Makroflex vs RBnuoma ‒ IVnet (72:63)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Makroflex“ pasiekė pergalę bei sutvirtino lyderio poziciją

2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 23:59 val., peržiūros: 978

Trečiadienį, vasario 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Makroflex“ ir svečių „RBnuoma – IVnet“ ekipų. Susitikimą geriau pradėję svečiai įgijo nedidelę persvarą, tačiau antrame kėlinuke geriau pasirodę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Po ilgosios pertraukos pranašumą tik didinę „Makroflex“ krepšininkai įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau paskutinėje rungtynių dalyje jį iššvaistė ir „RBnuoma – IVnet“ sugrąžino į rungtynes intrigą. Vis tik, užtikrinčiau sužaidę šeimininkai išsaugojo pergalę savo rankose. 72:63 (20:22, 19:15, 17:11, 16:15).

Susitikimo pradžioje nežymiai į priekį išsiveržė svečiai, tačiau čia pat spurtą 7:0 surengę „Makroflex“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau bėgant laikui kelis epizodus geriau sužaidė „RBnuoma – IVnet“, ko pasekoje jiems pavyko kiek atitrūko. Vis tik, kėlinuko pabaigoje aikštės šeimininkai pelnė kelis taškus ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. 20:22.

Antro kėlinuko pradžioje žymiai geriau startavę aikštės šeimininkai iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau nusileisti nesiruošę „RBnuomos – IVnet“ žaidėjai sumažino deficitą iki minimumo. Kiek vėliau penkis taškus iš eilės pelnęs D.Milaknis kiek atitolino „Makroflex“ nuo varžovų, tačiau čia pat lygiai tuo pačiu atsakę svečiai ir vėl sumažino atsilikimą iki minimumo. Bėgant laikui „RBnuoma – IVnet“ dar buvo perėmę iniciatyvą, tačiau kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai įgijo dviejų taškų pranašumą. 39:37.

Po pertraukos aikštės šeimininkai padidino atotrūkį iki septynių taškų, tačiau „RBnuoma – IVnet“ taip pat pelnė kelis taškus, taip neleisdami varžovams pernelyg atitrūkti. Nepaisant to, „Makroflex“ krepšininkai surinko dar šešis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų jau iki vienuolikos taškų, tačiau pačioje trečiojo kėlinuko pabaigoje iš toli pataikęs M.Kleiza sumažino svečių komandos deficitą iki aštuonių taškų. 56:48.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje du tolimus metimus iš eilės pataikę svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau čia pat penkis taškus pelnę aikštės šeimininkai ir vėl atitrūko. Kiek vėliau „RBnuoma – IVnet“ dar buvo sumažino atsilikimą iki trijų taškų, tačiau šeimininkai pernelyg arti priešininkų neprisileido ir netruks vėl atitrūko. Per likusį laiką užtikrintai iniciatyvą laikę „Makroflex“ žaidėjai išsaugojo pergalę savo rankose. 72:63.

Po pergalės nugalėtojų treneris Tadas Litinskas kalbėjo: „Tiesiog pataikėme savo metimus, pataikėme nemažai tritaškių išlįsdami iš užtvarų, tai tas ir lėmė pergalę, nes mes niekada nelaimime, jeigu nepataikome tritaškių metimų“.

„Makroflex“: Andrius Knezys – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Rimkevičius – 16 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Motiejaitis – 16 tšk., Deividas Milaknis – 10 tšk.

„RBnuoma ‒ IVnet“: Mantas Kleiza – 21 tšk., Tomas Kavaliauskas – 10 tšk., Vytautas Šunokas – 9 tšk.

„Makroflex“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:34 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Makroflex“ pranoko „Korį“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:13 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką. (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 20:35 val.)Vos keturiese likę „Makroflex“ krepšininkai sugebėjo atsilaikyti prieš „Remzą“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:35 val.)Permainingose rungtynėse „Makroflex“ pergalė ir kelialapis į pusfinalį (2016 balandžio 12 d., antradienis, 11:45 val.)