LIETUVOS GELEŽINKELIAI vs KAUNO RAMI (36:43)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 07 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno Rami"

2013 balandžio 07 d., Sekmadienis, 19:48 val., peržiūros: 1201

Sekmadienį, balandžio 7 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, pavasario "Sportturo" 2013 taurė tarp vietos "Lietuvos geležinkelių" ir svečių "Kauno Rami" ekipų. Rungtynių pradžioje nedidelę persvarą įgiję svečiai atrodė kiek geriau ir kontroliavo situaciją. Iki ilgosios pertraukos "Kauno Rami" padidino savo pranašumą iki penkiolikos taškų, tačiau antroje rungtynių pusėje šeimininkai sumažino atsilikimą, bet svečių žaidėjai žaidė atsipalaidavę ir iškovojo pergalę rezultatu 36:43 (8:13, 8:18, 6:4, 14:8).

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių svečiai smeigė tritaškį metimą ir įgijo trijų taškų persvarą. Į tai šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar du tolimi "Kauno Rami" taiklūs tolimi metimai, padidinę skirtumą tarp komandų iki septynių taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje "Lietuvos geležinkeliai" dar pataikė du baudos metimus ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkų krepšininkai pelnė dar keturis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki minimumo. Svečių žaidėjai nesutriko ir netrukus atsakė į tai penkiais taškais iš eilės, taip vėl šiek tiek atitrūkdami. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė trumpomis atkarpomis, o po jų sekė svečių žaidėjo J.Jančiuko tritaškių šou, kuris, pataikęs tris tolimus metimus iš eilės padidino savo komandos persvarą iki penkiolikos taškų. 16:31.

Po ilgosios pertraukos daug veiksmo nebuvo – trečiojo kėlinuko pradžioje šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir sumažino atsilikimą iki devynių taškų, tačiau netrukus svečių krepšininkai atsakė į tai keturiais taškais iš eilės. Paskutinėje rungtynių dalyje komandos rungtyniavo šiek tiek rezultatyviau. Nors pirmieji taškus pelnė svečiai, taip padidindami savo pranašumą iki keturiolikos taškų. Ilgai netrukus "Lietuvos geležinkeliai" surengė spurtą 9:0 ir sumažino skirtumą tarp komandų iki penkių taškų, tačiau svečiai visiškai nepanikavo ir sėkmingai bei pergalingai pabaigė rungtynes. 36:43.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Šarūnas Petraitis netuščiažodžiavo : " Pergalę lėmė meistriškumas ir tai, jog mūsų daugiau susirinko. Žaidėme greitesnį ir agresyvesnį krepšinį. Kad ir nedideliu skirtumu laimėjome, bet visas rungtynes kontroliavome žaidimą ir, galima sakyti, iškovojome lengvą pergalę ".

"Lietuvos geležinkeliai" : M.Vengalis 14 (15 atk.kam.), T.Žvirblis 10, M.Kulys 8 ( 10 atk.kam.) taškai.

"Kauno Rami" : J.Jančiukas 11, G.Džiaugys ir P.Petruškevičius – po 6 taškus.

LCP KK "Ragai" ketvirtame kėlinyje palaužė "Kauno Rami" (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:05 val.)"Lietuvos geležinkeliai" antroje rungtynių pusėje palaužė "LCP KK Ragus" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 15:55 val.)"Lietuvos geležinkeliai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:58 val.)KK Maybe rungtynių gale palaužė Lietuvos Geležinkelius (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:43 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Senoji versmė - Geologas.lt" šventė pergalę (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:47 val.)Kauno "Rami" po atkaklios kovos pasiekė sunkią pergalę (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Kauno Rami" neturėjo vargo su "Lapėmis" (2013 balandžio 06 d., šeštadienis, 18:39 val.)