ERA+ETERNIT vs KK SNAIPERIAI (72:54)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 vasario 14 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

Lengva "Era+Eternit" pergalė

Su kamuoliu "KK Snaiperiai" ekipos vadovas Laisvydas Gudaitis
2007 vasario 14 d., Trečiadienis, 22:59 val., peržiūros: 2589

Vėliausiose Šv. Valentino dienos rungtynėse susikovė "Eros+Eternit" bei "KK Snaiperiai" ekipos. Pergalę, įtikinamu rezultatu 72:54, iškovojo aikštelės šeimininkai. Visų rungtynių metu iniciatyvą savo rankose laikę "Eros+Eternit" krepšininkai net neleido priešininkams pagalvoti apie pergalę.

Šeimininkų pranašumas išryškėjo jau pirmosiomis rungtynių minutėmis – 8:0, 14:3. Svečiai darė nemažai klaidų, kuom puikiai naudojosi jų varžovai. Tik įpusėjus ketvirčiui „KK Snaiperiams“ buvo pavykę sumažinti deficitą iki minimumo, tačiau blogai sužaista kėlinuko pabaiga neleido persverti rezultato. 7-iais taškais priekyje buvo „Era+Eternit“.

Antroje dvikovos dalyje ir toliau geresnį žaidimą demonstravo šeimininkai. Laimėdami kovą dėl atšokusio kamuolio, jie didino savo pranašumą, kuris prieš ilgąją pertrauką pasiekė 12 taškų. Svečiams per šį kėlinį pavyko įmesti tik 10 taškų.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nei kiek nepasikeitė. „Eros+Eternit“ žaidėjų pranašumas niekam nekėlė jokių abejonių. Vėl sėkmingai gindamiesi, jie priešininkams leido įmesti 11 taškų, o patys pelnė 18 ir taip prieš paskutinį kėlinį jau turėjo 19-os taškų persvarą.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Šeimininkai šiek tiek atsipalaidavo ir leido „KK Snaiperiams“ laimėti kėlinį vienu taškų. Tačiau tai įtakos bendram rezultatui neturėjo. Pergalę, rezultatu 72:54, šventė „Era+Eternit“.

Šeimininkų treneris Šv. Valentino dienos proga teisėjams skyrė po 10 balų, o svečių – po 8.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Robertas Gedutis, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 15 kamuolių ( 32 naud.kfc.). 16 taškų ir 7 sugriebtus kamuolius pridėjo Donatas Paulauskas ( 19 naud.kfc.).

Svečių ekipoje Paulius Dambrauskas ir Tomas Butkus atitinkamai pelnė 16 ir 15 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Ričardas Kudarauskas teigė:“Žaidėme su meilę priešininkams. Visus sveikinam su meilės diena“.

„KK Snaiperių“ strategas Laisvydas Gudaitis trumpai ir aiškiai pasakė:“Rungtyniavome padrikai, dėl to ir pralaimėjome“.

Lengva "Era+Eternit" pergalė (2007 sausio 25 d., ketvirtadienis, 20:50 val.)Nesunki "Era+Eternit" pergalė (2007 kovo 13 d., antradienis, 22:29 val.)Dar viena "ERA+ Eternit" pergalė Jonavoje (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 23:11 val.)Sunki "Forto sienos" pergalė (2007 sausio 23 d., antradienis, 20:58 val.)"Era+Eternit" iškovojo nelengvą pergalę (2007 vasario 27 d., antradienis, 20:54 val.)Pirmoji "KK Snaiperių" pergalė (2006 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Finalo vertoje dvikovoje stipresnė buvo "Eros+Eternit" ekipa (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)"ERA+Eternit" be didesnių pastangų pateko į pusfinalį (2007 kovo 20 d., antradienis, 22:53 val.)"Era+Eternit" pirmoji pasiekė stipriausios "Aukso+" lygos finalą (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Era+Eternit" lengvai sutriuškino "KK Snaiperius" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:42 val.)