BC „Liuksas“ vs Kėdainiai & Addeco (69:83)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 27 d., Sekmadienis, 21:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kėdainiai & Addeco“ iškovojo pergalę, bei kelialapį į Pavasario „Sportturo“ Didžiąją taurę

2014 balandžio 28 d., Pirmadienis, 00:56 val., peržiūros: 1113

Balandžio 27 dieną, J.Dobkevičiaus vid. mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės rungtynės tarp "Kėdainiai & Addeco“ ir "BC Liuksas". Visas rungtynes pirmavę "Kėdainiai & Addeco“ iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 83-69. Tuo pačiu Kėdainiai & Addeco“ tęs kovą dėl Didžiosios pavasario „Sportturo“ taurės. Tuo tarpu antroje vietoje D pogrupyje likęs "BC Liuksas", tęs kovas Mažojoje pavasario „Sportturo“ taurėje.

Pirmasis kėlinukas žadėjo gražią ir atkaklią kovą, kadangi komandos palaikė greitą žaidimo tempą. Po pirmojo kėlinuko trapią 3 taškų persvarą turėjo "Kėdainiai & Addeco“, 21-18. Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė ir komandos žengė koja kojon. Tiesa kėlinuko pabaigoje tiksliau sužaidė "Kėdainiai & Addeco“ ir padidino savo pranašumą iki 5 taškų, 40-35.

Trečiajame kėlinuke "BC Liuksas" paleido priešininkus į priekį. Pralaimėtas kėlinukas rezultatu 12-24, stipriai sukomplikavo "BC Liuksas" komandos galimybes pakovoti dėl pergalės šiose rungtynėse. "Kėdainiai & Addeco“ komandą į priekį vedė G.Gedeika, kuris antroje rungtynių pusėje surengė asmeninį solo pasirodymą. Žaidėjas aikštelėje buvo nesulaikomas ir pataikė iš pačių sudėtingiausių situacijų.

Visą ketvirtająjį kėlinuką komandas skyrė dviženklė persvara, tačiau kova aikštelėje virė dėl kiekvieno kamuolio. Galutinis rezultatas 83-69 užfiksavo "Kėdainiai & Addeco“ komandos pergalę.

"Kėdainiai & Addeco“ komandos kapitonas K.Zinkus trumpai ir drūtai apibūdino rungtynes: "Eilinė pergalė"

Tuo tarpu "BC Liuksas" komandos žaidėjai po rungtynių dar ilgai aptarinėjo pralaimėjimo priežastis. Pagrindine pralaimėjimo priežastimi žaidėjai įvardino prastą gynybą. Komandos treneris M.Lapinskas nebuvo nusiminęs komandos rezultatu : "vienu tarpu pralaiminėjome net 20 taškų, bet suradome jėgų ir garbingai pabaigėme rungtynes"

Naudingiausi žaidėjai:

BC „Liuksas“: Aivaras Keršis – 15 tšk., Edvinas Vaina – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Justinas Virbickas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Julius Fiodorovičius – 11 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Gytis Gedeika – 35 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 21 tšk., Dovydas Čepas – 16 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „Kolegas“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 23:24 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)BC „Liuksas“ po atkaklios kovos palaužė Kauno Rami (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 00:26 val.)„Kauno Rami“ parodė dantis, bet pergalę iškovojo „Kėdainiai & Addeco“ (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Abstinentai“ tik po pratęsimo palaužė BC „Liukso“ krepšininkus (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 02:22 val.)