BC STRAIGHT vs SKP (79:43)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 gegužės 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC Straight nepasigailėjo SKP

2013 gegužės 07 d., Antradienis, 23:15 val., peržiūros: 1992

2013-05-07, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje, Pavasario Sport turas taurėje susitiko BC Straight (šeimininkai) ir SKP (svečiai). Rungtynės prasidėjo atkakliai ir visą kėlinį žaidimas vyko taškas į tašką ir po pirmo ketvirčio – 15:14. Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 15:0 ir 6iame ketvirtyje intrigos jau nebeliko, po dviejų kėlinių – 43:23. Trečią kėlinį dar keturiolikos taškų skirtumu laimėjo Straight ir po trijų skirtumas jau nepadorus – 64:30. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir galutinis rungtynių rezultatas – 79:43 (15:14, 28:9, 21:7, 15:13).

Rungtynės prasidėjo dviem šeimininkų taškais, kai svečiai atsakė septyniais ir buvo priekyje – 2:7. Septynis taškus surinko BC Straight ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 9:7. Penkis taškus pelnė R.Švelnys, o tritaškiu atsakė K.Sova ir rezultatas lygus – 12:12. Kėlinį užbaigė R. Švelnio du taškai, bei L Garnelio tritaškis ir po pirmo ketvirčio – 15:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar penkiais L. Garnelio taškais, kai tuomet dar dešimt be atsako priedėjo BC Straight ir susikrovė šešiolikos taškų pranašumą – 30:14. Penkis taškus surinko SKP, o tuomet abi ekipos apsikeitė po du taškus ir rezultatas – 32:21. Penkis taškus surinko šeimininkai, dviem atsakė M.Navickas ir rezultatas – 37:23. Kėlinys baigėsi dviem L. Garnelio tritaškiais ir po dviejų kėlinių – 43:23.

Penkiais taškais trečią kėlinį pradėjo šeimininkai, o keturiais atsakė svečiai ir skirtumas beveik nepasikeitė. Tuomet atkarpą 8:2 laimėjo BC Straight ir pirmavo jau – 56:29. Vieną baudos metimą pataikė M.Kairiūkštis, o aštuoniais taškai kėlinį pabaigė šeimininkai ir po trijų kėlinių jau šiose rungtynėse buvo viskas aišku – 64:30.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumamas sutvarkyti, nors ir jame kiek geriau žaidė BC Straight ir galutinis rungtynių rezultatas – 79:43.

Nugalėtojų atstovas po rungtynių sakė – Manau patys viską matėte, kas buvo stipresnis. Varžovai buvo labai stiprūs po krepšiais, o mes manau juos apibėgom.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Laimonas Garnelis (31, 31 naud. bal., 5 per. kam., 5 išpr. pr.), Gintautas Petraitis (11, 16 naud. bal.), Kęstutis Sova (9, 10 naud. bal.) taškai.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Ramūnas Švelnys (13, 7 naud. bal.), Martynas Kairiūkštis (11, 7 išpr. pr.), Mindaugas Navickas (7, 19 naud. bal., 12 atk. kam.) taškai.

BC "Straight" sutriuškino "Kauno medicinos tarnybą" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 11:14 val.)BC "Straight" pasiekė pavasario "Sportturas" Mažosios taurės pusfinalį (2013 gegužės 14 d., antradienis, 22:56 val.)BC "Straight" po atkaklios kovos pasidabino pavasario "Sportturas" Mažosios taurės bronza (2013 gegužės 22 d., trečiadienis, 21:41 val.)BC ''Straight'' lengvai susitvarkė su ''Ryterna'' (2013 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 19:33 val.)SKP nepaliko jokių vilčių Tornado KM-Asfina komandai (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 13:05 val.)''Topo Centras - 2'' nesunkiai įveikė ''SKP'' (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 23:15 val.)"ICE" po atkaklios kovos įveikė BC "Straight" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 15:49 val.)Ketvirtąjį kėlinį puikiai sužaidę Veiverių "Amberis" laimėjo rungtynes ir pateko į finalą (2013 gegužės 21 d., antradienis, 22:01 val.)