Acme ‒ Jabra vs Šilainiai (55:67)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkakliai besipriešinusi „Acme ‒ Jabra“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą

2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 21:54 val., peržiūros: 1268

Lapkričio 15 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Acme ‒ Jabra“ priemė svečius „Šilainius“. „Acme ‒ Jabra“ buvo pralaimėję tris kartus, o „Šilainiai“ savo sąskaitoje turėjo penkias pergales.

Rungtynes geriau pradėjo „Acme ‒ Jabra“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 7:4. Ketvirtą minutę šeimininkai vis dar buvo priekyje (11:6). Netrukus iniciatyvą perėmė „Šilainiai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (11:14). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė tik vienas taškas (17:18).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Acme ‒ Jabra“ (19:18). Po jų šeimininkų puolimas užstrigo, o „Šilainiai“ pelnė 12 taškų be atsako (19:30). Šeštą minutę atsigavo „Acme ‒ Jabra“ puolimas, kai šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (25:30). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo „Šilainiai“, kurie padidino persvarą iki 10 taškų (29:39).

Per pirmas tris trečio kėlinio minutes „Šilainių“ pranašumas aptirpo iki penkių taškų (35:40). Šeštą minutę komandas skyrė šeši taškai (38:44). Netrukus įsižaidę „Acme ‒ Jabra“ krepšininkai ėmė vytis varžovus. Laimėję atkarpą rezultatu 10:0 „Acme ‒ Jabra“ pirmavo rezultatu 48:44. Baigiantis kėliniui „Šilainiai“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (48:46).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Šilainiai“ pelnė penkis taškus be atsako (48:51). Šeimininkai vėliau toliau didino pranašumą. Penktą minutę komandas skyrė devyni taškai (48:57). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Acme ‒ Jabra“ (50:57). Per likusį laiką „Šilainiai“ išsaugojo persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 55:67. „Šilainiams“ tai buvo šešta pergalė, o „Acme ‒ Jabra“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Šilainių“ treneris V.Kapočius: „Šiandien buvome tiesiog stipresni ir įveikėme varžovus.“

Acme ‒ Jabra: Antanas Kilas – 22 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.), Darius Arlauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Rupšys – 4 tšk.

Šilainiai: Mantautas Patašius – 24 tšk. (11 atk. kam.), Justas Ališauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Julius Svirka – 12 tšk.

„Acme ‒ Jabra“ turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:05 val.)Lyderių dvikovoje „Šilainiai“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU plienas“ pranašumą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Acme ‒ Jabra“ ir toliau lieka be pergalių (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Šilainių“ triuškinanti pergalė (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 15:13 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:08 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)Aukštą žaidimo spartą palaikiusi „Šilainių“ ekipa iškovojo lengvą pergalę (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 23:16 val.)