J.DOBKEVIČIAUS KOMANDA vs KOŠMARAS (61:55)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 27 d., Šeštadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

J. Dobkevičiaus komanda rungtynių pabaigoje vos neišleido pergalės iš rankų

2013 balandžio 27 d., Šeštadienis, 23:35 val., peržiūros: 1511

2013-04-27, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje, Pavasario Sport Turas taurėje susitiko J. Dobkevičiaus mokykla (šeimininkai) ir Košmaras (svečiai). Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir po pirmo ketvirčio šeimininkai turėjo trijų taškų pranašumą. Po antrojo jį padidino dar dviem ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – 35:30. Trečiasis kėlinys puikiai susiklostė J. Dobkevičiaus mokyklai kuri po trijų kėlinių buvo susikrovusi vienuolikos taškų pranašumą. Ketvirtojo kėlinio pirmos aštuonios minutės buvo puikios svečiams, kai jie laimėjo atkarpą 1:10 ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau šeimininkai pabaigą sužaidė užtikrinčiau ir sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu – 61:55 (16:13, 19:17, 21:15, 5:10).

Rungtynė prasidėjo Mindaugo Kluonio tritaškiu, į ką dviem baudos metimais atsakė Edgaras Čižinauskas ir Deividas Krasnaumovas pridėjo tritaškį ir rezultatas – 5:3. Du taškus pelnė M.Norkus, o keturiais atsakė šeimininkai ir rezultatas – 9:5. Abi baudas pataikė D.Labašauskas, o dar keturiais atsakė J. Dobkevičiaus komanda ir rezultatas – 13:7. Penkis taškus be atsako surinko Košmaras, o tritaškiu atsakė E.Čižinauskas ir rezultatas – 16:12. Kėlinys baigėsi vienu baudos metimu iš dviejų, kurį pataikė A.Oleckas ir po pirmo ketvirčio – 16:13.

Antrasis ketvirtis prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, į kuriuos dviem atsakė Petras Kuzminskas. Tritaškį pataikė E.Čižinauskas, o penkiais atsakė svečiai ir rezultatas – 23:20. Po du taškus apsikeitė komandos, o abi baudas prametė E.Čižinauskas. Du taškus pelnė E. Kluonius, o tritaškiu atsakė I.Vanagas ir rezultatas – 28:24. Po du taškus apsikeitė komandos, o dar vieną tritaškį pridėjo I.Vanagas ir skirtumas jau septyni taškai – 33:26. Keturis taškus be atsako pelnė svečiai ir sumažino atsilikimą iki trijų. Paskutinius taškus šiame kėlinyje pelnė I.Vanagas ir po dviejų kėlinių – 35:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais I. Vanago taškais, o tritaškiu atsakė D.Labašauskas. Du taškus pelnė E.Čižinauskas, o dar du pridėjo D.Labašauskas – 41:35. Septynis taškus paeiliui surinko šeimininkai ir skirtumas tapo trylika taškų – 48:35. Keturis taškus surinko D.Labašauskas, o dviem tritaškiais atsakė šeimininkų komanda ir rezultatas – 54:39. Du tritaškius pataikė svečiai, o kėlinį užbaigė dviem taikliais baudos metimais – 56:45.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo vienu baudos metimu iš dviejų, kurį pataikė I.Vanagas, o tuomet per aštuonias minutes šeimininkai taškų nebepelnė, o svečiai surinko dešimt ir skirtumas ištirpo iki dviejų – 57:55. Du baudos metimus pataikė I.Vanagas, o abu prametė D.Labašauskas ir palaidojo savo komandos viltis. Rungtynės baigėsi E. Čižinausko dvitaškiu ir galutinis rungtynių rezultatas – 61:55.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Ignas Vanagas (22, 29 naud. bal.), Edgaras Čižinauskas (16, 11 naud. bal., 5 rez. perd., 8 išpr. pr.), Ernestas Andriuškevicičius (8) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Dainius Labašauskas (20, 16 naud. bal., 9 išpr. pr.), Andrius Juravičius (12, 9 naud. bal.), Gediminas Šerpetauskis (7) taškai.

"J.Dobkevičiaus Komanda" pasiekė įtikinamą pergalę (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 11:05 val.)"Košmaras" rungtynių pabaigoje palaužė "Omega" (2013 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:50 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "J. Dobkevičiaus komanda" įveikė "Omegą" (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:00 val.)Ketvirtfinalyje "Sporto fėja" lengvai įveikė "J. Dobkevičiaus komandą" (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:56 val.)Galingai startavę "A.Sabonio KC - 95" krepšininkai krito kovoje prieš "J.Dobkevičiaus Komandą" (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:56 val.)Per pratęsimą "Košmaras" susidorojo su "Dentist team" (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:26 val.) "Senoji Versmė - Geologas.lt" sutriuškino "Košmaro" ekipą ir žengia toliau (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:52 val.)