Kėdainiai & Addeco vs Kauno technikos kolegija (63:80)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai žengė į pusfinalį

2014 gegužės 07 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 1039

Gegužės 7 dieną, 20.30 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 (Didžiosios taurės) komandos "Kėdainiai & Addeco" (šeimininkai) ir „Kauno technikos kolegija“ (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios ir vienintelės rungtynės dėl patekimo į pusfinalį. Nors rungtynių pradžioje atrodė, jog laukia atkakli ir įdomi kova, tačiau jau antrojo kėlinuko metu „Kauno technikos kolegija“ pasiekė solidų, net 11 taškų pranašumą. Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas, aikštelės šeimininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ir netikėtai lengva pergalė atiteko „Kauno technikos kolegijai". Rungtynės baigėsi rezultatu 63:80.

Nors rungtynes geriau pradėjo „Kauno technikos kolegija“, tačiau jų varžovai gana greitai atsitiesė ir nuo to momento prasidėjo lygi ir atkakli kova. Abi komandos demonstravo greitą, atletišką žaidimą. Krepšininai pasižymėjo geru taiklumu, mažu klaidų skaičiumi. Vistik „Kauno technikos kolegija“ netrukus vėl pademonstravo, jog yra pranašesni už savo priešininkus ir pirmojo kėlinuko pabaigoje atitrūko. Antrame kėlinuke žaidimas tapo labai nerezultatyvus, o didelių pastangų dėka "Kėdainiai & Addeco" netgi pasiekė minimalų pranašumą. Tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko pasiekti, netrukus svečiai spurtavo su labai galinga jėga ir per likusią kėlinuko dalį pasiekė net 11 taškų pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 31:42.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno technikos kolegija“ dar sulaukė varžovų bandymų pakeisti rungtynių eigą, tačiau komandinį žaidimą demonstruojantys svečiai ir toliau tolo, kol pasiekė net 20 taškų pranašumą. "Kėdainiai & Addeco" bandė gelbėtis pavieniais veiksmais, tolimi metimai šiek tiek gelbėjo, bet visiškai subyrėjusi gynyba neleido net pagalvoti apie pergalę. Rungtynių pabaigoje šeimininkai prarado visas viltis, į rūbinę, net nesibaigus rungtynių laikui patraukė keletas žaidėjų, o „Kauno technikos kolegijai" beliko stvarkyti formalumus. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:80.

Kėdainiai & Addeco: Tadas Lukoševičius – 23 tšk., Gytis Gedeika – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Lukauskas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Sigitas Vaitkus – 18 tšk. (11 atk. kam.), Tadas Miliūnas – 16 tšk., Nerijus Aleknavičius – 15 tšk.

„Kauno Technikos Kolegija“ pasiekė įtikinamą pergalę (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Kauno technikos kolegija“ aštunfinalyje lengvai įveikė „Nepyk“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:39 val.)Klaidas Jankaitis atvedė „Kauno technikos kolegiją“ į „Pavasario taurės 2014“ finalą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 14:08 val.)Kėlinį su puse priešinęsi „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Kauno technikos kolegijos“ pranašumą (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 19:32 val.)„Kėdainiai & Addeco“ iškovojo pergalę, bei kelialapį į Pavasario „Sportturo“ Didžiąją taurę (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 00:56 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Kauno Rami“ parodė dantis, bet pergalę iškovojo „Kėdainiai & Addeco“ (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiąją taurę į viršų kėlė „Legionieriai“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „Kolegas“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 23:24 val.)