ERA+ETERNIT vs SABONIO KM-89 (91:69)Auksas+ » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 13 d., Antradienis, 20:45 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Nesunki "Era+Eternit" pergalė

Arną Pakrosnį bando uždengti Audrius Vasiliauskas
2007 kovo 13 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 2196

Dar dvi ekipos pradėjo KKL "Aukso+" lygos atkrintamąsias varžybas. Šį vakarą (03.13) "Sabonio KM-89" savo aikštelėje priėmė reguliariojo sezono nugalėtoją "Eros+Eternit" komandą. Jau prieš rungtynes niekas net neabejojo svečių pergalę, kurią jie šventė rezultatu 91:69. "Eros+Eternit" krepšininkai žaidė atsipailaidavę ir nesiruošė varžovų triuškinti.

Rungtynes „Eros+Eternit“ krepšininkai pradėjo atsipalaidavę. Dažnai buvo metami neparuošti metimai, kurie skriejo pro šalį. Tuom aišku pasinaudojo šeimininkai ir išsiveržė į priekį – 7:0, 9:4. Sužaidus daugiau nei pusę kėlinio svečiams pavyko pasivyti varžovus ir likusi ketvirčio dalis buvo žaidžiama taškas į tašką. Po pirmųjų 10-ies minučių vos vienu tašku pirmavo „Sabonio KM-89“.

Grįžę po trumpos pertraukėlės „Eros+Eternit“ žaidėjai susiėmė ir pradėjo demonstruoti sau būdingą žaidimą. Suaktyvinę gynybą jie vertė priešininkus klysti. Tuo tarpu patys svečiai greitomis atakomis rinko lengvus taškus. Jaunieji „Sabonio KM-89“ krepšininkai ryškiai pralaimėjo kovą dėl atšokusio kamuolio. Laimėjusi antrąjį ketvirtį rezultatu 23:8, „Eros+Eternit“ ekipa prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 14-os taškų atotrūkį.

Po pertraukos vėl pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus. Šeimininkai neleido varžovams dar labiau atitrūkti ir rungtyniavo kaip lygūs su lygiais. Tačiau pernelyg priartėti „Sabonio KM-89“ komandai taip ir nepavyko. Nors ir pralaimėję šį kėlinuką dviem taškais, svečiai išsaugojo 12-os taškų persvarą.

Lemiamoje dvikovos dalyje „Era+Eternit“ nusprendė nejuokauti ir galutinai palaužė savo januosiuosius varžovus. Blykstelėjo LSKL „Oro karaliaus“ titulo savininkas Paulius Parachomikas, kuris perėmęs kamuolį įspūdingu dėjimu užbaigė ataką. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui pergalę, rezultatu 91:69, šventė „Era+Eternit“.

Pasibaigus dvikovai abiejų komandų treneriai ant teisėjų labai nepyko ir skyrė jiems po 8 balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Paulius Parachomikas, pelnęs 33 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir išprovokavęs 10 pražangų ( 35 naud.kfc.). Naudingiausias komandoje buvo Donatas Paulauskas, kurio sąskaitoje 26 taškai ir 15 sugriebtų kamuolių ( 37 naud.kfc.). 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių prie pergalės pridėjo Nerijus Pranckevičius ( 12 naud.kfc.).

„Sabonio KM-89“ ekipoje išsiskyrė Jonas Normantas, pelnęs 24 taškus bei „pavogęs“ 6 kamuolius ( 24 naud.kfc.). Šarūnas Venckus ir Dominykas Butkus atitinkamai pelnė 12 ir 10 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Ričardas Kudarauskas nebuvo labai kalbus. „Žaidėme gražiai, draugiškai ir nesipykome“ – trumpai reziumavo komandos vadovas.

Lengva "Era+Eternit" pergalė (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 22:59 val.)Dar viena "ERA+ Eternit" pergalė Jonavoje (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 23:11 val.)"Era+Eternit" iškovojo nelengvą pergalę (2007 vasario 27 d., antradienis, 20:54 val.)Pirmoji "KK Snaiperių" pergalė (2006 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Eilinis "Sabonio KM-89" pralaimėjimas (2007 vasario 27 d., antradienis, 23:24 val.)Finalo vertoje dvikovoje stipresnė buvo "Eros+Eternit" ekipa (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)"ERA+Eternit" be didesnių pastangų pateko į pusfinalį (2007 kovo 20 d., antradienis, 22:53 val.)"Era+Eternit" pirmoji pasiekė stipriausios "Aukso+" lygos finalą (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Era+Eternit" lengvai sutriuškino "KK Snaiperius" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:42 val.)"Era+Eternit" sutriuškino "Energijos Sistemų Servisą" (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 19:40 val.)