Lietuvos geležinkeliai vs LCP KK „Ragai“ (36:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 04 d., Penktadienis, 21:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

LCP KK „Ragai“ sutriuškino „Lietuvos Geležinkelių“ ekipą. (36 ‒ 69)

2014 balandžio 05 d., Šeštadienis, 00:27 val., peržiūros: 904

Balandžio 4'ąją dieną, V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje, įvyko Pavasario "Sportturas" taurės, reguliaraus sezono rungtynės tarp "Lietuvos Geležinkeliai" (šeimininkai) ir "LCP KK "Ragai" ekipų. Nors rungtynių pradžioje rungtynės atrodė tarsi apylygės, laikui bėgant "Ragai" įsivažiavo ir sutriuškino šeimininkus rezultatu (36 – 69)

Pirmasis rungtynių kelinukas prasidėjo tuo, jog abi komandos apsikeitė keletu taiklių metimu viena į kitos krepšį. Žaidimas vyko greitas, todėl klaidų ir skubotų sprendimų netrūko. Visgi, pirmąjį rungtynių kėlinuką laimėjo "Ragai" ekipa, ir prieš prasidedant antram kėliniui, buvo priekyje rezultatu (12 – 19)

Antrasis kėlinukas vėlgi, buvo panašus į pirmąjį. Žaidimas skubotas, daug netaiklių metimų, klaidų ir panašiai. Svečiai laimėjo ir šį kėlinuką. Nors ir mažesniu skirtumu, tačiau tai jiems leido turėti 10'ies taškų pranašumą ilgosios pertraukos metu (24 – 34)

Po ilgosios pertraukos, krepšininkai atrodė tarsi nesavi. Didžioji metimų dalis skriejo pro šalį. Šį labai nerezultatyvų kėlinuką švečiai laimėjo 6'iais taškais, nors patys sumetė vos 10 taškelių. Taigi, po labai nerezultatyvaus trečiojo kėlinuko, "Ragai" ekipa priekyje buvo jau 16'os tašku skirtumu – (28 – 44)

Paskutinis rungtynių kėlinukas "Lietuvos Geležinkeliams" buvo visiška tragedija. Pradedant tuo jog kėlinys prasidėjo svečių spurtu (0 – 10), ir jie priekyje buvo jau 26 taškų skirtumu, užbaigiant tuo, jog svečiai ir kėlinio pabaigą užbaigė lygiai tokiu pačiu (0 – 10) spurtu. Taigi, "Ragams" laimėjus paskutinį rungtynių kėlinuką rezultatu (8 – 25), rungtynės baigėsi 36'ių tašku skirtumu, (36 – 69)

Naudingiausi žaidėjai:

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 8 tšk., Dovydas Blinkus – 8 tšk., Mindaugas Kulys – 7 tšk.

LCP KK „Ragai“: Martynas Janonis – 16 tšk., Arnoldas Račickas – 13 tšk., Evaldas Bernota – 11 tšk., Kęstutis Ruočkus – 11 tšk., Viktoras Žukauskas – 10 tšk.

Po rungtynių LCP KK " Ragai" komandos žaidėjas Evaldas Bernota teigė: Na pailsėjome po praeito turnyro, padarėme išvadas dėl ko iškritome, susikaupėm, išanalizavom viską komandoje ir tvarkingai nugalėjom priešininkus. Taipogi visa komanda draugiškai perdavė sveikinimus gimtadienio proga, savo komandos draugui Edgarui Kursevičiui.

LCP KK „Ragai“ užtikrintai įveikė „Vėjų Linijos & Garliavos Duonos“ penketuką (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)LCP KK „Ragai“ lengvai peršoko „ASU ‒ 2“ barjerą (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:52 val.)Rungtynių pabaigoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:11 val.)Kėlinį su puse priešinęsi „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Kauno technikos kolegijos“ pranašumą (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 19:32 val.)Įtemptame, dviejų pratęsimų trileryje, BC „Straight“ palaužė LCP KK „Ragai“ ekipą. (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 23:42 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ pasiekė įtikinamą pergalę (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)