SK „Neveronys“ vs Krepsininkas.net (76:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Neveronys“ pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų, įveikdama „Krepšininkas.net“

2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 23:31 val., peržiūros: 1074

Antradienį, Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko "C" lygos, "F" pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis rungtyniavę SK "Neveronys" ir "Krepšininkas.net". Nors neabejotina rungtynių favoritė buvo SK "Neveronių" ekipa, tačiau "Krepšininkas.net" pasiūlė rimtą kovą, tačiau pralaimėjo – 76:65 (22:17, 15:13, 24:21, 15:14).

Rungtynes geriau pradėjo "Krepšininkas.net", kurie truktelėjo į priekį (2:6). Vėliau SK "Neveronys" išlygino rezultatą, tačiau vėl pralaimėję atkarpą (2:7), atsilikinėjo – 8:13. Kėlinio pabaigoje SK "Neveronys" įjungė aukštesnę pavarą ir po spurto (14:4), laimėjo pirmąjį kėlinį – 22:17.

Antrajame kėlinyje po A.Urmulevičiaus reidų skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų – 24:22. Nors "Krepšininkas.net" išlygino rezultatą, tačiau šeimininkai nepaleido iniciatyvos ir išlaikė saugesnį 4-6 taškų pranašumą. Kėlinį SK "Neveronys" pabaigė pirmaudami – 37:30.

Trečiajame ketvirtyje žaidimas išsilygino ir tik kėlinio viduryje "Krepšininkas.net" priartėjo iki keturių taškų (46:42). SK "Neveronys" vėl pabandė nutolti (51:44), tačiau taiklūs svečių ekipos metimai vėl sumažino skirtumą – 51:48. Trečiojo kėlinio pabaigoje SK "Neveronys" spurtavo (10:3) ir po trijų kėlinių turėjo dviženklę persvarą – 61:51.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar bandė kabintis į rungtynes ir buvo priartėję iki šešių taškų (63:57), tačiau E.Jašinsko vedami SK "Neveronys" spuratvo ir padidino skirtumą iki 13 taškų – 70:57. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes svečiai, M.Šumskio pastangomis dar sumažino skirtumą iki 7 taškų – 72:65, tačiau SK "Neveronys" dviemis dvitaškiais įtvirtino pergalę rezultatu – 76:65.

SK „Neveronys“: Edvardas Jašinskas – 27 tšk., Arijus Kanovalovas – 15 tšk., Karolis Petkevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

Krepsininkas.net: Andrius Urmulevičius – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Šumskis – 17 tšk., Tadas Kepežinskas – 11 tšk.

SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)SK „Neveronys“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)„BC ,,Straight“ sezoną pradėjo nušluodami jaunuosius „Krepšininkas.net“ vaikinus. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 00:00 val.)