Kauno Rami vs Kėdainiai & Addeco (77:82)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 21:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ parodė dantis, bet pergalę iškovojo „Kėdainiai & Addeco“

2014 balandžio 24 d., Ketvirtadienis, 23:36 val., peržiūros: 823

Balandžio 24 dieną Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014, reguliariosios D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir „Kėdainiai & Addeco“ (svečiai) ekipos. „Kėdainiai & Addeco“ jau nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį prieš „Kauno Rami“, kurie, beje, žaidė tik penkiese, ir kone viso susitikimo metu turėjo iniciatyvą savo rankose. Visgi didžiąją susitikimo dalį skirtumas tarp ekipų nebuvo didelis, o kuomet „Kėdainiai & Addeco“ atsiplėšdavo šiek tiek didesniu skirtumu, „Kauno Rami“ sugebėdavo atrasti jėgų vėl priartėti. Ir taip iki pat rungtynių galo, kurio finiše likus 23 sekundėms iki rungtynių pabaigos „Kėdainiai & Addeco“ persvara siekė tik 3 taškus, o kamuolys priklausė „Kauno Rami“. Visgi ši ataka nebuvo sėkminga šeimininkų ekipai ir „Kėdainiai & Addeco“ sėkmingai užbaigę rungtynes nugalėjo varžovus rezultatu 82:77 (17:12, 19:19, 22:24, 24:22).

Rungtynės prasidėjo sėkmingu „Kėdainiai & Addeco“ žaidimu, kurie iškart nutolo 0-8. Vėliau, kėlinio laiko įpusėjus, „Kėdainiai & Addeco“ pervara buvo apkarpyta iki dviejų taškų. Visgi svečių ekipa persverti rezultato savo varžovams neleido ir visą kėlinio laiką sugebėjo išlikti pirmaujančia ekipa, kuri po pirmųjų 10 minučių turėjo 5 taškų pranašumą. Antrajame ketvirtyje komandos žaidė apylygiai, o ekipose išsiskyrė G.Gedeika, kuris jau nuo pirmo kėlinio baudė „Kauno Rami“ ekipą taikliais metimais. Savo ruoštu šiame kėlinyje prisitaikė ir Š.Petraitis, kurio pelnyti 11 taškų padėjo neatsilikti nuo varžovų. Kėlinys baigėsi lygiu rezultatau 19-19, o po pirmos rungtynių dalies „Kėdainiai & Addeco“ pranašumas išliko 5 taškai 31-36.

Antrojoje rungtynių dalyje „Kėdainiai & Addeco“ ir toliau diktavo rungtynių eigą, o trečiojo ketvirčio 3 -ąją minutę svečiai padidino atotrūkį iki 13 taškų. Vis dėlto išlaikyti šio pranašumo nepavyko. Dėka Š. Petraičio sėkmingų epizodų puolime, „Kauno Rami“ vėl alsavo varžovams į nugarą, o po šio žaidėjo, paskutinę 3 kėlinio sekundę, tritaškio, ekipas skyrė 3 taškai 55-58.

Ketvirtajame kėlinyje vėl pirmieji spurtavo „Kėdainiai & Addeco“, kurie dar po keletos minučių jau pirmavo 10 -ia taškų. Nepaisant to „Kauno Rami“ žaidė iki galo ir sugebėjo besibaigiant mačui vėl atkurti intrigą – po G. Mikėno tritaškio ekipas skyrė tik 3 taškai 77-80. Galop „Kauno Rami“ turėję progą išlyginti rezultatą juo nepasinaudojo, o „Kėdainiai & Addeco“ ekipos žaidėjas G.Gedeika, visas rungtynes skandinęs varžovus taikliais metimais, stojęs prie baudų metimo linijos vėl buvo taiklus ir rungtynės pasibaigė „Kėdainiai & Addeco“ pergale rezultatu 77-82.

Kęstutis Zinkus „Kėdainiai & Addeco“

- Tai sakyk, ar patenkinti savo žaidimu šiandien?

Žaidimu tai patenkinti. Suprantame, čia pavasario taurė, bet geriau būtume patys pasišvilpę rungtynėse su varžovais.

- Kokį įspūdį paliko varžovų komanda?

Na ką, varžovai stiprūs, bėga. Todėl, kad mažai susirinko, gal pritrūko jėgų, gale pasyvokai sužaidė. Pažįstami, matyti, atrodo neblogai.

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 42 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 13 tšk., Gytis Mikėnas – 11 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Gytis Gedeika – 48 tšk. (8 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 14 tšk., Dovydas Čepas – 11 tšk.

„Kauno Rami“ nepaliko vilčių „Baubilui“ (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „Kolegas“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 23:24 val.)Šarūno Petraičio dvitaškis paskutinę sekundę leido „Kauno Rami“ iškovoti pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės ketvirtfinalyje ‒ dramatiška „Kauno Rami“ pergalė (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 00:40 val.)„Kėdainiai & Addeco“ iškovojo pergalę, bei kelialapį į Pavasario „Sportturo“ Didžiąją taurę (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 00:56 val.)BC „Liuksas“ po atkaklios kovos palaužė Kauno Rami (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 00:26 val.)