A-Statyba vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (56:44)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 27 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

Kone visas rungtynes pirmavusi „A-Statyba“ nugalėjo „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipą

2014 balandžio 27 d., Sekmadienis, 19:54 val., peržiūros: 973

Balandžio 27 dieną M. Mažvydo pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 1 etapo H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkų komanda „A-Statyba“ su „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipa. Rungtynių pirmajame kėlinuke „A-Statyba“ rungtyniavo sėkmingiau ir po pirmų dešimt minučių sukaupė 8 taškų pranašumą. Antrajame ketvirtyje nors ir žaidimas vyko banguotai, tačiau pasibaigus pirmajai susitikimo daliai skirtumas tarp ekipų nepakito, kuris vis dar buvo 8 taškai 31-23. Antrojoje mačo dalyje niekas iš esmės nesikeitė – „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nors ir bandė vytis varžovus, tačiau „A-Statyba“ taip pat nesnaudė – kai svečių ekipa kiek priartėdavo, toliau sekdavo vėl šeimininkų atsakas. Tad skirtumas laikėsi beveik nepakitęs – po trečio kėlinio 43-34. Per paskutinįjį ketvirtį „A-Statyba“ išlaikė savo pozicijas ir neleidusi varžovams sukurti intrigos šventė pergalę rezultatu 56-44.

Rungtynes taikliu dvitaškiu atidarė „A-Statyba“ komanda, o kitoje atakoje atsakė svečiai išlygindami rezultatą 2-2. Toliau ekipos rungtyniavo panašiu rezultatyvumu, tad įpusėjus kėlinukui ekipas teskyrė 2 taškai „A-Statyba“ ekipos naudai. Visgi antroji kėlinio pusė susiklostė sėkmingiau šeimininkams, kurie pridėjo pora tritaškių metimų į savo taškų kraitį bei dar po poros sėkmingų epizodų puolime, kėliniui pasibaigus, turėjo 8 taškų pranašumą 17-9.

Antrajame ketvirtyje „A-Statyba“ po pirmų kelių minučių buvo priekyje 22-12. Visgi, nuo to momento aikštės šeimininkų puolimas virto bevaisis, o „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ tuo tarpu rungtyniavo sėkmingai puolime, kuriame ypač pasižymėjo E.Baukys (7 tšk), o svečiai laimėję atkarpą 0-8 sušvelnino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Toliau, po tokios tuščios šeimininkams atkarpos, žaidimas vėl buvo sustyguotas ir antroje kėlinio pusėje tas turėtas pranašumas buvo kaip mat vėl susigrąžintas. Pataikyti trys svarbūs tolimi metimai ir kėliniui pasibaigus „A-Statyba“ vėl galėjo lengviau atsikvėpti 31-23.

Antrojoje susitikimo dalyje „A-Statyba“ sekėsi išlaikyti savo oponentus užnugaryje, bet jaustis ramiai negalėjo, nes varžovai vis lipo ant kulnų – trečio ketvirčio viduryje ekipas vėl skyrė tik 2 taškeliai. Tiesa „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipa nors ir sugebėjo priartėjo prie varžovų, tačiau po to, vėlgi, neapsigynė nuo varžovų atakų, tad skirtumas tarp ekipų vėl išaugo. Kitoje kėlinio pusėje šeimininkai spurtavo 8-1, o po 30 minučių pirmavo rezultatu 43-34.

Ketvirtas ketvirtis situacijos nepakeitė. Juo metu ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir skirtumas laikėsi tarp 6-8 taškų. Galop „A-Statyba“ arčiau neprisileidusi savo varžovų galutiniame rezultate įveikė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipą 12 taškų skirtumu 56-44.

A-Statyba: Deividas Šikšnys – 14 tšk., Edgaras Kajalavičius – 12 tšk., Simas Juraitis – 9 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Grant Aleksa – 10 tšk., Edgaras Baukys – 9 tšk., Karolis Vosylius – 8 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Compensos“ penketuką (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 12:13 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nepaliko jokių vilčių „BK Centre“ ekipai (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 16:20 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt keliauja į Mažosios taurės finalą (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:45 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ ketvirtfinalyje paguldė ant menčių „DNC“ (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 23:04 val.)A.S.K „Persvara & Orca.lt“ įtemptose varžybose palaužė „Vilkijos“ ekipą. (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 13:48 val.)Klaidas Jankaitis atvedė „Kauno technikos kolegiją“ į „Pavasario taurės 2014“ finalą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 14:08 val.)„A-Statyba“ karštame, dvejų pratęsimų trileryje, galop palaužė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą. (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 04:17 val.)Ketvirtajame kėlinyje surengtas spurtas leido „A-Statyba“ komandai švęsti pergalę (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 23:47 val.)„A‒Statyba“ rungtynių pabaigoje įveikė „Compensą“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)BC „Straight“ tvirtu žingsniu žengė ant aukščiausios pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pakylos (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:29 val.)