VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF vs SPORTO FĖJA & INTERNETAS VISIEMS (56:57)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 04 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Santaros gimnazijos sporto salė, Baltų 51

Atkakliame mūšyje "Sporto Fėja & Internetas visiems" išsilaikė ir nugalėjo minimalia persvara

2010 lapkričio 04 d., Ketvirtadienis, 23:40 val., peržiūros: 7241

Vėlyvą lapkričio 4 dienos vakarą, Kauno "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko C lygos C pogrupio komandos. Šeimininkai "Vilniaus universitetas KHF" priėmė svečius "Sporto Fėja & Internetas visiems" komandą. Pirmąjį sezoną žaidžianti šeimininkų ekipa tik paskutiniame kėlinyje išlygino rezultatą, o vėliau ir persvėrė savo naudai, tačiau svečiai grūmėsi iki galo ir išplėšė pergalę. Pirmajame kėlinyje niekaip nerandantys savojo žaidimo "Vilniaus universiteto KHF" krepšininkai leido svečiams atitrūkti 6 taškų skirtumu. O antrajame kėlinyje svečiai pataikė tris kartus iš toli, kai šeimininkų ekipa vis šaudė pro šalį. Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo jau 9 taškai "Sporto Fėja & Internetas visiems" naudai. Trečiajame kėlinyje vis dar neatrado žaidimo šeimininkai, draugiškai žaidžiančios komandos rodė norą laimėti. nors šiame kėlinuke svečiai atkovojo tik 4 kamuolius po krepšiu, tačiau išlaikė 7 taškų persvarą. Paskutiniame kėlinyje vyko tikra permaina, sužaidus 6 minutes rezultatas išsilygino, o netrukus ir šeimininkai jau turėjo 1 taško persvarą. Visgi tolimais metimais atšovę svečiai padovanojo sau antrąją pergalę iš eilės, o "Vilniaus universiteto KHF" komandai tai buvo pirmosios rungtynės ir pirmoji nesėkmė. Pergalę rezultatu 56:57 (13:19, 12:15, 15:13, 16:10) šventė "Sporto Fėja & Internetas visiems" ekipa.

Kamuolį atkovoję "Sporto Fėja & Internetas visiems" komanda rungtynes pradėjo 2 pelnytais taškais, tačiau šeimininkų įžaidėjas Kęstas Ptašnikas iškart įsmeigė tritaškio metimą. Dar du taškus svečiams pelnė V.Šunokas, o žaidžiantis penktu numeriu "Vilniaus universiteto KHF" treneris Tadas Žirgulis komandai pelnė penktąjį tašką. Dvikovoje vyko lėta kova, todėl svečiai sugebėjo apsiginti ir neleisti šeimininkams pelnyti taškų, o patys tuo tarpu pelnė 7 taškus (5:11). Tada šeimininkų ekipa ėmė žaisti per centro puolėją M.Bareikį, kuris nekartą vertė prasižengti varžovus po krepšiu, tuo pačiu ir realizavo visus mestus baudos metimus. O kėlinukui likus žaisti 10 sekundžių komandos ėmė prasiženginėti, nors šeimininkų įžaidėjui K.Ptašnikui nepavyko įmesti iš viso mestų keturių baudos metimų, tačiau svečiai pataikė tris iš keturių taip padidindami turėtą persvarą iki 6 taškų rezultatu 13:19.

Antrasis kėlinys buvo priklausė svečių komandos žaidžiančiam treneriui G.Davidavičiui, kuris surinko 12 taškų kai jo priešininkų komanda pati pelnė tiek pat kiek šis žaidėjas. Kovą pradėjo G.Davidavičius dviem taikliais baudos metimais, į tai šeimininkų centro puolėjas M.Bareikis, kuris ne ką prasčiau surinko per šį kėlinuką 10 taškų, keletą atakų atsakė tiksliais reidais po krepšiu, o komandas jau skyrė vos 4 taškai (17:21). Bet tada tolimu metimu nubaudė šeimininkus V.Šunokas bei dar du taškus pridėjo G.Davidavičius ir komandas skyrė 9 taškai. Tuomet svečiai dar sustiprino gynybą ir neleido varžovams mažinti skirtumo. G.Davidavičius šovė tolimą metimą ir komandas skyrė 8 taškai, o po 4 "Vilniaus universitet KHF" komandos taškų G.Davidavičius pelnė dar 5 taškus ir sugrąžino savo komandai turėtą 9 taškų pranašumą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 25:34 "Sporto Fėja & Internetas visiems" komandos naudai.

Trečiąjį kėlinuką laimėjo šeimininkai 15:13, tačiau iki pergalės skonio pajutimo dar trūko po prastai sužaistų 2 kėlinių. Pirmuosius kėlinuko taškus pelnė šeimininkų komandos krepšininkas T.Žirgulis, tačiau varžovai pataikė iš po krepšio bei apsigynę dar ir įmetė iš toli taip įgydami 12 taškų pranašumą. T.Žirgulis turėjo šansą sušvelninti rezultatą 2 baudoms metimais tačiau realizavo tik vieną. Kova toliau vyko tarp "Sporto Fėja & Internetas visiems" krepšininko G.Davidavičius ir šeimininkų ekipos krepšininko M.Bareikio, kurie kas ataką pelnė taškus iš po krepšio. Kėlinio pabaigoje iniciatyvą paėmė M.Grušauskas, kuris 1 taškų skirtumą sumažino iki 7. Likus žaisti paskutiniąsias 10 minučių rezultatu 40:47 vis dar pirmavo "Sporto Fėja & Internetas visiems" komanda.

Paskutiniame kėlinyje netrūko intrigos, vėl gi pirmuosius kėlinio taškus pelnė komandos siela Tadas Žirgulis. Mažinti neleido šių rungtynių svečių komandos lyderis G.Davidavičius pelnydamas svarbius taškus iš po krepšio. O po M.Bareikio dviejų bei M.Žirgulio 3 taškų komandas tebeskyrė tik 2 taškai (47:49). Dvejus labai reikalingus taškus svečių komandai pelnė J.Janickis, bet visgi gal dėl svečių pralaimėtų kamuolių po krepšiu šeimininkų ekipa išlygino rezultatą, o tai padarė Tadas Žirgulis verždamasis privertęs prasižengti varžovus metimo metu, kurį pataikė bei taip pat ir baudos metimą, kuris persvėrė nuo rungtynių pradžios neturėtą rezultatą "Vilniaus universiteto KHF" komandos naudai (52:51). Visgi svečiai atsakė tolimu metimu ir vėl įgijo 2 taškų persvarą, bet tuomet T.Žirgulis savo komandai pelnė dar 4 taškus, bet J.Janickis pataikė tolimą metimą ir "Sporto Fėja & Internetas visiems" komanda įgijo minimalią persvarą 56:57. Dar šeimininkai turėjo šansą persverti rezultatą, tačiau M.Grušauskas nepataikė baudos metimų, o likus žaisti vos kelias sekundes dar ir M.Bareikis prarado kamuolį ir taip padovanojo sunkią pergalę "Sporto Fėja & Internetas visiems" komandai rezultatu 56:57.

"Vilniaus universiteto KHF" komandos treneris po rungtynių kalbėjo:"Rungtynes vertinu vidutiniškai. Padarėme neleistinai daug klaidų, bei prastai pataikėme. Tačiau tai galima pateisinti, jog žaidėme tik pirmąsias rungtynes. Žaidėjams trūksta tarpusavio supratimo aikštelėje. Ddžiugina tai, kad sunkiais momentais komanda rasdavo jėgų ir atsitiesdavo, ir taip išlaikė intrigą iki pat paskutinės rungtynių sekundės. Tikiuosi, kad ir ateityje kovosime su visais varžovais iki pat galo". Paklaustas apie siejamus šio sezono tikslus atsakė, jog skatinti Vilniaus universiteto KHF bendruomenės domėjimąsi krepšiniu, bei gerai praleisti laiką kovojant su stipriais varžovais.

Svečių komandos žaidėjas D.Stankevičius komentavo:" Svarbu,jog labai garbingos, svarbiausiai laimėjome, teisėjavimas geras, tik buvo trumpas suolas. Didelių šį sezoną pastangų sau nekeliame, o žaidžiame tik sau".

"Vilniaus universitetas KHF": Marius Bareikis (24), Tadas Žirgulis (16), Martynas Grušauskas (8).

"Sporto Fėja & Internetas visiems": Gražvydas Davidavičius (27), Jonas Janickis (14), Vytautas Šunokas (10).

"Sporto Fėja & Internetas visiems" nepasigailėjo "Džinas Vėžlys" ekipos (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Sporto Fėja & Inernetas Visiems" išplėšė sunkią pergalę (2011 vasario 26 d., šeštadienis, 18:00 val.) Inirtingose rungtynėse "Sporto fėja & Internetas visiems" palaužė "BPG & Banga" komandą (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)"Sporto Fėja & Internetas visiems" sumindė savo varžovus "BIPA" (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" susidorojo su "Ragais" (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" po permainingos kovos pasiekė pergalę (2010 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:31 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" varžybų pabaigoje palaužė "Kėdainius" (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 22:30 val.)"Renversa" sutriuškino "Sporto fėja & Internetas visiems" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" neturėjo vargo su "Šlienavos Nanas" ekipa (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 23:16 val.)Atkakliose varžybose "Kaunas" įveikė "Sporto fėją & Internetą visiems" (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 22:43 val.)