Sporto manija/Pavasaris vs Kauno „Partizanas“ (71:57)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto manija/Pavasaris“ neturėjo didelio vargo su Kauno „Partizanu“

2014 balandžio 07 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 694

Pirmadienį, balandžio 7 dieną, A.Stulginskio mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, pavasario "Sportturo" taurės 2014 rungtynės tarp vietos "Sporto manijos/Pavasario" ir svečių Kauno "Partizano" ekipų. Jau pačioje susitikimo pradžioje į priekį pabėgo aikštės šeimininkai ir po pirmojo kėlinuko turėjo šešiolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau svečių žaidėjai atsigavo ir antrą ketvirtį sugebėjo sužaisti lygiai. Po pertraukos žaidimas ir toliau klostėsi panašiai, tačiau vienu žingsneliu priekyje buvo "Sporto manija/Pavasaris". Paskutinėje rungtynių dalyje Kauno "Partizanas" dar pademonstravo, kad gali žaisti ir šiek tiek pasivijo varžovus, tačiau tai jau nieko nelėmė ir pergalę šventė šeimininkai. 71:57 (27:11, 13:13, 18:16, 13:17).

Rungtynes aikštės šeimininkai pradėjo septyniais taškais iš eilės. Šį spurtą svečiai nutraukė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keli rezultatyviai pasibaigę "Sporto manijos/Pavasario" ekipos išpuoliai ir padidinę skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau svečių ekipos puolimas kiek atsigavo ir jiems pavyko surengti kelias rezultatyvias atakas, tačiau kėlinį geriau užbaigę šeimininkai įgijo šešiolikos taškų pranašumą. 27:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje Kauno "Partizanas" smeigė tolimą metimą, tačiau į jį netrukus buvo atsakyta septyniais taškais iš eilės, kurie padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių "Sporto manijos/Pavasario" pranašumas siekė 21-ą tašką. Pačioje kėlinuko pabaigoje kelias atakas sėkmingai užbaigę svečiai sumažino savo deficitą iki šešiolikos taškų. 40:24.

Po ilgosios pertraukos abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ir tai truko iki trečiojo kėlinuko vidurio, kol spurtavę svečių krepšininkai sumažino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau abi komandos dar spėjo pataikyti po tolimą metimą, po kurių sekė aikštės šeimininkų spurtas 7:0, trukęs iki pat trečiojo kėlinuko pabaigos ir padidinęs jų persvarą iki aštuoniolikos taškų. 58:40.

Paskutinėje rungtynių dalyje didelių stebuklų neįvyko. Pačioje pradžioje tarp komandų ir vėl vyravo apylygis žaidimas, tačiau įpusėjus ketvirtam kėlinukui Kauno "Partizano" krepšininkams pavyko surengti spurtą 0:8, kurio dėka jų deficitas sumažėjo iki penkiolikos taškų, tačiau tai didelių vaisių nedavė, nes laiko buvo nedaug ir užtikrintą pergalę šventė "Sporto manija/Pavasaris". 71:57.

"Sporto manija/Pavasaris": Rokas Maleckas – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vaidas Česnauskas – 16 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Arnas Šavėla – 9 tšk.

Kauno "Partizanas": Donatas Andrulis – 20 tšk., Juras Kulvecas – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Justinas Kožemiakinas – 9 tšk.

Po pergalės Modestas Vaškūnas kalbėjo: "Labai sudėtingai mes surinkome šią komandą, praktiškai paskutinėmis minutėmis. Dar prieš porą valandų net nežinojau kas žais šioje komandoje. Gavosi taip, kad susirinko šita ir, manau, tai bus branduolys. Ir mes šiandien nebuvo stipresni, čia varžovai buvo silpnesni".

„Sporto Manija/ Pavasaris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Stumbrą“ (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 23:41 val.)„Sporto Manija ‒ Pavasaris“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Pieno Žvaigždes ‒ Miau“ (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:47 val.)„Sporto Manija/Pavasaris“ atlaikė elektrėniškių šturmą ir išsaugojo pergalę (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 22:29 val.)Kovoje dėl antros vietos „Stumbro“ penketukas įveikė Kauno „Partizano“ekipą. (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 23:58 val.)„Šilainiai – 2“ sunkiai perkopė aštuntfinalio barjerą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:43 val.)Kauno „Partizanas“ nugalėjo „Pieno Žvaigždes ‒ Miau“ (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 09:55 val.)Į ketvertuką keliauja „Ice“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)