Stumbras vs Kauno „Partizanas“ (52:49)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 25 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Kovoje dėl antros vietos „Stumbro“ penketukas įveikė Kauno „Partizano“ekipą.

2014 balandžio 25 d., Penktadienis, 23:58 val., peržiūros: 896

Balandžio 25-ąją ,,Atžalyno" vidurinėje mokykloje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 reguliarojo sezono 1etapo rungtynės tarp šeimininkų ,,Stumbro" ir svečių Kauno ,,Partizano" ekipų. Ši dvikova buvo principinė abejoms ekipoms,nes nugalėtojas galėjo džiaugtis antrąja vieta grupėje,o pralaimėjusi ekipa turėjo tenkintis vieta laipteliu žemiau. Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko labai nerezultatyviai,tačiau po pirmojo ketvirčio priekyje buvo šeimininkai. Antrajame šeimininkai pasiuntė savo varžovus į nokdauną ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami beveik dvigubai. Antroje rungtynių dalyje svečiai suaktyvino savo gynybą bei pasileidę į greitą puolimą,atrado spragų,vos penkiese susirinkusių šeimininkų,gynyboje,todėl skirtumas ėmė tirpti,tačiau skuboti ir neparuošti metimai susitikimo pabaigoje leido šeimininkams išlaikyti pergalę savo rankose rezultatu 52:49.

Pirmasis kėlinys prasidėjo daugybe netaiklių svečių metimų,tad nenuostabu,kad šeimininkai greitai tuo pasinaudojo ir atitolo 11:3. Visgi E.Baublio tritaškis ir D.Kisieliaus baudų metimai leido kėlinio pabaigoje sumažinti skirtumą iki 4 (9:13).

Antrajame ketvirtyje svečiai pradėjo rodyti gyvybės ženklus ir spurtavo 7:0 bei išsiveržė į priekį 16:13. Tačiau tai buvo viskas ką jie sugebėjo parodyti šiame kėlinyje. Tuo tarpu šeimininkai reidais po krepšiu išprovokavo 8pražangas ir realizuodami baudos metimus bei pridedami dar keletą dvitaškių į varžovų spurtą atsakė dar sėkmingesne atkarpa 17:0. Taigi rungtynėms įpusėjus rezultatas 30:16.

Po pertraukos svečiai vedini D.Kisieliaus pagerino savo puolimą,tačiau šeimininkai į tai atsakė dvejais tritaškiais metimais ir neleido savo varžovams jų pasivyti. Nors šis kėlinys buvo pats rezultatyviausias,tačiau "Partizano" ekipai prieš lemiamą ketvirtį deficitą pavyko sumažinti tik vienu tašku (31:44).

Lemiamas kėlinys prasidėjo V.Piešino tritaškiu ir skirtumas išaugo iki rekordinio-16taškų. Visgi svečiai pelnė 11taškų be atsako ir komandas jau skyrė tik 5taškai. Šeimininkų puolimo lyderis V.Piešinas į tai atsakė sunkiu tritaškiu metimu ir nors svečiai dar bandė mažinti skirtumą ,tačiau ,,Stumbro" ekipa nors ir pralaimėjusi šį kėlinį 8:18, pergalės iš rankų nebepaleido. Galutinis rezultatas 52:49.

Pakalbintas rungtynių nugalėtojų atstovas kalbėjo trumpai:
"Susirinkome tik penkiese,sužaidėme gerai. Laukiame kitų rungtynių."

Stumbras: Vaidas Piešinas – 27 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Stankus – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Raimondas Savulis – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Kauno „Partizanas“: Darius Kisielius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Eligijus Baublys – 10 tšk., Justinas Kožemiakinas – 7 tšk.

Ketvirtame kėlinyje „Stumbrą“ įveikę „Abstinentai“ pasiekė pusfinalį (2014 gegužės 06 d., antradienis, 22:43 val.)„Sporto manija/Pavasaris“ neturėjo didelio vargo su Kauno „Partizanu“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Stumbras“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 23:02 val.)Atkaklioje aštunfinalio dvikovoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 21:20 val.)„Šilainiai – 2“ sunkiai perkopė aštuntfinalio barjerą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:43 val.)Kauno „Partizanas“ nugalėjo „Pieno Žvaigždes ‒ Miau“ (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 09:55 val.)„Sporto Manija/ Pavasaris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Stumbrą“ (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 23:41 val.)