Kauno tiltai vs Restauratoriai & Hausa (72:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltų“ ir „Restauratorių & Hausos“ serijoje ‒ lygybė

2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 1069

Trečiadienį, kovo 16 dieną, Jachtklube įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno tiltų“ bei svečių „Restauratorių & Hausos“ krepšininkų. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas ketvirtfinalyje, o pirmąjame stipresni buvo „Restauratoriai & Hausa“, šventę pergalę rezultatu 86:96.

Rungtynes atidarė J.Snudaitis, pelnęs keturis taškus iš eilės, taip pat tritaškį pridėjo M.Čipas ir „Restauratoriai & Hausa“ spurtavo 0:7. Nors ir toliau iniciatyva ketvirtyje priklausė svečiams, tačiau E.Jančauskas ir T.Kmitas pataikė po kelis dvitaškius, kurie neleido tolėliau pabėgti „Restauratoriams & Hausai“. Antroji kėlinuko pusė buvo labai nerezultatyvi abiem ekipom, o kėlinuką 12:18 laimėjo svečiai.

Nors ir J.Snudaitis padidino svečių pranašumą iki 12:20, tačiau labai greitai „Kauno tiltai“ prisivijo „Restauratorius & Hausą“ 24:26. Tada penkis taškus svečiams pelnė M.Čipas, po kurių „Restauratoriai & Hausa“ pirmavo 27:31. Tačiau kėlinuko pabaiga svečiams susiklostė labai nesėkmingai. Per beveik tris minutes jiems nepavyko pelnyti nei vieno taško, o šeimininkai, žaisdami komandiškai, ne tik svečius prisivijo, tačiau ir persverė rezultatą, ir įpusėjus susitikimui pirmavo 37:31.

Dar vieną spurtą „Kauno tiltai“ surengė trečio kėlinuko pradžioje. Du taiklius tritaškius pataikė M.Mažeika, jo komandos draugai pridėjo kelis dviejų taškų vertės metimus ir šeimininkai atitrūko 47:34. „Restauratorių & Hausos“ puolimas buvo paremtas individualiomis žaidėjų pastangomis pralaužti varžovų gynybą, tačiau netaiklūs metimai norimo rezultato nedavė. Po trijų ketvirčių „Kauno tiltai“ pirmavo dviženkle persvara 59:46.

Ketvirto kėlinuko viduryje po M. Mažeikos tritaškio šeimininkai buvo priekyje 66:52. Tačiau tada „Restauratoriai & Hausa“ kilo į lemiamą šturmą. L.Jasevičius smeigė tritaškį, M.Veršinskas rinko taškus iš artimos distancijos, o galiausiai P.Mickūnas pataikė tolimą metimą, po kurio svečiai priartėjo iki vieno metimo 66:63. Visgi, kėlinuko pabaigoje šaltakraujiškiau sužaidė „Kauno tiltai“, kurie ir šventė pergalę šiame susitikime rezultatu 72:64, taip išlygindami ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatą. Trečiosios ir lemiamos ketvirtfinalio serijos rungtynės jau šį sekmadienį, 20:45, „Kauno energijos“ sporto salėje.

„Protingas žaidimas, neįsivelta į kažkokį varžovų greitą žaidimą, žaidėm savo. Pavyko didžiąją rungtynių dalį, galima sakyti, savo žaidimą diktuoti, varžovai, aišku, truputį nervavosi, bet mes neišsimušėm, laimėjom, tegul jie nervuojasi. Lauksim kitų rungtynių“, – po susitikimo kalbėjo „Kauno tiltų“ žaidėjas M.Mažeika.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 20 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 19 tšk., Mindaugas Mažeika – 16 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Mantas Čipas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Snudaitis – 12 tšk., Povilas Mickūnas – 10 tšk., Martynas Veršinskas – 10 tšk.

Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Žaidimo vadžias laikę „Restauratoriai & Hausa“ atlaikė „Kauno Tiltų“ šturmą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Lemora“ metė rimtą iššūkį „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 00:04 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dantis rodžiusi „Rapala“ neįkando „Restauratorių & Hausos“ riešuto (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)„Rind“ įmonių lygos aštunfinalyje ‒ lengvas „Restauratoriai & Hausa” žingsnis į priekį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 23:38 val.)