Šilainiai vs Makroflex ‒ KTU Plienas (60:71)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Lyderių dvikovoje „Šilainiai“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU plienas“ pranašumą

2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 16:56 val., peržiūros: 1435

Sekmadienį, sausio 8 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės tarp vietos „Šilainiai“ (10/0) ir svečių „Makroflex – KTU plienas“ (8/2) ekipų.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų netaikliais metimais – abi komandos buvo susikoncentravusios į gynybą. Pirmojo kėlinio antroje pusėje komandoms ir toliau geriau sekėsi gintis nei pulti, o pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 14:15.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos pradėjo pataikyti savo metimus ir pirmaujanti komanda keitėsi labai dažnai, bet artėjant prie antrojo ketvirčio pabaigos „Makroflex – KTU plienas“ sėkmingiau sužaidė tiek gynyboje, tiek puolime bei įgijo 7 taškų persvarą (29:36).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė „Makroflex – KTU plienas“ ir toliau didino savo pranašumą, o šeimininkai nerado vaistų prieš sėkmingai žaidžiančius svečius. Įpusėjus trečiajam kėliniui svečiai turėjo 11 taškų pranašumą, o trečio kėlinio galą geriau sužaidė „Makroflex – KTU plienas“ – padidino persvarą iki 16 taškų (41:57).

Ketvirtajame kėlinyje „Šilainiai“ bandė mažinti varžovų įgautą persvarą ir sugrįžti į rungtynes kovoje dėl pergalės, bet „Makroflex – KTU plienas“ šaltakraujiškai žaidė puolime ir gynyboje, neleido varžovams priartėti. Rungtynių pabaigoje atsipalaidavę svečiai leido sumažinti persvarą iki 11 taškų, galutinis rungtynių rezultatas 60:71.

Šilainiai: Mantautas Patašius 22 tšk. (7 atk. kam.), Justas Ališauskas 15 tšk. (5 atk. kam. 6 rezult. perd), Robertas Trepočka 8 tšk. (8 atk. kam.),

Makroflex – KTU plienas: Donatas Rimkevičius 16 tšk., Kęstutis Kažanis 14 tšk., Andrius Knezys 14 tšk., Nerijus Dirsė 13 tšk., Tadas Litinskas 8 tšk. (10 atk. kam.),

Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)Atkakliai besipriešinusi „Acme ‒ Jabra“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 21:54 val.)„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:40 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pergalė (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Šilainių“ triuškinanti pergalė (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 15:13 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)Nors ir išbarsčiusi didelę persvarą, „Uno“ visgi triumfavo rungtynėse prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)