Green Death vs Legionieriai (52:76)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 23 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Legionieriai“ nesunkiai įveikė „Green Death“ ekipą

2014 balandžio 23 d., Trečiadienis, 23:57 val., peržiūros: 1070

Balandžio 23 dieną V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 reguliarios C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Green Death“ (šeimininkai) ir „Legionieriai“ (svečiai). „Legionieriai“ iniciatyvą į savo rankas paėme dar pirmajame kėlinyje, kuriam pasibaigus varžovai buvo triuškinami net 19 taškų skirtumu. Toliau vaizdas aikštelėje beveik nekito ir ties ilgąja pertrauka ekipas skyrė jau 23 taškai. Trečiajame ketvirtyje „Green Death“ laimėjo keturiais taškais ir prieš paskutines 10 minučių vėl skirtumas buvo 19 taškų. Paskutiniojo ketvirčio metu „Legionieriai“ nenusileido savo priešininkams, kurie galutiniame rezultate pasiekė užtikrintą pergalę 76:52 (26:7, 18:14, 11:15, 21:16).

Pirmojo kėlinio pradžioje dar vyko apylygus žaidimas, kada po keletos minučių rezultatas dar buvo 7-8 (minimalus Legionierių naudai). Vis dėlto, nuo to momento „Green Death“ atrodė bejegiškai prieš Legionierius, kurie tiesiog žaidė į vienus vartus visą likusį kėlinio laiką. Per šią ilgą atkarpą svečių ekipa net 0-18 triuškino savo varžovus ir po pirmo kėlinio pirmavo 7-26.

Antrajame kėlinyje „Green Death“ nors ir pavyko kiek pagyvinti savo žaidimą, tačiau priartėti nepavyko nė per žingnį. Legionieriai ir toliau sėkmingai žaidė puolime, o tai leido svečių ekipai išsaugoti visą susikurtą pranašumą. Be to kėlinio gale T. Čiupui pasižymėjus 4 tšk. Legionierių persvara po antro kėlinio pasiekė 23 taškus 21-44.

Antrojoje susitiko pusėje žaidimas išsilygino ir skirtumas tarp ekipų išsilaikė maždaug toks, koks buvo po dviejų kėlinių. Tiesa trečiąjį ketvirtį šiek tiek sėkmingiau sužaisti sugebėjo „Green Death“, kurie šiame ketvirtyje nugalėjo – 15-11. Visgi tai buvo vienintelis aikštės šeimininkų laimėtas kėlinukas, o jam pasibaigus ekipas skyrė 19 taškų. Per kitas 10 minučių vėl tiksliau rungtyniavo Legionieriai, kurie laimėjo kėlinį 5 taškais ir galutiniame rezultate pasiekė 24 taškų pranašumą 52-76.

R.Zaverucha „Legionieriai“ (komentaras po rungtynių)

Pradžia buvo labai sunki, ta prasme, gynėmės, atakavom, kol buvo pasiektas rezultatas. Aišku, viduryje kiek atsipalaidavom, bet susiėmėm ir paėmėm pergalę. Šita pergalė mums buvo labai svarbi, nes norėjome į „Didžiąją“ taurę. Tai mums reikėjo skirtumą pasiekti ir tai mes padarėm.

R.Zaverucha paklaustas apie priešininkų pajėgumą rungtyniajaunt šiandien, teigė: "varžovai buvo tikrai stiprūs, tik, gal buvo nepasiruošę, atėję atsipalaidavę ar dar kažkas".

Green Death: Linas Stašinskas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Dalius Grušauskas – 15 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Čižas – 9 tšk.

Legionieriai: Tomas Čiupas – 27 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Andrius Birulinas – 14 tšk., Kernius Ribikauskas – 12 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

„Green death“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2014 gegužės 06 d., antradienis, 00:11 val.)Visas rungtynes domivanę „Legionieriai“ sutriuškino „Ice“ ekipą. (2014 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 03:22 val.)BC „Straight“ pranoko „Green Death“ ir žengė į finalą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:22 val.)Aštunfinalyje „Green Death“ nesunkiai įveikė „Sporto maniją/Ekodorą“ (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Legioneriai“ pratęsime parklupdė Veiverių „Amberį“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 00:17 val.)Rungtynių pabaigoje 4-iese likę ,,Legionieriai“ , turėjo pripažinti ,,BK Centre“ pranašumą. (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 23:06 val.)„Green Death“ neturėjo vargo su „Kauno energija“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 00:14 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronza po atkaklios kovos pasipuošė „Abstinentai“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 19:49 val.)„Kauno Energija“ neprilygo „Legionieriams“ (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 23:33 val.)„Green Death“ penketukas Pavasario „Sportturas“ taurės starte parkludė „BK Centre“ (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 16:55 val.)