Sportija vs Košmaras (87:81)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 07 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Rungtynių pabaigoje „Sportija“ palaužė „Košmarą“

2014 balandžio 07 d., Pirmadienis, 21:24 val., peržiūros: 773

Balandžio 7 dieną Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės 2014 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sportija" priemė svečius "Košmarą". Abiem komandom tai buvo pirmos rungtynės taurėje.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, bet geriau sekėsi "Sportijai". Sužaidus keturias minutes "Sportija" pirmavo rezultatu 5:0. Penktą minutę pirmus taškus pelnė "Košmaras" (5:2). Vėliau pamažu persvarą didino "Sportija". Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (16:4). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Košmaras", sumažinęs varžovų persvarą iki septynių taškų (18:11).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes šeimininkų persvara buvo padidėjusi iki devynių taškų (20:11), o minutės pertraukėlės paprašė "Sportija". Po jos pirmus taškus pelnė svečiai (22:13). Ketvirtą minutę "Sportijos" pranašumas sumažėjo iki keturių taškų (22:18). Netrukus šeimininkai padidino persvarą iki aštuonių taškų (26:18). Septintą minutę spurtą pradėjo "Košmaras", kuris septintą minutę priartėjo prie varžovų iki trijų taškų (26:23). Per likusį pirmos rungtynių pusės laiką šeimininkai išsaugojo vieno taško persvarą (32:31).

Trečio ketvirčio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus tris minutes komandas vis dar skyrė vienas taškas (39:38). Netrukus du taškus su varžovo pražanga pelnė D.Labašauskas (39:41). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus (48:48). Septintą minutę septynis taškus be atsako pelnė "Košmaras" (48:55). Per likusį kėlinio laiką svečiai išsaugojo šešių taškų persvarą (57:63).

Įpusėjus antrai ketvirto kėlinio minutei komandas skyrė tik vienas taškas (62:63), o "Košmaras" paprašė minutės pertraukėlės. Netrukus rezultatas tapo lygus (64:64). Trečią minutę du iš eilės tritaškius pataikė A.Juravičius (64:70). Į tai "Sportija" atsakė pelnydama septynis taškus be atsako (71:70). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė du taškai (77:75). Devintą minutę šešis taškus be atsako pelnė "Sportija" (83:75). "Košmaras" bandė vytis varžovus tolimais metimais, bet "Sportija" išsaugojo persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 87:81.

"Sportija" iškovojo pirmą pergalę taurėje, o "Košmaras" pralaimėjo pirmą kartą.

A.Mačiulis, "Sportijos" treneris:

Matėme, kad varžovų yra mažai, neturi jie keitimo. Bėgome, pasidarėme šiokį tokį skirtumą, o antrame ir trečiame kėliniuose pradėjome žaisti kaip mergaitės. Nebebuvo jokios gynybos, puolime žaidėme labai paprastai, o varžovai pasivijo ir vėliau net aplenkė. Tada teko įdėti labai daug pastangų, agresyvumo, kol vėl užsivedė komanda. Linkiu visada savo komandai kovoti kovoti ir tik kovoti ne tik ketvirtame kėlinyje bet visuose ir tikrai viskas bus normaliai.

Paklaustas, kiek įtakos rungtynėms turėjo, kad komandoje žaidė septyni žaidėjai prieš penkis atvykusius varžovus, treneris atsakė: "Tikrai tai turėjo įtakos. Mes ne daugiau pailsėję buvome, bet daugiau jėgų turėjome."

"Košmaro" treneris Petras Kuzminskas:

Paklaustas, kodėl sunkiai pradėjo rungtynes, žaidėjas atsakė: "Visada pradedame sunkiai, kol įsivažiuojame. Pradėjome žaisti kaip žaidžiame, su derinukais. Gale rungtynių įžaidėjui kamuolio pagailėjome. Įžaidinėjo kamuolį centras, kitas žaidėjas ir taip gavosi, kad galą rungtynių paleidome. Trys paskutinės rungtynių minutės viską mums sugadino."

Paklaustas, kiek įtakos turėjo, kad komanda žaidė penkiese prieš septynis, treneris atsakė: "Mes įpratę taip, visada taip."

Paklaustas, kaip gali sektis su kitom grupės komandom, treneris atsakė: "Gal daugiau truputi žaidėjų susirinks ir bus geriau."

Sportija: Šarūnas Žemgulis – 20 tšk., Lauras Mizgeris – 16 tšk., Robertas Varanius – 15 tšk., Vaidotas Augustaitis – 14 tšk. (15 atk. kam.)

Košmaras: Dainius Labašauskas – 36 tšk. (8 išpr. praž.), Petras Kuzminskas – 20 tšk., Rokas Petrauskas – 12 tšk. (14 atk. kam.)

„Compensa“ nepasigailėjo „Košmaro“ krepšininkų (2014 balandžio 29 d., antradienis, 02:09 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Sportijos“ ekipą (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 03:51 val.)„Sporto Manija ‒ Ekodora“ pranoko „Sportiją“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:31 val.)Elektrėnų sporto centro „Versmės“ penketas įrodė savo pranašumą prieš „Sportiją“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 18:35 val.) Elektrėnų sporto centras – „Versmė“ nors ir liko tik keturiese, bet pergalės nepaleido (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:32 val.)„Košmaras“ garbingai pasirpiešino „Sporto manijai/Ekodorai“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)