BEST 4 YOU vs BC KOLEGOS (69:48)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 gegužės 12 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Best 4 You lengvai susidorojo su BC Kolegomis

2013 gegužės 12 d., Sekmadienis, 20:03 val., peržiūros: 1810

2013-05-12 dieną, Pavasario Sport Turas taurės aštuntfinalio rungtynėse, Santaros gimnazijoje susitiko Best 4 You (šeimininkai) ir BC Kolegos (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi apylygiai ir jame penkių taškų pranašumą susikrovė šeimininkai – 19:14. Antrasis kėlinys klostėsi kur kas nerezultatyviau ir jį dar penkiais taškais laimėjo Best 4 you ir po dviejų kėlinių – 34:24. Trečiasis kėlinys taip pat klostėsi taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje skirtumas dar padidėjo trimis taškais ir po trijų ketvirčių – 48:35. Ketvirtąjame kėlinyje jau visiškai dominavo šeimininkai ir galutinis rungtynių rezultatas – 69:48.

Rungtynės prasidėjo D. Šikšnio dvitaškiu, į ką vienu baudos metimu atsakė L.Čekavičius ir rezultatas – 1:2. Penkis taškus be atsako surinko Kolegos ir padidino skirtumą iki šešių – 1:7. Penkis taškus surinko šeimininkai, o dvitaškiu atsakė D.Šikšnys ir rezultatas – 6:9. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar du pelnė L.Balasevičius ir skirtumas ištirpo iki minimumo – 10:11. Tritaškį smeigė E.Urbaitis, o kėlinį devyniais taškai be atsako užbaigė Best 4 you ir po pirmo ketvirčio – 19:14 priekyje jie.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais L. Čekavičiaus taškais, o penkiais atsakė Kolegos ir rezultatas – 23:19. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar penkis pridėjo šeimininkai ir skirtumas šoktelėjo iki devynių – 30:21. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet vieną baudą iš dviejų pataikė D.Šikšnys ir skirtumas aštuoni taškai – 32:24. Kėlinį paskutiniu dvitaškiu užbaigė R.Kulikauskas ir po dviejų kėlinių – 34:24.

Trečiasis kėlinys prasidėjo D. Druskio tritaškiu, kai L.Balasevičius atsakė dvitaškiu ir skirtumas devyni taškai. Dar du baudos metimus pridėjo L.Balasevičius, o tuomet dar šešiais taškais atsakė svečiai ir skirtumas aptirpo iki penkių taškų – 38:33. Keturis taškus pelnė L.Čekavičius, dviem atsakė D.Šikšnys ir skirtumas septyni taškai. Kėlinys užsibaigė šešiais šeimininkų taškais ir po trijų kėlinių – 48:35.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ypač kai jo pradžią 9:3 laimėjo šeimininkai ir padidino skirtumą iki devyniolikos. Tad šiose rungtynėse intrigos nebeliko jau po 33 rungtynių minučių ir galutinis rungtynių rezultatas – 69:48 (19:14, 15:10, 14:11, 21:13).

Po rungtynių nugalėtojų trenerisV. Linsevičius sakė – Na akivaizdu, kad mes buvom daug vyresni, o varžovai labai jauni, entuziastingi, greiti, tačiau manau laimėti pavyko nes patirtis buvo mūsų pusėje.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Liudas Čekavičius (35, 45 naud. bal., 13 atk. kam., 9 išpr. pr.), Lukas Balasevičius (14), Ramunas Šimanskas (7, 11 naud. bal.) taškai.

Pralaimėjusių gretose daugiausiai pasižymėjo – Simas Jūraitis (21, 23 naud. bal.), Edvinas Urbaitis (9), Deividas Šikšnys (9, 4 naud. bal.) taškai.

"Best 4 You" ekipa sutriuškino savo varžovus (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:07 val.)Jaunųjų komandų dvikovoje triumfavo BC "Kolegos" (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 20:44 val.)"Lituanica" po atkaklios kovos įrodė savo pranašumą prieš BC "Kolegas" (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:59 val.)"Elektromontuotojas" įveikė "Best 4 You" komandą (2013 balandžio 09 d., antradienis, 18:36 val.)BC "Kolegos" neprilygo "Autotoja-Ekodora" ekipai. (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 11:39 val.)"Kauno technikos kolegija" kolegija palaužė "Best 4 You" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:40 val.)Antroje rungtynių pusėje "Abstinentai" atsitiesė ir prasiskynė kelią į pusfinalį (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 23:24 val.)