AUTOTOJA & EKODORA vs LITUANICA (56:40)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 26 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

Nerezultatyviose rungtynėse "Autotoja & Ekodora" nugalėjo "Lituanica" ekipą

2013 balandžio 26 d., Penktadienis, 23:32 val., peržiūros: 2152

Penktadienį, balandžio 26 dieną, Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Sportturas" taurės rungtynės, kuriose susitiko "Autotoja & Ekodora" (šeimininkai) ir "Lituanica" (svečiai). Beveik visas rungtynes vienu žingsniu priekyje buvę "Autotojos & Ekodoros" ekipa iškovojo pergalę rezultatu – 56:40.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Lituanica" ekipa, kurie įgijo 5 taškų pranašumą ( 3:8). Beveik keturias minutes ekipom nepavyko pelnyti taškų, tačiau kėlinuko pabaigą šeimininkai spurtavo 6:0 atkarpa ir persvėrė minimaliu skirtumu rezultatą į savas rankas. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 12:11.

Antrajame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyravo mimalus skirtumas, bet "Autotoja & Ekodora" ekipa pademonstravo puikią gynybą, kur leido jiems įgyti 8 taškų pranašumą ( 23:15). Per likusį laiką kėlinuko "Lituanica" komandai pavyko tik vienu tašku sumažinti skirtumą ir prieš ilgąją pertrauką šeimininkai turėjo 7 taškų pranašumą – 30:23.

Po ilgosios pertraukos tolimais metimais šeimininkai padidino atotrūkį iki dviženklio ( 38:25), tačiau svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir laimėjo atkarpą 8:0, kur skirtumas ištirpo iki 5 taškų. Besibaigiant kėlinukui šeimininkai padidino pranašumą iki 7 taškų. Rezultatas po trečio ketvirčio - 40:33.

Paskutiniam kėlinukui prasidėjus šeimininkai pradėjo "sausai" 5:0 ir vėl komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 45:33), o dar po kelių minučių pranašumas išaugo ir iki 15 taškų. "Lituanica" ekipa dar bandė gelbėtis greitomis atakomis ir pavyko sumažinti skirtumą iki 10 taškų, tačiau šeimininkai užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą ir atstatė 16 taškų pranašumą. Galutinis rezultatas - 56:40.

Po laimėtų rungtynių "Autotoja & Ekodora" ekipos treneris, K.Masiulis, teigė:" Ramus žaidimas nulėmė pergalę. Nedaug susirinkome, gerai gynėmės ir laimėjome."

Po pralaimėtų rungtynių "Lituanica" komandos žaidėjas, A.Okulič-Kazarinas, kalbėjo:" Šiandien nepilna sudėtimi buvome susirinkę. Pralaimėjome kovą po lenta, davėme po antrą šansą atakuoti. Daug klaidų vaikiškų darėme, kartais perskubėdavome, kur reikėdavo pristabdyti. Fiziškai stipresni jie buvo. Plius išvykoje žaidėme, tai dar turėjo įtakos mums, bet ,aišku, tai nepasiteisinimas."

"Autotoja & Ekodora": E.Slabačiauskas ( 21 tšk.), D.Baltušis ( 11 tšk.), R.Aleksandravičius ( 8 tšk.)

"Lituanica": R.Miliauskas ( 17 tšk., 5 išpr.praž.), A.Okulič-Kazarinas ( 13 tšk.), S.Navickas ( 6 tšk.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2013 balandžio 27 d., 14:26 val.

zaide ne Aleksandravicius,o Girzadas.Pataisykit

BC "Kolegos" neprilygo "Autotoja-Ekodora" ekipai. (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 11:39 val.)"Autotoja - Ekodora" užtikrintai peržengė aštuntfinalio barjerą (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 22:44 val.)"Pilėnai" po įnirtingos kovos palaužė "Autotoją - Ekodorą" ir žengė į pusfinalį (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 23:18 val.)Per kėlinį išbarstę dviženklę taškų persvarą, BC "Liuksas" turėjo pripažinti "Lituanicos" pranašumą (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:02 val.)"Lituanica" po atkaklios kovos įrodė savo pranašumą prieš BC "Kolegas" (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:59 val.)Lituanika nepaliko vilčių Aonas komandai (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 22:44 val.)"Aonas" ir vėl neišvengė sutriuškinimo (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 22:41 val.)''Energijos sistemų servisas'' žengė į pusfinalį (2013 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)