BIPA vs BC SPORTO FĖJA (40:64)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 10 d., Antradienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

"Sporto fėjos" ekipa iškovoja antrąją pergalę pavasario "Sportturas" taurėje

2012 balandžio 11 d., Trečiadienis, 00:17 val., peržiūros: 3227

Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko pavasario "Sportturo" taurės E pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Bipa" (šeimininkai) ir "Sporto fėja" (svečiai) komandos. Svečių ekipa jau pirmąjame kėlinyje įgijo 8 taškų persvarą, o puikiai sužaidę trečiąjį kėlinį iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 40:64 (11:19; 10:11; 1:20; 18:14). Svečių ekipa iškovojus antrąją pergalę taurėje pirmauja pogrupyje, o "Bipa" ekipa patyrė pirmąjį pralaimėjimą pirmose rungtynėse ir užima antrąją vietą.

Rungtynes taikliu dvitaškiu metimu pradeda šeimininkų ekipa, pasižymi Gintautas Petraitis, 2:0. Svečių ekipa atsako taikliu Deno Bartkaus tritaškiu, dvitaškį prideda Karolis Šarukas ir priekyje svečių ekipa 2:5. Šeimininkai po Edvino Rinkevičiaus dvitaškio išlygina rezultatą 5:5. "Sporto fėjos" ekipa apsigina keletą atakų, spurtuoja 7:0 ir įpusėjus kėliniui pirmauja rezultatu 5:12. Antroje kėlinio pusėje taškus komandos renka nuo baudos metimų linijos. Kėlinys baigiasi svečių ekipai turint 8 taškų persvarą, 11:19.

Antrąjį ketvirtį vėl pradeda šeimininkai, dvitaškį pataiko Mantas Lapinskas, 13:19. Antrame kėlinyje dominuoja gynyba, abi komandos dažnai klysta. Kėlinio viduryje, po 4 iš eilės Manto Lapinsko taškų skirtumas sušvelnėja iki 4 taškų, 19:23. Tiesa kėlinį sausa atkarpa pabaigia svečiai, dvitaškį pataiko komandos kapitonas Audrius Linkus, dvitaškį su bauda Tomas Gudžiūnas ir po dviejų kėlinių rezultatu 21:30 pirmauja "Sporto fėjos" ekipa.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradeda dviem taikliais tritaškiais ir dvitaškiu, laimi atakrpą 8:0 ir įgyja jau 17 taškų persvarą. Šeimininkų ekipai niekaip nepavyksta pelnyti taškų, svečiai ginasi ties pražangos riba. Kėlinio viduryje vieną baudą pataiko Edvinas Rinkevičius, tai vieninteliai taškai šeimininkų ekipos šiame kėlinyje, 22:38. Antroje pusėje dominuoja svečių ekipa, rengdama vieną po kitos greitas atakas ir rinkdami lengvus taškus iš po krepšio. Antroji kėlinio pusė baigiasi sausu svečių spurtu 12:0 ir po trijų kėlinių rezultatas 22:50 "Sporto fėjos" ekipos naudai.

Ketvirtasis kėlinys tampa tik formalumu. Jį kiek sėkmingiau pradeda "Bipos" ekipa, laimi atkarpą 5:2 ir sušvelnina atsilikimą iki 25 taškų, 27:52. Komandos žaidžia atsipalaidavę, po 4 iš eilės taiklių šeimininkų ekipos žaidėjų baudos metimų skirtumas sušvelnėja iki 24 taškų, 33:57. Rungtynių pabaigoje komandos apsikeičia tritaškiais metimais ir galutinis rungtynių rezultatas tampa 40:64 svečių ekipos naudai.

"Bipa" ekipoje išsiskyrė Raimondas Viskantas (14 tšk. 10 atk., 3 per. kam., 4 išpr. praž.), Edvinas Rinkevičius (8 tšk. 4 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Lapinskas (6 tšk. 3 atk. kam.).

"Sporto fėjos" ekipoje išsiskyrė Karolis Šarukas (12 tšk. 7 atk. kam.), Andrius Šukys (11 tšk. 5 atk. kam., 3 rez. perd., 3 išpr. praž.), Denas Bartkus (10 tšk. 6 atk. kam.), Mantas Saldauskas (10 tšk. 2 per. kam.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Leonardas Ivanovas kalbėjo "Sudėtinga buvo su pataikymu mūsų komandoje. Metikų daug turime, tačiau labai silpnai pataikėme. Šiaip sakyčiau komandos lygiai truputį skiriasi, mes sudėtį individualiai stipresnę turime. Šiandien gerai apsigynėme, tik su pataikymu sudėtinga buvo."

Pralaimėjusiųjų komandos treneris Raimundas Viskantas kalbėjo "Komandoje yra keletas naujų žaidėjų, tai bandome susilošti. Nebuvo pagrindinio įžaidėjo, šiaip visai nieko, tik trečiąjį kėlinį visai nesužaidėm. "

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

zalias_kraujas2012 balandžio 11 d., 01:29 val.

nu islydes tai ka darysi. vadinasi vienintelis budas mane sustabdyti :DDDD stumiu ;) viskas liux :)

Anonimas2012 balandžio 11 d., 01:24 val.

Džiaukis, kad tik neatsirastų teisėjų, kurie palydės iš aikštės su iškeltais kulokais profilaktikos vardan :DDDDD

zalias_kraujas2012 balandžio 11 d., 01:01 val.

dar negime toks, kuris mane sustabdytu. Tik teisejai neleido man zaisti KIETAI :DDDDDDDDDDDDD

"Sporto Fėja" iškovojo pirmą vietą "Sportturo" taurėje (2012 gegužės 13 d., sekmadienis, 16:28 val.)BC "Sporto fėja" pasiekė įtikinamą pergalę ir nužygiavo į finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:57 val.)BC "Sporto Fėja" nesunkiai įveikė "Miami" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 23:50 val.)"BC Sporto Fėja" į ketvirtfinalį žengė be didesnio vargo (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 21:07 val.)BC "Sporto fėja" pasismagino su "KJG" ekipa (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:53 val.)Tik po atkaklios ir permainingos kovos pergalę šventė „Bipa“ (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)Tik po atkaklios kovos "Miami" palaužė "Bipos" ekipą (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 23:01 val.)"Bipa" keliauja į ketvirtfinalį (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 00:21 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Bipa“ įveikė „Miami“ ekipą (2012 balandžio 17 d., antradienis, 23:17 val.)Tritaškių lietus trečiajame kėlinyje neišgelbėjo "Saikos" nuo pralaimėjimo "Sporto Fėjai" (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 02:14 val.)