TORNADO KM - ASFINA vs DUMBLAS (68:98)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 gegužės 12 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

''Dumblas'' neturėjo vargo su ''Tornado KM - ASFINA''

2013 gegužės 12 d., Sekmadienis, 14:50 val., peržiūros: 1990

Gegužės 12 dieną, sekmadienį, Tado Ivanausko vidurinėje mokykloje įvyko pavasario "Sportturas" Iššsukio taurės aštuntfinalio mūšis tarp savo aikštėje žaidusių "Tornado KM – ASFINA" krepšininkų ir "Dumblo" ekipos. Jau pirmajame kėlinyje svečiai truktelėjo į priekį ir po pirmųjų dešimties minučių susikrovė 17 taškų pranašumą (16:33). Antrajame kėlinyje "Tornado KM – ASFINA" sugebėjo priešintis varžovams ir neleido padidinti rezultato, bei patiems nepavyko jo sumažinti (35:52). Po didžiosios pertraukos aikštelėjė vyko aiškus vienos komandos dominavimas. Rezultatu 68:98 ''Dumblas'' lengvai nugalėjo ''Tornado KM – ASFINA'' ekipą ir užtikrintu žingsniu žengia į ketvirtfinalį.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų atkakliu žaidimu, po sužaistų trijų minučių rezultatu (9:10) neženkliai pirmavo ''Dumblas'', kurie po keletos atakų spurtavo 9:0 ir įgijo 10-ties taškų pranašumą (9:19). Per likusią kėlinio dalį ''Dumblas'' nenustojo sėkmingai žaisti ir pelnė dar 14 taškų, o ''Tornado KM – ASFINA'' sugebėjo atsakyti tik 7 taškais. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 16:33 ženkliai pirmavo ''Dumblas''.

Antrasis kėlinys prasidėjo ''Tornado KM – ASFINA'' spurtu 11:2, po kurio skirtumas ištirpo iki 9 taškų ribos (27:36), bet ilgai laukti nereikėjo ir svečiai dar kartą sužaidė sėkmingą atkarpą 9:0 ir atstatė jau turėtą 17 taškų pranašumą (27:44). Per likusį laiką ekipos žaidė apylygiai, ''Tornado KM – ASFINA'' nesugebėjo ženkliau priartėti prie varžovų, o ''Dumblui'' nepasisekė dar labiau padidinti rezultato. Po antrojo kėlinuko rezultatu 35:52 tuo pačiu 17 taškų skirtumu priekyje buvo ''Dumblas''.

Po ilgosios pertraukos komandos ketvirtį pradėjo rezultatyviai, ''Tornado KM – ASFINA'' jaunimas degė noru priartėti prie varžovų, bet patyrę ''Dumblo'' žaidėjai staiga surengė dar vieną spurtą, po kurio skirtumas tarp ekipų išaugo jau net iki 24 taškų (41:65). Likus žaisti apie tris minutes kėlinyje, po šeimininkų komandos žaidėjo E.Kvietinsko taiklaus dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 22 taškų ribos. Kėlinuko pabaigoje ekipos žaidė apylygiai, tiesa ''Dumblas'' sugebėjo minimaliai padidinti persvarą iki 23 taškų ribos. Rezultatas po kėlinio 49:72.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. ''Tornado KM - ASFINA'' per paskutinį ketvirtį pelnė 19 taškų, o ''Dumblas'' atsakė pelnydami 26 taškus. Geriausiai ketvirtajame kėlinyje komandų gretose žaidė, L.Jokubynas 5 taškai (Tornado KM - ASFINA''), o ''Dumblo'' pusėje D.Baltrusis 7 taškai. Rungtynes rezultatu 68:98 lengvai laimėjo ''Dumblas'' ir iškovojo kelialapį į Iššukio taurės ketvirtfinalį, kuriame varžovų jau laukia ''Pavargau.lt'' ekipa.

Po rungtynių ''Dumblo'' ekipa atsisakė komentuoti varžybas.

''Tornado KM - ASFINA'' : M.Marcinkevičius (15 tšk. 5 išpr.praž.) , E.Janulionis (12 tšk.) , E.Kvietinskas (11tšk.).

''Dumblas'' : P.Žekonis (25 tšk. 6 atk.kam. 12 rez.perd.) , M.Didžiulis (23 tšk. 10 atk.kam.) , D.Baltrušis (18 tšk. 8/4 tritašk.metim.) , M.Vaicekonis (16 tšk. 12 atk.kam. 6 išpr.praž.)

"Topo Centras - 2" lengvai susitvarkė su "Tornado KM - Asfina" (2013 balandžio 30 d., antradienis, 21:57 val.)SKP nepaliko jokių vilčių Tornado KM-Asfina komandai (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 13:05 val.)"Dumblas" paskutiniame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir palaužė "Fenixą" (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)"Dumblas" Tritaškių lavina pribaigė "Komandą X" (2013 balandžio 23 d., antradienis, 21:15 val.)"Tornado KM-Asfina" po pratęsimo įveikė "Miami" ekipą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:10 val.)Permainingoje kovoje "Dumblas" krito prieš "Nebajerį" (2013 balandžio 27 d., šeštadienis, 14:11 val.)Pavargau.lt nepaliko vilčių Dumblo ekipai (2013 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 07:08 val.)