Kauno technikos kolegija vs Lietuvos geležinkeliai (74:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 23 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Kėlinį su puse priešinęsi „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Kauno technikos kolegijos“ pranašumą

2014 balandžio 23 d., Trečiadienis, 19:32 val., peržiūros: 815

Trečiadienį, balandžio 23 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, pavasario "Sportturo" taurės 2014 rungtynės tarp vietos "Kauno technikos kolegijos" ir svečių "Lietuvos geležinkelių" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau žaidė svečiai, ko pasekoje jie turėjo dviejų taškų persvarą. Pusė antro kėlinuko taip pat dominavo "Lietuvos geležinkeliai", tačiau vėliau puolimą pagerinę šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai tik didino savo pranašumą, ko pasekoje iškovojo pergalę rezultatu 74:62 (16:18, 24:18, 16:12, 18:14).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavo šeimininkai, tačiau netrukus "Lietuvos geležinkeliai" taip pat surengė kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Netrukus "Kauno technikos kolegija" ir vėl pelnė kelis taškus iš eilės, taip susigrąžindami pranašumą, bet vėliau sekė svečių ekipos spurtas 3:12, suteikęs jiems penkių taškų persvarą. Pačioje pirmojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai dar smeigė tolimą metimą ir sumažino deficitą iki dviejų taškų. 16:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių krepšininkai dar šiek tiek padidino savo persvarą, bet kelios sėkmingai pasibaigusios aikštės šeimininkų atakos išlygino rezultatą. Netrukus "Lietuvos geležinkeliai" ir vėl šiek tiek atitrūko, tačiau persvara jiems džiaugtis ilgai neteko, nes tuoj pat aikštės šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Pačioje kėlinuko pabaigoje dar sėkmingiau žaidę "Kauno technikos kolegijos" žaidėjai dar šiek tiek padidino savo persvarą. 40:36.

Po ilgosios pertraukos abi komandos dar žaidė apylygiai, tačiau praėjus kelioms minutėms aikštės šeimininkai smeigė du tolimus metimus iš eilės ir atitrūko nuo varžovų aštuonių taškų skirtumu. Į tai "Lietuvos geležinkeliai" atsakė vos vienu taikliu baudos metimu, po kurio sekė dar du tritaškiai, padidinę skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. Pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje svečiai dar surinko kelis taškus iš eilės ir sumažino savo atsilikimą iki vienženklio. 56:48.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje kiek rezultatyviau ir vėl rungtyniavo aikštės šeimininkai, po pasekoje jiems pavyko susigrąžinti dviženklį pranašumą, tačiau įpusėjus kėlinukui svečių krepšininkai surengė pora greitų atakų ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Vis tik rungtynių pabaigą rezultatyviau sužaidė "Kauno technikos kolegija" ko pasekoje iškovojo pergalę dvylikos taškų skirtumu. 74:62.

"Kauno technikos kolegija": Nerijus Aleknavičius – 32 tšk., Justinas Mašeckis – 21 tšk. (9 rezult. perd.), Sigitas Vaitkus – 11 tšk. (14 atk. kam.)

"Lietuvos geležinkeliai": Andrius Grabauskas – 26 tšk. (12 atk. kam.), Dovydas Blinkus – 16 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Žvirblis – 9 tšk. (6 perimt. kam.)

Po rungtynių pralaimėtojų treneris Andrius Grabauskas kalbėjo: "Manau, kad pritrūko jėgų, varžovai daug jaunesni. Pas juos taip pat nedaug žmonių susirinkę buvo, tačiau jie yra beveik dvigubai jaunesni. Kol turėjome jėgų laikėmės, o vėliau pavargome, išseko jėgos, sezono galas, tiesiog nepavyko ištempti rungtynių".

„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)LCP KK „Ragai“ sutriuškino „Lietuvos Geležinkelių“ ekipą. (36 ‒ 69) (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:27 val.)Rungtynių pabaigoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ pasiekė įtikinamą pergalę (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:58 val.)Klaidas Jankaitis atvedė „Kauno technikos kolegiją“ į „Pavasario taurės 2014“ finalą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 14:08 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Kauno technikos kolegija“ aštunfinalyje lengvai įveikė „Nepyk“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 23:39 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiąją taurę į viršų kėlė „Legionieriai“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:21 val.)