A.SABONIO KC - 95 vs ICOLT (67:49)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"A.Sabonio KC-95" nesunkiai įveikė "ICOLT" ekipą

2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 23:01 val., peržiūros: 2686

Trečiadienį, balandžio 3 dieną, A.Sabonio KC įvyko Pavasario "Sportturo" Taurė, kuriose susitko "A.Sabonio KC-95" (šeimininkai) ir "ICOLT" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo įrodinėti savo pranašumą, kur sukaupė dviženklį pranašumą ir išsaugojo iki rungtynių pabaigos. "A.Sabonio KC-95" iškovojo pirmąją pergalę rezultatu – 67:49.

Rungtynėms prasidėjus šeimininkai atitrūko 5:0, tačiau svečiams pavyko pelnyti pirmuosius taškus ir sumažino skirtumą iki minimumo.Iš eilės pelnyti 9 taškai E.Ramanausko leido "A.Sabonio KC-95" ekipai įgyti 8 taškų pranašumą, O likus žaisti apie dvi minutes "Saboniukai" padidino pranašumą ir iki dviženklio. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 18:6.

Antrąjį ketvirtį "A.Sabonio KC-95" ekipa pradėjo "sausai" 11:0. Tik po trijų minučių žaidimo svečiams pavyko pelnyti pirmuosius taškus ketvirtyje ( 29:12). "Saboniukai" ir toliau nestabdė apsukų ir dar po keletos minučių padidino pranašumą iki 23 taškų ( 35:12). Po minutės pertraukėlės "ICOLT" ekipai pavyko laimėti atkarpą 6:0 ir skirtumas ištirpo iki 17 taškų, tačiau ketvirčio pabaigą užtikrinčiau sužaidė šeimininkai ir atstatė dvižennklę persvarą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 38:18.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą, tačiau to buvo maža ir niekaip jiems nepavykdavo įveikti 18 taškų ribos ( 44:26). Po taiklaus T.Kolčiugino dvitaškio metimo skirtumas sumažėjo iki 16 taškų, tačiau šeimininkai greitomis atakomis spurtavo 8:0, kur pranašumas išaugo iki rekordino – 24 taškų. Per paskutines sekundes svečiai sugebėjo tik vienu tašku sumažinti deficitą. Rezultatas – 54:31.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai pradėjo dominuoti ir laimėjo 7:0 atkarpą, kur skirtumas sumažėjo iki 16 taškų( 54:38), o dar po keletos minučių ir iki 13 taškų. Likus žaisti apie 4 minutes "A.Sabonio KC-95" ekipa nežadėjo taip lengvai iššvaistyti sukaupto pranašumo ir atsakė atkarpą 7:0, kur atstatė 20 taškų pranašumą ( 65:45). Per likusią minutę svečiai sugebėjo tik dviems taškais sumažinti skirtumą ir pergalę šventė "A.Sabonio KC-95" ekipa, rezultatu – 67:49.

Po laimėtų rungtynių "A.Sabonio KC-95" ekipos treneris, G.Krugelevičius, kalbėjo:" Šiandien nulėmė faktorius, kad mes treniruojamės, o jie tik mėgėjai yra ir mėgėjiškai žaidžia krepšinį. Aišku ir mums šiandien buvo sunku įsibegėti po Velykų. Ištikrųjų, mums šitos varžybos yra labai geros, puikus pasiruošimas prieš atkrintamąsias vaikų lygoje. Išbandyti save kitame lygyje."

Po pralaimėtų rungtynių "ICOLT" žaidėjas, P.Meilūnas, teigė:" Esam naujai susidariusi komanda. Manau, su laiku susižaisime ir demonstruosim geresnį žaidimą."

"A.Sabonio KC-95" : E.Ramanauskas ( 18 tšk.), M.Brudza ( 10 tšk.), L.Jonauskas ( 8 tšk.)

"ICOLT": K.Šova ( 14 tšk., 10 atk.kam.), A.Ginevičius ( 11 tšk.), T.Kolčiuginas ( 11 tšk., 11 atk.kam.)

"A. Sabonio KC - 95" neturėjo vargo su "Gardėsiu" (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 00:09 val.)Galingai startavę "A.Sabonio KC - 95" krepšininkai krito kovoje prieš "J.Dobkevičiaus Komandą" (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:56 val.) „Kautra & Currus ir Dariaus Baldai“ įveikė "ICOLT" (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 23:54 val.)Galingas ketvirtasis kėlinys leido "A.Sabonio KC - 95" nugalėti "Eoltą" (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:31 val.)"Icolt" penketukas įrodė savo pranašumą prieš "Eoltą" (2013 balandžio 16 d., antradienis, 22:24 val.)"Icoltas" lengvai nugalėjo "Gardėsį" (2013 balandžio 27 d., šeštadienis, 21:12 val.)