STUMBRAS vs KAUNO RAMI - 2 (81:76)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 20 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

"Stumbras" iškovojo sunkią pergalę

2012 balandžio 20 d., Penktadienis, 20:54 val., peržiūros: 2644

Penktadienį (04.20), Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos pavasario "Sportturas" 2012 taurės rungtynės, kuriose susitiko dvi C pogrupio komandos „Stumbras“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami – 2“ (svečiai). Visų rungtynių metu vyko atkakli kova. Didžiąją rungtynių dalį pirmavo šeimininkų ekipa, kuri ir šventė pergalę šios dienos rungtynėse. Rungtynių rezultatas – 81:76 (19:19, 21:13, 19:21, 22:23).

Pirmą kėlinį 5 iš eilės taškais pradėjo svečių komanda. Du taškus pridėjo D. Revinksas, o S.Matusevičius pridėjo tritaškį. Tačiau tada šeimininkai atsakė spurtu 13:2, kuris leido jiems įgyti 5 taškų pranašumą. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo 6 taškus pelnęs R.Ragelis ir tritaškį pridėjęs R.Rimkus. Bet kėlinį sėkmingiau užbaigę svečių komandos krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Rezultatas po kėlinio – 19:19.

Antro ketvirčio pradžioje P.Kvederys pataikė dvitaškį, o T. Čekatis pridėjo tritaškį ir šeimininkai vėl įgavo pranašumą. Tačiau kėliniui jau įpusėjus T.Gudas pelnė du taškus, o jo komandos draugas M.Vilimas pridėjo tris ir svečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Bet šeimininkai kėlinio pabaigoje surengė spurtą 11:0 ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 8 taškų pranašumą. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo T.Čekaitis pelnęs 7 taškus. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 40:32.

Trečio kėlinio pradžioje šeimininkai pratęsė savo gerą žaidimą ir pelnė dar 10 taškų be atsako, taip įgydami jau 18 taškų pranašumą. Šio spurto metu šeimininkus į priekį vedė tas pats T.Čekaitis pelnęs 8 taškus iš 10. Tačiau tada jau svečiai sužaidė gersnę atkarpą 2:12 ir sumažino skirtumą iki 8 taškų. Daugiausiai prie gero svečių žaidimo prisidėjo 7 taškus pelnęs S.Matusevičius ir 5 pridėjęs T.Gudas. Kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo dar šiek tiek sumažinti persvarą. Rezultatas po ketvirčio – 59:53.

Lemiamą ketvirtį geriau pradėjo svečiai, jie pelnė 5 taškus be atsako ir sumažino skirtumą iki minimumo. Tačiau tada šeimininkai susiėmė ir laimėjo atkarpą 9:4 ir vėl įgijo pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo A.Ramažauskas pelnęs 5 taškus. Likus vienai minutei, po 5 iš eilės T. Gudo taškų, svečiai sumažino skirtumą iki minimumo. Tačiau tada šeimininkai išnaudojo savo varžovų pražangas ir išsaugojo pergalę savo rankos. Svečiai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie tikslo nepasiekė. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 81:76.

Po rungtynių „Stumbras“ komandos treneris, Rolnadas Rimkus sakė: „Iš pat pradžių buvom nusiteikę, kad mums reikia laimėti, nes mums labai daug reiškia šios varžybos, dėl to, kad galima patekti į aukštesnį etapą. Dėl to susikaupėm ir sužaidėm. Aišku buvo visokių klaidų, sunki pabaiga, dėl to, kad jie spaudė ir mes nepataikėm, atsirado klaidų.“

„Kauno Rami – 2“ komandos treneris, Tomas Gudas sakė: „Galbūt atsipalaidavo ir todėl sunkiai pradėjom. Gynyboje sunkiai sekėsi, pradžioj zona, paskui perėjo į asmeninę. Gale, kai atsilikom 20 taškų pradėjo kiečiau gintis ir sumažino skirtumą. Buvo likęs vienas taškelis, bet nepasisekė. Kitose rungtynėse spręsis ar patenkam į didžiąją taurę ar ne.“

Šeimininkus į pergalę vedė Tadas Čekaitis 34 tšk. (6 išprovokuotos pražangos), Povilas Kvederys 14 tšk., Ronaldas Ragelis 11 tšk., Mindaugas Stankus 10 tšk.

Svečių gretose išsiskyrė Tomas Gudas 30 tšk. (11 išprovokuotų pražangų), Saulius Matusevičius 25 tšk. (19 atkovotų kamuolių), Deividas Revinskas 10 tšk. (5 perimti kamuoliai).

"Stumbras" keliauja į pusfinalį (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)"Stumbras" nepasipriešino "Lietuvos geležinkeliams" (2012 balandžio 06 d., penktadienis, 20:17 val.)"Stumbras" lengvai nugalėjo "Lisotą" (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 21:01 val.)"Kauno Rami - 2" išlaikė pergalę savo rankose (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)"Stumbras" patyrė nesėkmę namų aikštelėje (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 20:25 val.)"Energijos Sistemų Servisas" antroje rungtynių pusėje pranoko "Stumbrą" ir "Iššūkio" taurėje iškovojo trečią vietą (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 20:54 val.)"KK Snaiperiai" vargais negalais palaužė "Kauno Rami - 2" penketuką (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 15:42 val.)Pavasario "Sportturo" taurės starte "Ice" nušlavė "Kauno Rami - 2" (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 18:32 val.)„Kauno Rami - 2“ namuose sutriuškino „Lisota“ ekipą (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 18:34 val.)"Simple" antroje rungtynių pusėje susidorojo su "Stumbru" (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 20:33 val.)