BC „Ambi“ vs Vieningas Kaunas (55:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 14 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Prastai startavęs „Vieningas Kaunas“ susitvarkė su BC „Ambi“

2014 balandžio 14 d., Pirmadienis, 23:18 val., peržiūros: 751

Pirmadienį, balandžio 14 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, Pavasario "Sportturo" taurės 2014 rungtynės tarp vietos BC "Ambi" ir svečių "Vieningo Kauno" ekipų. Rungtynių pradžia buvo vangi ir nerezultatyvi, tačiau vėliau komandos pagerino puolimą ir pradėjo rinkti taškus. Vis tik geriau sekėsi svečių žaidėjams, kurie prieš ilgąją pertrauką jau turėjo penkių taškų pranašumą. Po pertraukos ir toliau sėkmingiau rungtyniavo "Vieningas Kaunas, kuris dar labiau padidino savo pranašumą, o užtikrintai sužaistas paskutinis kėlinys užtvirtino pergalę rezultatu 55:73 (9:8, 14:20, 14:20, 18:25).

Rungtynių pradžioje į priekį nežymiai atitrūko aikštės šeimininkai, tačiau ilgai netrukus svečių krepšininkai deficitą sumažino iki minimumo. Vėliau sekė dar keturi iš eilės BC "Ambi" taškai, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkių taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje "Vieningas Kaunas" sugebėjo atsakyti taip pat keturiais taškais iš eilės ir sumažinti savo atsilikimą iki minimumo. 9:8.

Antrasis kėlinukas buvo žymiai rezultatyvesnis ir jau pačioje pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Kiek vėliau svečių krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo dviejų taškų persvarą, tačiau neilgam ,nes netrukus sekė šeimininkų spurtas 6:2. Į tai "Vieningas Kaunas" atsakė septyniais taškais be varžovų atsako ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai, o iki pertraukos pradžios sugebėjo padidinti jį iki penkių taškų. 23:28.

Po ilgosios pertraukos svečių krpšininkai iškart smeigė du tolimus metimus ir atitrūko nuo varžovų vienuolikos taškų skirtumu. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė vytis ir įpusėjus ketvirčiui jiems pavyko surengti spurtą 7:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų, tačiau netrukus svečiai taip pat spurtavo ir vėl susigrąžino solidesnę persvarą. 37:48.

Paskutinėje rungtynių dalyje didesnių stebuklų neįvyko. Nors pačioje pradžioje BC "Ambi" žaidėjams dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą, tačiau netrukus sekęs svečių ekipos spurtas 0:10 neleido jiems pagalvoti apie pergalę. Kiek vėliau skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo ir aikštės šeimininkai buvo priversti susitaikyti su "Vieningo Kauno" pergale. 55:78.

BC "Ambi": Andrius Beržininkaitis – 14 tšk., Mantas Ungurys – 13 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 10 tšk.

"Vieningas Kaunas": Deividas Plerpa – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Šapalas – 20 tšk., Arnoldas Karla – 13 tšk.

Po pergalės nugalėtojų treneris Vilius Vaitkevičius kalbėjo: "Šįkart, skirtingai nei praeitose rungtynėse, buvo blogesnė pradžia, bet vėliau įsivažiavome. Matyt, mums reikia kažkiek laiko įsivažiuoti, nes dar yra keli nauji žmonės, reikia laiko susižaisti. Taip pat pasisekė mūsų lyderiui Deividui Plerpai, taip pat turėjome kelis traumuotus žaidėjus, tačiau džiaugiamės pergale".

„Vieningas Kaunas“ įrodė savo pranašumą prieš „Acme“ (2014 balandžio 08 d., antradienis, 22:07 val.)„Green death“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2014 gegužės 06 d., antradienis, 00:11 val.)„Vieningas Kaunas“ aštunfinalyje turėjo pripažinti „Legionierių“ pranašumą (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 00:09 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę šventė „Vieningas Kaunas“ (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 00:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse, BC „Ambi“ palaužė „Ryterna Group“ ekipą. (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:05 val.)„BC AMBI“ antroje rungtynių dalyje perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Naujokus“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:25 val.)BC „AMBI“ nesunkiai įveikė „ACME“ krepšininkus. (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:57 val.)