BPG & BANGA vs SPORTO FĖJA & INTERNETAS VISIEMS (63:64)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 26 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Sporto Fėja & Inernetas Visiems" išplėšė sunkią pergalę

2011 vasario 26 d., Šeštadienis, 18:00 val., peržiūros: 5785

Šeštadienį (02.26) J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybės, kuriose susitiko "BPG & Banga" (šeimininkai) ir "Sporto Fėja & Inernetas Visiems" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių taikliomis atakomis, tačiau šeimininkai persvėrė rezultatą ir laimėjo šį kėlinį. Antrajame kėlinuke komandos ir toliau žaidė pakankamai panašiai ir vėlgi 4 taškais stipresni buvo "BPG & Banga". Trečiajame kėlinuke sėkmingiau žaidė svečių ekipa, kuri sugebėjo truputį ištirpdyti skirtumą iki 4 taškų, ir laimėti šį kėlinuką. Paskutiniajame kėlinyje vyko įnirtinga kova kurioje priekyje buvo aikštelės šeimininkai, tačiau paskutiniosiomis sekundėmis pergalę pelnė "Sporto Fėja & Inernetas Visiems" (63:64).

Pirmosios minutės prasidėjo svečių komandos spurtu (4:0). Kiek vėliau į tai atsakė šeimininkai dviem tolimais metimais, taip pat praleido dar viena dvitškį į savo krepšį ir taip išlygino rezultatą. Po šių atakų šeimininkai truputį atitrūko nuo savo persekiotojų (12:8). Taigi paskutiniose atakose komandos apsikeitė keturiais taikliais dvitaškiais metimais ir skirtumas nepakito (16:12).

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo kiek banguotas, ekipos žaidė labai nestabiliai, pradžioje savo pranašumą rodė svečiai ir priartėjo iki 3 taškų, truputį vėliau į tai atsakė "BPG & Banga" ir sugebėjo kiek atitrūkti, vis tik varžovų 2 taiklūs tritaškiai metimai ir vėl atsvėrė rezultatą, tačiau kėlinį pabaigė šeimininkai, laimėdami kėlinį 4 taškų skirtumu ir savo pranašumą padidindami iki 8 taškų (32:24).

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje kiek pakito ir ekipų žaidimas suvienodėjo, nebuvo didelių atotrūkių ar kokių reikšimngesnių atkarpų. Ekipų lygis taip pat pasidarė panašesnis, vis tik šiame kėlinuke "Sporto Fėja & Inernetas Visiems" įrodė, jog gali laimėti ketvirtį ir priartėjo iki 4 taškų (51:47).

Paskutiniajame kėlinuke nuo pat pradžios pradėjo virti atkakli kova, taškas į tašką, nors taip buvo nevisada, tačiau daugiau kaip 3 taškais ekipos nenutolo. Svarbu tai jog, visą kėlinį situacija kontroliavo šeimininkų ekipa, tačiau netikėtai kėlinio pabaigoje "Sporto Fėja & Inernetas Visiems" priartėjo iki 1 taško. Paskutiniosiomis sekundėmis, Mantas Kleiza išpravokavo baudą, bei šaltakraujiškai realizavo abi baudas ir išplėšė savo komandai pergalę rezultatu (63:64).

"BPG & Banga" komandoje pasižymėjo Tautvydas Buzas 7 tšk. 17 atk.kam. Mindaugas Daraškevičius 30 tšk. 20 atk.kam. bei dvigubas dublis, Žilvinas Gluoksnis 10 tšk.

"Sporto Fėja & Inernetas Visiems" ekipoje išsiskyrė Mantas Kleiza 11 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis, Vytautas Šunokas 21 tšk. 10 atk.kam. taip pat dvigubas dublis, Gražvydas Davidavičius 8 tšk. 11 atk.kam.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Teisėjavimas kaip visalaiką buvo puikus, o mes žaidėm labai prastai, nieko nepataikom, treniruočių trūkumas".

Pralaimėjusiųjų komandos vadovas teigė: "Nesisekė, turėjome laimėti ir viskas buvo mūsų rankose, sėkmė nusisuko, tikrai turėjome laimėti".

"Sporto Fėja & Internetas Visiems" po permainingos kovos pasiekė pergalę (2010 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:31 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" susidorojo su "Ragais" (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Sporto Fėja & Internetas visiems" nepasigailėjo "Džinas Vėžlys" ekipos (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Sporto Fėja & Internetas visiems" sumindė savo varžovus "BIPA" (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" neturėjo vargo su "Šlienavos Nanas" ekipa (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 23:16 val.)Atkakliame mūšyje "Sporto Fėja & Internetas visiems" išsilaikė ir nugalėjo minimalia persvara (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)"Renversa" sutriuškino "Sporto fėja & Internetas visiems" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" varžybų pabaigoje palaužė "Kėdainius" (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 22:30 val.)"KK Snaiperiai" pasiekė nesunkią pergalę (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" po atkaklios kovos palaužė SK "Neveronys" pasipriešinimą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:17 val.)