VEIVERIŲ AMBERIS vs ABSTINENTAI (74:71)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 14 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Garliavos vidurinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

"Veiverių Amberis" rungtynių pabaigoje palaužė "Abstinentus"

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 12:46 val., peržiūros: 1452

Balandžio 14 dieną Garliavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Veiverių Amberis“ priemė svečius „Abstinentus“. Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai, o baigiantis pirmam kėliniui „Abstinentai“ įgijo penkių taškų persvarą (12:17). Antrame kėlinyje geriau rungtyniavo „Veiverių Amberis“, panaikinęs varžovų persvarą, o vėliau įgijęs 12 taškų pranašumą (40:28). Trečio kėlinio viduryje „Abstinentai“ pasivijo varžovus. Sužaidus 30 minučių svečiai turėjo vieno taško persvarą (51:52). Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, o „Veiverių Amberio“ pergalę lėmė rungtynėms baigiantis pataikytas V. Mocevičiaus tritaškis (74:71).

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui „Veiverių Amberis“ turėjo vieno taško persvarą (8:7). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (10:10). Devintą minutę penkis taškus be atsako pelnė „Abstinentai“ (10:15). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais (12:17).

Per pirmą antro kėlinio minutę komandos pelnė po du taškus (14:19). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Veiverių Amberis“ (23:19). Sužaidus tris minutes „Abstinentai“ paprašė minutės pertraukėlės (25:21). Po jos persvara pamažu augo šeimininkų naudai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (36:23). Prasidėjus devintai minutei tritaškį pataikė S.Banaitis (36:26), o netrukus P.Kripčenko atsakė dviem taikliais dvitaškiais (40:26). Baigiantis kėliniui A.Jurkšaitis sumažino „Veiverių Amberio“ persvarą iki 12 taškų (40:28).

Sužaidus beveik dvi minutes trečiame kėlinyje šeimininkų persvara buvo padidėjusi iki 14 taškų (44:30). Trečią minutę spurtą pradėjo „Abstinentai“. Daugiausiai S. Banaičio taiklių metimų dėka svečiai pelnė 15 taškų be atsako (44:45). Aštuntą minutę, po ilgesnės pertraukos, vėl taškus pavyko pelnyti „Veiverių Amberiui“ (46:45). Kėlinio pabaigą komandos sužaidė apylygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė vienas taškas (51:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „Veiverių Amberis“ (58:52). Įpusėjus trečiai minutei komandas skyrė aštuoni taškai (61:53). Vėliau 10 taškų be atsako pelnė „Abstinentai“ (61:63). Likus keturiom minutėm iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (63:63). Aštuntą minutę svečiams buvo pavykę įgyti keturių taškų persvarą (63:67). Likus 13 sekundžių iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (71:71), o „Veiverių Amberis“ pradėjo ataką. Ją taikliu metimu iš trijų taškų baigė V.Mocevičius (74:71). Per likusias dvi sekundes tritaškio „Abstinentams“ pataikyti nepavyko – pergalę iškovojo „Veiverių Amberis“ (74:71).

Po rungtynių „Veiverių Amberio“ treneris ir žaidėjas N.Baltrušaitis sakė: „Žaidėjų mūsų šiandien buvo mažai. Praktiškai, pagrindinių žaidėjų nebuvo. Mūsų centrui buvo kitos rungtynės, finalas, tai jo šiandien nebuvo. Kas buvo tas buvo pas mus. Sunkiai sekėsi, visi pavargę iš po vakar. Varžovai buvo silpni palyginus. Galėjome ir daugiau taškų laimėti, bet nesisekė. Klaidų visokių darėme.“ Paklaustas, ar komandą gale rungtynių laimėjo sėkmė, treneris atsakė: „Praktiškai taip. Manau, pergalę lėmė sėkmė gale rungtynių.“

„Abstinentų“ treneris ir žaidėjas S.Banaitis: „Nepasisekė rungtynių pabaigoje. Gerai žaidėme, tik pačią rungtynių pabaigą paleidome.“ Paklaustas, kodėl antrame kėlinyje komanda žaidė prastai, treneris atsakė: „Gal per daug patikėjome savo jėgomis, per daug atsipalaidavome, taip ir gavosi. Niekada negalima patikėti pergale per anksti.“ Paklaustas, ar varžovų pergalę lėmė sėkmė, treneris atsakė: „Taip, tik sėkmė. Mes nepataikėme, jie pataikė. Šaunuoliai varžovai, gerai grūmėsi, linkiu sėkmės jiems toliau.“

"Veiverių Amberis": Vytautas Mocevičius 30 (37 naud. b., 11 atk. kam.), Saimonas Pažėra 13 (10 rez. perd.), Povilas Kripčenko 12 (10 atk. kam.)

"Abstinentai": Saulius Banaitis 38, Aurimas Jurkšaitis 16 (10 atk. kam.), Tomas Žukauskas 6

"Pilėnai" rungtynių pabaigoje palaužė "Veiverių amberį" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:45 val.)Veiverių "Amberis" įtikinamai nugalėjo "Eurą" (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 16:08 val.)Rungtynių pabaigoje persvarą išlaikę "Abstinentai" įveikė "Pilėnus" (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Veiverių Amberis" užtikrintai įveikė "Šilainius-2" (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:29 val.)Veiverių "Amberis" paskutiniosiomis sekundėmis išplėšė pergalę ir užsitikrino vietą pusfinalyje (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:31 val.)Ketvirtąjį kėlinį puikiai sužaidę Veiverių "Amberis" laimėjo rungtynes ir pateko į finalą (2013 gegužės 21 d., antradienis, 22:01 val.)Antroje rungtynių pusėje "Abstinentai" atsitiesė ir prasiskynė kelią į pusfinalį (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 23:24 val.)Po sunkios kovos "Abstinentai" žengia toliau (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 23:18 val.)Kauno "Stumbras" nepasipriešino Veiverių "Amberiui" (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 20:32 val.)Pavasario "Sportturas" "Iššūkio" taurę virš galvų kėlė "Abstinentai" (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:24 val.)