VIČI BANZAI vs BEST 4 YOU (59:67)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 04 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

"Best 4 You" šventė pergalę išvykoje

2012 balandžio 04 d., Trečiadienis, 23:22 val., peržiūros: 2632

Trečiadienį (04.04), Kauno Švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi B pogrupio komandos susitiko „Viči Banzai“ (šeimininkai) ir „Best 4 You “ (svečiai). Rungtynes laimėjo svečių komanda, rimtesnio pasipriešinimo sulaukę tik ketvirtajame kėlinuke. Rungtynių rezultatas – 59:67 (13:22, 15:21, 17:14, 14:10).

Pirmą ketvirtį svečiai pradėjo R. Kulikausko tritaškiu. Tačiau tada šeimininkai atsakė dvitaškiu ir vienu taikliu baudos metimu. Rezultatas tapo lygus. Po kelių minučių svečiai surengė spurtą 6:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą. Kėliniu dar labiau priartėjus prie pabaigos svečiai sugebėjo šiek tiek padidinti pranašumą. Svečių komanda į priekį šiame ketvirtyje vedė Linas Balasevičius, pelnęs 7 taškus. Rezultatas po kėlinio – 13:22.

Antrą ketvirtį vėl geriau sužaidė svečiai. Po 7 iš eilės Luko Balasevičiaus taškų, komandas skyrė jau 11 taškų. O R. Kulikauskui pataikius tritaškį skirtumas išaugo ir iki 19 taškų. Šeimininkam taškus kėlinio pradžioje pelnė tik vienas žmogus, tai T.V.spenderis, jis pelnė 8 taškus. Kėlinio pabaigoje tritaškį pataikęs V.Kemzūra sumažino skirtumą iki 16 taškų, o kėlinį dvitaškiu užbaigęs E.Remeikis sumažino skirtumą iki 15 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 28:43.

Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 13:0 ir sumažino skirtumą iki 3 taškų. Daugiausiai prie to prisidėjo T.V.spenderis pelnęs 4 taškus ir G.Urbonavičius taip pat pridėjęs 4 taškus. Tačiau tada svečiai iš karto atsakė dviem taikliai Luko Balasevičiaus dvitaškiais iš eilės ir skirtumas išaugo iki 7taškų. Kitos atakos metu šeimininkų komandos žaidėjas E.Remeikis sumetė du baudos metimus ir vėl sumažino skirtumą. Tačiau kėlinį vėl sėkmingiau užbaigė svečiai, jie pelnė 7 taškus iš eilė, iš kurių 5 pridėjo Lukas Balsevičius, ir padidino persvarą iki 12 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 45:57.

Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo lygiu žaidimu, kuris naudingesni buvo svečių komandai, turėjusiai dviženklį pranašumą. Tačiau kėliniu įpusėjus šeimininkai pelnė 7 taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki 4 taškų. Daugiausiai prie to prisidėjo tritaškį pataikęs G.Urbonavičius ir T.V.spenderis bei M.Šimkus pataikę po dvitaškį. Bet labiau priartėti jiems nepavyko ir kėlinį sėkmingiau užbaigę svečiai šventė pergalę. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 59:67.

Po rungtynių „Viči Banzai“ komandos treneris, Darius Vėželis sakė: "Manau gavosi visai įdomios rungtynės. Emocingos, bet labai įdomios. Pabaigoje tikėjomės pergalės, pavyko išvesti priešininkus iš kantrybės, tačiau nepavyko pataikyti pabaigoje“.

„Best 4 You“ komandos treneris, Vilius Lincevičius sakė: „Jaunimas šiek tiek pasidavė varžovų atsarginio suoliuko sukeltai panikai. Tačiau rungtynės buvo neblogos, varžovai buvo silpnėsi. Jiems padėjo teisėjas savo švilpimu. O taip, tai viskas gerai“.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė Tadas V.spenderis 19 tšk., Egidijus Remeikis 11 tšk., Nerijus Stanišauskas 11 tšk.

Svečius į pergalę vedė Lukas Balasevičius 24 tšk. (6 išprovokuotos pražangos), Linas Balasevičius 12 tšk., Remigijus Kulikauskas 9 tšk.

"Saika" šventė dar vieną pergalę (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 23:39 val.)"Bevardžiai" įveikė "Best 4 You" ir pateko į ketvirtfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:14 val.)Sėkmingo ketvirtojo kėlinuko dėka pergalę iškovojo "Medaus pirkliai & Dice" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Medaus Pirkliai & Dice" užtikrintai įveikė "Viči Banzai" penketuką (2012 balandžio 14 d., šeštadienis, 20:18 val.)Viči Banzai nepasipriešino Saika ekipai (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 21:53 val.)Sėkmingai startavę "Viči Banzai" nusileido "Broliams" (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:26 val.)