užtikrintai laimėti rungtynes bei įjungė aukštesnę žaidimo pavarą. Nors svečiai ir pirmieji pelnė taškus, tačiau po to sekė 8 minučių tyla. Per tą laiką svečiai pelnė 11 taškų be atsako ir likus žaisti apie 2 minutes komandas skyrė 17 taškų – 57:40. Paguodos taškus savo komandai pelnė D.Grigaitis tolimu metimu. Rungtynes rezultatu 59:43 laimėjo „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ krepšininkai.

Po laimėtų rungtynių „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandos žaidžiantysis treneris, kapitonas ir šio vakaro komandos lyderis Egidijus Kumža kalbėjo:

„Šiandien mūsų komandoje trūko poros žaidėjų, laimei, jog ir varžovai buvo tik penkiese. Rungtynių eigoje jie pavargo, kas manau mums šiek tiek padėjo. Komandų pajėgumas apylygis, bet gal šiandien mums truputį labiau sekėsi.“

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 18 tšk. (10 atk. kam.), Tautvydas Buzas – 13 tšk. (14 atk. kam.), Karolis Jasaitis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

A.S.K. „Persvara“ – 2nd: Andrius Gudiškis – 19 tšk., Darius Grigaitis – 11 tšk. (12 atk. kam.), Vaidas Mazaronis – 8 tšk.

„IT-Taškas.LT kompiuteriai & Festo“ nugalėjo „KMT“ (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:42 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje, Veiverių „Amberis“ po pratęsimo palaužė A.S.K. „Persvara“–2nd (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 14:20 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 00:05 val.)BC „Straigth“ pergalingai pradėjo pavasario „Sportturas“ turnyrą (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 21:19 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepasigailėjo savo varžovų. (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)A.S.K „Persvara ‒ 2“ naują „Pavasario“ taurės čempionatą pradėjo pergalingai (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Šilainių ‒ 2“ komanda keliauja į pavasario taurės pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 01:21 val.)