BC „Liuksas“ vs Abstinentai (58:59)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 gegužės 02 d., Penktadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Abstinentai“ tik po pratęsimo palaužė BC „Liukso“ krepšininkus

2014 gegužės 03 d., Šeštadienis, 02:22 val., peržiūros: 1019

Penktadienio vaką buvo sužaistas dar vienas Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 Mažosios taurės aštuntfinalio mačas, kuriame susitiko šeimininkai BC„Liuksas“ ir svečiai „Abstinentai“. Turnyro sistema, tokia, kad pergalės kaina – kelialapis į kitą etapą, o pralaimėjimo atvėju galima krautis daiktus ir važiuoti namo ilsėtis.

Rungtynes sėkmingiau pradėti pavyko šeimininkams jie iškart įsiveržė į priekį. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 8 taškai – 12:4. Iniciatyva priklausė BC„Liuksas“ komandai, kuri neilgai trukus susikrovė dviženklį pranašumą, kurį pavyko išlaikyt iki ketvirčio pabaigos 20:10.

Antrajame kėlinuke šeimininkai prarado iniciatyvą ir svečiai atsileidus gynybos pančiams vis laisviau pradėjo jaustis puolime ir netrukus sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus. Ketvirčio viduryje svečiai sumažino atsilikimą vos iki 5 taškų – 27:22. Varžovai neleido jiems ilgai kvieti į nugą ir E.Vaina dviem sėkmingais reidais vėl padidino savo komandos persvarą iki 9 taškų. „Abstinentams“ tik kėlinuko pabaigoje, baudų metimais pavyko sumažinti atsilikimą prieš ilgąją pertrauką – 33:26

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžusioms komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus (nerezultatyviausias ketvirtis). Po to kai kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tada rungtynes ištiko taškų badas. Taškų badą panaikino pagaliau pelnyti aškus pradėję svečiai po spurto 7:0 jie pirmą kart rungtynėse išlygino rezultatą. Tačiau ketvirčio pabaigoje brandžiau sužaidę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį išlaikė minimalią persvarą – 40:39.

Kaip ir buvo galima tikėtis ketvirtąjame kėlinuke vyko inirtinga kova. Komandos nuolatos apsikeitinėjo rezultatyvomis atakomis, rungtynės vyko taškas į tašką. Sužaidus kiek daugiau nei penkias minutes, po to kai komandos kapitonas S.Banaitis pataikė tritaškį rezultatas buvo lygus – 46:46. Netrukus svečiai įsiveržė į priekį, bet šeimininkai turėjo progą išplėšti pergalę baudų metimais, bet per porą minučių iš 8 baudų metimų tikslą pasiekė vos 2. Likus žaisti 7 sekundes rezultatas buvo lygus, tada aikštelėje kilo suirutė, per tas pačias sekundes kamuolio šeimininkai pasikeitė 4 kartus, bet taškų pelnyti niekam nepavyko. Šios dienos rungtynėse bus žaidžiamas pratęsimas.

Pratęsime netrūko klaidų ir padriko žaidimo, bet likus žaisti apie 2 minutes BC„Liuksas“ pirmavo 3 taškais, bet gynyboje atsiradusios spragos leido svečiams surengi porą sėkmingų atakų. Jų pasirodo užteko, kad „Abstinentai“ švęstų pergalę rezultu 58:59.

Po laimėtų rungtynių džiugios nuotaikos neslėptamas „Abstinentų“ komandos treneris K.Aleksandravičius po rungtynių kalbėjo

„Labai įtemptos ir banguotos varžybos. Šiandien mums laimėti padėjo sėkmės. Laiku patraukėme. Varžovai buvo labai stiprūs, gerai pataikė, sunkiai sekėsi prieš juos apsiginti. Mūsų snaiperiai šiandien šaudė ''Dievui į langus''. Sėkminga rungtynių pabaiga, pavyko patraukti sėkmę savo pusėn. “

BC „Liuksas“: Tomas Ziutelis – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Valdas Vilkuotis – 13 tšk., Aivaras Keršis – 10 tšk.

Abstinentai: Artūras Jankevičius – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Saulius Banaitis – 13 tšk. (14 atk. kam.), Kęstutis Aleksandravičius – 11 tšk., Martynas Šiukščius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

BC „Liuksas“ po atkaklios kovos palaužė Kauno Rami (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 00:26 val.) Pavasario „Sportturo“ taurėje „Abstinentai“ įveikė „Baubilą“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 00:15 val.)Ketvirtame kėlinyje „Stumbrą“ įveikę „Abstinentai“ pasiekė pusfinalį (2014 gegužės 06 d., antradienis, 22:43 val.)„Savi“ turėjo pripažinti „Abstinentų“ pranašumą (2014 balandžio 15 d., antradienis, 21:26 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt keliauja į Mažosios taurės finalą (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:45 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Nepyk“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:44 val.)„Kėdainiai & Addeco“ iškovojo pergalę, bei kelialapį į Pavasario „Sportturo“ Didžiąją taurę (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 00:56 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronza po atkaklios kovos pasipuošė „Abstinentai“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 19:49 val.)