Kauno „Partizanas“ vs Šilainiai – 2 (77:78)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 gegužės 04 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai – 2“ sunkiai perkopė aštuntfinalio barjerą

2014 gegužės 04 d., Sekmadienis, 22:43 val., peržiūros: 1122

Gegužės 4 dieną, 18.45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 („Iššūkio“ taurė) komandos Kauno „Partizanas“ (šeimininkai) ir „Šilainiai – 2“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos ir atkaklios, iš pradžių labai sėkmingai startavo ir į priekį nutolo svečiai, tačiau Kauno „Partizanas“ rado būdų atsitiesti ir sugražino intrigą. Iki pat ketvirtojo kėlinuko pabaigos dar niekas nebuvo aišku, o paskutinė minutė vyko labai dramatiškai. Abi komandos turėjo panašius šansus laimėti, bet šį kartą sėkmė buvo „Šilainiai – 2“ komandos pusėje. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:78.

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „Šilainiai – 2“ komandos nariai, kurie demonstravo puikų žaidimą tiek gynyboje, tiek ir puolime. O tiksliau svečių puolimas priklausė vien nuo Š. Labensko žaidimo, svečių komandos lyderis vien per pirmąjį kėlinuką surinko 15 taškų, o tai leido „Šilainiai – 2“ ekipai pasiekti net ir 10 taškų pranašumą. Viskas pasikeitė antrojo kėlinuko metu, kuomet į aikštelę žengė atsarginiai svečių žaidėjai. Kauno „Partizanas“ gana staigiai sugražino intrigą ir netrukus komandos jau žaidė taškas į tašką. Nors prasidedant ilgajai pertraukai situacija aikštelėje dar kartą pasikeitė, bet nei vienos komandos aiškaus dominavimo nebuvo galima įžvelgti ir visas įdomumas laukė antroje rungtynių dalyje. Po dviejų kėlinukų „Šilainiai – 2“ pirmavo rezultatu 34:41.

Kauno „Partizanas“ antroje rungtynių dalyje atrodė daug geriau, šeimininkai ženkliai pagerino savo žaidimą, o puiki kova po krepšiais leido greitai išlyginti rezultatą ir netgi nutolti. „Šilainiai – 2“ komanda kurį laiką stebėjo važovų spurtą, o atsibudo pačiu laiku, nes dar buvo pakankamai laiko pakeisti rungtynių eigai. Taigi rungtynių pabaigoje viskas prasidėjo iš naujo, o „Šilainiai – 2“ netgi susikūrė nedidelį 4 taškų pranašumą, kuris beveik garantavo pergale, nes žaisti liko vos pusė minutės. Vistik Kauno „Partizanas“ sukūrė nedidelį stebuklą ir sugebėjo per keletą akimirkų išlyginti ir netgi persverti rezultatą savo naudai. „Šilainiai – 2“ surengė savo lemiamą ataką ir L. Kasperavičiaus metimas išvedė juos į priekį. Šeimininkai per likusias akimirkas atakavo netiksliai ir sudėtinga pergalė, bei kelialapis į ketvirtfinalį atiteko „Šilainiai – 2“ ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:78.

Nugalėtojų komanda po rungtynių džiaugėsi pergale, bei paminėjo, kad treneris padarė keletą taktinių klaidų, kuomet leido žaisti atsarginiams žaidėjams ir taip iššvaistė pranašumą.

Kauno „Partizanas“: Donatas Andrulis – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Kisielius – 17 tšk., Juras Kulvecas – 13 tšk. (16 atk. kam., 7 išpr. praž.), Eligijus Baublys – 12 tšk.

Šilainiai – 2: Šarūnas Labenskas – 38 tšk. (8 išpr. praž.), Laurynas Kasperavičius – 18 tšk., Tadas Vaitkūnas – 7 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi „Šilainių ‒ 2“ komanda keliauja į pavasario taurės pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 01:21 val.)Penkiese susirinkę „Kolegų“ krepšininkai palaužė „Šilainiai ‒ 2“ komandą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 17:53 val.)„Sporto manija/Pavasaris“ neturėjo didelio vargo su Kauno „Partizanu“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„DNC“ sugebėjo panaikinti 18 taškų deficitą ir laimėti rungtynes (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:31 val.)Kovoje dėl antros vietos „Stumbro“ penketukas įveikė Kauno „Partizano“ekipą. (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 23:58 val.)„Compensa“ iššsaugojo pergalę prieš „Šiliainius ‒ 2“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 18:48 val.)Nerezultatyviame pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės mažajame finale pergalę pasiekė „Baubilas“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Šilainių -2“ krepšininkais (2014 balandžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)Kauno „Partizanas“ nugalėjo „Pieno Žvaigždes ‒ Miau“ (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 09:55 val.)