ECONSUL vs SENOJI VERSMĖ - GEOLOGAS.LT (62:71)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 22 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Econsul neprilygo Senoji Versmė - Geologas.lt komandai

2013 balandžio 22 d., Pirmadienis, 22:03 val., peržiūros: 1343

2013-04-22 dieną, Pavasario Sport turas pirmenybėse, Atžalyno vidurinėje mokykloje susitiko Econsul (šeimininkai) ir Senoji Versmė – Geologas.lt (svečiai). Pirmasis rungtynių ketvirtis pirmoje jo pusėje sėkmingiau klostėsi šeimininkams, tačiau antroje jo pusėje svečiai perėmė iniciatyvą ir pirmasis kėlinys baigėsi tik trijų taškų skirtumu – 19:16. Antrasis kėlinys jau geriau klostėsi Senosios Versmės komandai, kuri po antrojo kėlinio jau turėjo vieno taško pranašumą – 34:35. Trečią kėlinį vėl laimėjo šeimininkai ir vėl išsiveržė į priekį – 49:46. Ketvirtasis kėlinys jau buvo visiškas svečių dominavimas ir jie laimėjo rungtynes – 62:71 (19:16, 15:19, 15:11, 13:25).

Rungtynės prasidėjo S. Plauskos tritaškiu ir A. Aleknos dvitaškiu ir rezultatas – 5:0. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė R.Dručiūnas, o dar tritaškį pridėjo Š.Žemgulis ir rezultatas – 8:1. Abu baudos metimus pataikė D.Bočkovas, o tritaškį smeigė R.Vičkačka ir rezultatas – 8:6. Septynis taškus be atsako pelnė šeimininkai ir skirtumas šoktelėjo iki devynių taškų – 15:6. Po du baudos metimus pataikė P.Makūnas ir R.Vičkačka ir skirtumas sumažėjo iki penkių – 15:10. Du taškus pelnė A.Skersys, o keturiais atsakė svečiai ir skirtumas jau vos trys taškai – 17:14. Du taškus pelnė E.Tauklys, o du baudos metimus iš trijų pataikė R.Vičkačka ir po pirmo ketvirčio – 19:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo V. Augustaičio dvitaškiu, kai keturiais atsakė Andrius Gumbrevičius ir tuomet dar du pridėjo tas pats V.Augustaitis ir rezultatas – 23:20. Keturis taškus surinko svečiai, o tuomet ekipos apsikeitė po taiklų tritaškį ir rezultatas – 26:27. Keturis taškus pelnė Econsul, o keturiais atsakė ir P.Makūnas ir vis dar Senoji Versmė priekyje – 30:31. Iki ketvirčio pabaigos komandos apsikeitė po keturis taškus ir po dviejų ketvirčių – 34:35.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem netaikliais A. Gumbrevičiaus baudos metimais, o iš toli jau neklydo D.Bočkovas – 34:38. Du taškus pelnė D.Jonušas, o taip pat dviem atsakė P.Makūnas – 36:40. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet tritaškį smeigė Š.Žemgulis ir skritumas minimalus – 41:42. Iš šešių baudos metimų vos du pataikė svečiai, o šeimininkai atsakė dvitaškiu ir skirtumas išliko nepakitęs – 43:44. Po du taškus pelnė abi komandos, o keturis taškus pridėjo V.Augustaitis ir po trijų kėlinių – 49:46.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo A. Gumbrevičiaus dvitaškiu, o tuomet šešis be atsako surinko šeimininkai ir rezultatas – 55:48. Po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko septyni taškai – 57:50. Tritaškį su pražanga pataikė R.Vičkačka ir skirtumas sumenko iki trijų taškų, o dar du pridėjo B.Budraitis ir skirtumas tapo vos taškas – 57:56. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė V.Augustaitis, o šešiais taškais be atsako atsakė svečiai – 58:62. Du taškus pelnė A.Alekna, o penkiais atsakė Senoji Versmė ir padidino pranašumą iki septynių – 60:67. Du taškus pelnė D.Jonušas, o keturiais atsakė Benas Budraitis ir galutinis rungtynių rezultatas – 62:71.

Nugalėtojų treneris R.Vičkačka po rungtynių sakė – Žaidimo nebuvo, žmonių susirinko mažai. Pergalė yra pergalė, gerai, kad vienas varžybas padarė namie, ten vistiek savo žiūrovai, sava salė.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Benas Budraitis (16, 18 naud. bal., 5 išpr. pr.), Darius Bočkovas (1617 naud. bal., 10 rez. perd., dvigubas dublis), Povilas Makūnas (15, 25 naud. bal.), Rytis Vičkačka (11), Andrius Gumbrevičius (11) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Saulius Plauska (15), Vaidotas Augustaitis (13), Šarūnas Žemgulis (10, 10 naud. bal.), A.Alekna (8, 12 atk. kam., 10 rez. perd., dvigubas dublis) taškai.

Visas rungtynes pirmavusi "Senoji versmė - Geologas.lt" šventė pergalę (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:47 val.) "Senoji Versmė - Geologas.lt" sutriuškino "Košmaro" ekipą ir žengia toliau (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:52 val.)"Senoji Versmė - Geologas.lt" tapo "Pavasario" mažosios taurės čempionais (2013 gegužės 22 d., trečiadienis, 23:24 val.)Tik po pratęsimo BC "Sporto fėja" sunkioje kovoje nugalėjo "Senąją versmę - Geologas.lt" (2013 balandžio 23 d., antradienis, 23:20 val.)Energijos Sistemų Servisas neturėjo jokių šansų pavasario taurės pusfinalyje (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 23:59 val.)BC "Sporto fėjos" puolimo tankas pervažiavo "Econsul" (2013 balandžio 02 d., antradienis, 22:14 val.)"Detas HopTtransa & BRGroup - D" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Econsul" (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 23:47 val.)