A.SABONIO KC - 95 vs GARDĖSIS (87:46)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"A. Sabonio KC - 95" neturėjo vargo su "Gardėsiu"

2013 balandžio 26 d., Penktadienis, 00:09 val., peržiūros: 1596

Ketvirtadienį, Balandžio 25 dieną, A. Sabonio KC sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, tarp „A. Sabonio KC – 95“ (šeimininkai) ir „Gardėsio“ (svečiai) ekipų. Rungtynių vadžias nuo pat pirmos minutės į savo rankas paėmę šeimininkai iškovojo lengvą ir užtikrintą pergalę. Rungtynių rezultatas – 87:46 (23:8, 25:6, 17:22, 22:10).

Pirmą ketvirtį keturiais iš eilės taškais pradėjo aikštelės šeimininkai ir iškarto „šovė“ į priekį. Tačiau svečiai taip lengvai nenuleido rankų ir patys atsakė keturias taškais be išlygino rezultatą. Deja, vėliau sekė šeimininkų komandos žaidėjo E. Ramanusko solo pasirodymas, kurio metu jis pelnė dvylika taškų ir padėjo savo komandai įgyti dviženklį pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 23:8

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Šeimininkai ir toliau didino savo pranašumą, o svečiai atrodė pasimetę ir sunkiai rezgė atakas. Šeimininkų komandai didinti persvarą leido toks pats sėkmingas E. Ramanausko žaidimas, šiame ketvirtyje jis surinko vienuolika taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 25:6.

Trečiajame kėlinuke jau šeimininkai atrodė šiek tiek atsipalaidavę ir leido savo varžovams rinkti lengvesnius taškus bei šiek tiek sumažinti skirtumą. Geriausiai svečių komandoje šiame ketvirtyje pasirodė T.Višinskas pelnęs šešis taškus. Rezultatas po trijų kėlinių – 65:36.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, tačiau šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą. Rezultatas po keturių kėlinių – 87:46.

Svečių komandos treneris E.Šmitas sakė: „Viską atspindi rezultatas švieslentėje.“

"A. Sabonio KC – 95" – E.Ramanauskas 37 taškai (5 rez. perdavimai, 7 perimti kmauoliai, 6 išprovokuotos pražangos), L.Jonauskas 15 taškų, I.Spūdys 12 taškų.

"Gardėsis" – E.Šmitas 12 taškų, S.Rickevičius 12 taškų (13 atkovotų kamuolių), T.Višinskas 8 taškai.

"A.Sabonio KC-95" nesunkiai įveikė "ICOLT" ekipą (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:01 val.)Galingas ketvirtasis kėlinys leido "A.Sabonio KC - 95" nugalėti "Eoltą" (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:31 val.)"Icoltas" lengvai nugalėjo "Gardėsį" (2013 balandžio 27 d., šeštadienis, 21:12 val.)"Medvėgalis" nesunkiai parklupdė "Gardėsį" (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 21:26 val.)Galingai startavę "A.Sabonio KC - 95" krepšininkai krito kovoje prieš "J.Dobkevičiaus Komandą" (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Gardėsis" metimu paskutinę sekundę išplėšė pergalę (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:11 val.)