SK „Neveronys“ vs Akademija (71:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 20:10 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“

2015 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 00:15 val., peržiūros: 1269

Trečiadienį, kovo 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos ketvirtfinalis tarp vietos SK „Neveronių“ ir svečių „Akademijos“. Tai buvo pirmasis šių dviejų komandų susitikimas ketvirtfinalyje ir šįkart pergale galėjo džiaugtis šeimininkai. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Neveronys“ įkrito į šiokią tokią duobę ir leido varžovams juos pavyti, tačiau rungtynių pabaigoje sėkmė šypsojosi būtent „Neveronims“, kurie ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo į priekį 12:2 ir jau po kelių minučių turėjo dviženklį pranašumą. Vėliau „Neveronių“ komandos puolimas kiek sustojo, tačiau gynyba nešlubavo. Komandos kėlinuką užbaigė pelnydamos po šešis taškus ir po pirmojo kėlinio skirtumas tarp komandų buvo 10 taškų – 18:8. Antrąjį ketvirtį „Neveronys“ pradėjo praktiškai taip pat, kaip ir pirmąjį. Jie spurtavo 13:5 ir įgavo jau 18 taškų pranašumą. Likusią kėlinio dalį kiek geriau sekėsi svečiams, kurie pagaliau sugebėjo užpulti ir po truputį mažino deficitą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 39:28.

Trečiąjį kėlinį „Akademija“ pradėjo sėkminga atkarpėle 7:2 ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų, tačiau tuomet šeimininkai pelnė šešis taškus paeiliui ir vėl atstatė dviženklį pranašumą. Tuomet svečiai dar kartą spurtavo 10:3 ir skirtumą sumažino jau tik iki penkių taškų. Vis tik, „Neveronys“ kėlinuką užbaigė 10:4 atkarpėle bei atstatė turėtą 11 taškų pranašumą – 60:49. Ketvirtasis kėlinys buvo gan nerezultatyvus. Jį sėkmingiau pradėjo „Akademija“, kuri laimėjo atkarpėlę 8:2 ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Likus žaisti apie tris minutes, „Neveronys“ tebuvo pelnę vos du taškus šiame kėlinyje, bet nuo suolo pakilęs U.Drulia smeigė du, be galo svarbius tolimus metimus bei leido savo komandai vėl pasijausti užtikrinčiau, nes skirtumas šoktelėjo iki devynių taškų. Tačiau „Akademijos“ ekipa nesudėjo ginklų ir pasinaudojo varžovų klaidomis. Jie pelnė septynis taškus paeiliui ir jų deficitas buvo vos du taškeliai. Kitoje aikštelės pusėje K.Petkevičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, tad „Akademija“ turėjo progą išplėšti pratęsimą. T. Pilecko reidas iš po krepšio nepasiteisino, kadangi metimas buvo netaiklus, o pergalę įtvirtino K.Petkevičius, šįkart pataikęs abu baudos metimus. Galutinis rungtynių rezultatas 71:66.

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Edvardas Jašinskas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Antanas Macys – 10 tšk., Rytis Garuckas – 10 tšk.

Akademija: Aurimas Juozapaitis – 22 tšk., Dainius Balkus – 13 tšk., Tomas Pileckas – 12 tšk.

J.Virbickas (SK „Neveronys“):
„Atrodo didžiąją rungtynių dalį kontroliavom situaciją, bet reikiamu momentu praradom koncentraciją. Dėl to tai išmušė mus iš vėžių. Taip pat abejotini teisėjų sprendimai padarė šiokią tokią sumaištį aikštelėje, kuri mums buvo neparanki. Bet vyrai kovojo iki galo ir gerai, kad iškovojom pergalę“.

L.Juknys („Akademija“):
„Atsižvelgiant į aplinkybes, mano manymu, reikėjo komandoms duoti daugiau laiko apšilimui, nes mes vos tik atsikraustėm į naują salę ir iš karto penkios minutės apšilimui ir turim žaisti. Nu tai atsiprašau… Gavosi taip, kad teko apšilinėti varžybose. Kol įsivažiavom, priešininkai pagavo ritmą, susikrovė persvarą ir gavosi taip, kad likusį varžybų laiką susidariusį atsilikimą turėjome atžaidinėti. Nebuvo paprasta tą padaryti, tačiau pritrūko visai nedaug. Galbūt vieno kėlinio ar mažiau. Rungtynių pabaigoje mums šiek tiek nepasisekė, bet pritrūko labai labai mažai, kad būtume ištraukę varžybas. Tai parodo vaikinų charakterį ir dėl to jais didžiuojuosi. Aišku, priešininkai irgi yra pakankamai stiprūs, kad mokėtų persvarą išsaugoti. Gavosi pakankamai gero lygio varžybos ir laukiame atsakomųjų rungtynių norėdami atsirevanšuoti. Kaip sakoma, priešininkai kartelę pakėlė aukštyn, o dabar mūsų eilė sugrąžinti tą kartelę pradžiai į buvusią pradinę padėtį ir ta linkme mes dirbsime“.

SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)BC „Gazuotas Pienas“ išlygino serijos rezultatą palaužęs „Akademija“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:52 val.)SK „Neveronys“ tęsia pergalių seriją (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 00:33 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)SK „Neveronys“ pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų, įveikdama „Krepšininkas.net“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:31 val.)SK „Neveronys“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 00:00 val.)SK „Neveronys“ lengva ranka nuskynė bronzą (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 14:16 val.)